[2802]Tavaly már beszámoltam a PlayStation®Store 2009 egyik legkiemelkedőbb gyöngyszeméről, a [A http://playstationlive.hu/note/445]Trine[/A]-ról, ami egy meseszép fantáziavilágban játszódó, ügyességi platformjáték lesz. A megjelenésig – 2009 második negyedévéig – még várnunk kell, ám a készítők gondoskodtak az álmatlan éjszakákról az újonnan kiadott képekkel! Csekkoljátok a fotókat, mert a játék eszméletlen jól néz ki!
TRINE – ugrabugra fantasy módra!
Nincsenek hozzászólások.
Hozzászólás
Be kell jelentkezz, hogy hozzászólhass.
BoroSati
N ailyen király cuccok kellenek a PSN-re!
Palmer07
“Lost Vikings új köntösben 🙂 De rossz kimondani … “”tavaly”” “
REDALERT99
🙂 Ez nagyon szépen néz ki… Remélem minél előbb fen lesz PSN-en…
ChrisLowe
Fasza!
Petunia
Na ez is az a game, ami nekem kelleni fog! 🙂
trinity
Úgy látszik, végre valaki rájött: attól, hogy egy játék 2D-s, még lehet színvonalasra csinálni.
lolopoko
Jónak tűnik
norbertony
Baromi szép.
Ar0nka
wow ez tényleg jól fest!
Komplex
Nagyon szépen néz ki. Én is szeretem a platform játékokat. csak az a baj, hogy nem tudok psn-ről vásárolni…
wallace
Most komolyan meghatodtam. Mindenkeppen kell, imadom a platformereket, de recset-ektol hulyet kapok. Lehet hogy ezt nekem talaltak ki?
Rambo
Elképesztően durva, imádom az ilyen játékokat. Ha olcsó lesz, mindenképpen ráveszem tesómat, hogy vegye meg. 🙂
kryss777
Ez bizony elég jónak tűnik.
SiC
Pedig már kezdtem elfeledni ezt a játékot, erre meg… ááá… várós nagyon! X)
maarsziii
Egész jó!
Hidari_HUN
Nem semmi. :O
p3tya
Ez valami frenetikus!Mióta vágytam egy ilyen játékra??!!!Nem is értem,hogy pl egy Castlevaniát miért nem csinálnak meg ilyen hagyományos oldalnézetes játékként,bődület grafikával,erre tessék!Remélem nagyon sikeres lesz,és a C .készítői is belevágnak vmi hasonlóba,nem csak ds-en gyártják a kaptafa részeket….sóhaj….
Danielo
Anyám ez királyul néz ki 😀
barbar
szep szines!
Devi
jó lesz biztos beszerzem
PlayNorbi
tetszik ahogy elővarázsolja a továbbjutáshoz szükséges dolgokat,kreatív és még szép is,ez kell nekem majd.
Canissa
Tetszetős.Ez miről szól, vagy milyen típusú játék lesz, pl mint egy Rayman?
zs0lt1
Nézd meg a videót, meseszép (van HD változata is, érdemes letölteni, gyönyörű) http://trine-thegame.com/Még tavaly írtam róla pár mondatban, hogy mi is ez, mit kell ebben csinálni stb. Itt megnézheted: http://playstationlive.hu/note/445
Canissa
Oké, köszi.Már olvasom is. 🙂
ceu
áúristen! ez gyönyörű, és nagyon klassznak tűnik!mindenképpen kell kell kell!a Pandemonium óta vágyom valami hasonlóra.hát én most teljesen odavagyok!
Vhiktor
Ez PSN-es cucc????Azt a p*csába, ez rohadt szép:D
zs0lt1
Az ugye milyen döbbenetes? 😀
Vhiktor
Ez simán elmenen adathordozós formában is a grafika láttán!Szebb mint sok más:D
BenyoBoy
Húbaze, nálam így grafikailag meg színvilágilag üt. 😀
rolmanus
Dájóóó 😀
kiswech
ez valóban baromi jól néz ki.