[B]The Lost and Damned[/B] Playstation 3-ra: sokadik felvonás. A Rockstar motorosbandás GTAIV kiegészítőjének hat hónapos X360 exkluzivitása a PSW Magazine szerint augusztusban véget ér, ezért a lap úgy gondolja, talán már az E3-on hivatalos bejelentés érkezik egy Blu-ray-es változatról.A Rockstar nem kommentál, nem cáfol, de nem is helyesel. A téma már nálunk is terítéken volt párszor, [A http://playstationlive.hu/note/867]például itt[/A] és [A http://playstationlive.hu/note/967]itt is[/A] – lassan olyan kultstátuszba kerül, mint a Metal Gear Solid 4 átköltöztetése X360-ra.
The Lost and Damned – augusztusban PS3-ra?
Nincsenek hozzászólások.
Hozzászólás
Be kell jelentkezz, hogy hozzászólhass.
kismaci_88
jöhetne már ps-re!!!
Foxhound
aláírásom már egy jó ideje mindent elárul sztem mennyire várom…
wortoo
Nah ez jó lesz.:)
Generationx
Ezt előre lehetett tudni. Ez egy csomó játéknál így lesz szerintem, pár hónapig minden exkluzív aztán megy a másik masinára.
gemikeone
csak nehogy store on terjesszék mert akkor nekem reszeltek:)
Masamune
LESZ MGS4 AZIKSZRE JÓ????Valamikor….:(
Dragonken
Anno ugyanez volt csak fordítva,amint lejárt a szerződés jött is a port az Xbox classicra.
alucccard
Remélem,h kiadják!Sokat lopkod a microfos,márcsak azért is adják ki
KROTCHY
Én max akkor venném meg, ha Bundle-be adnák ki az alapjátékkal együtt …
joci
blu-ray discen 6 k – ért joo lenne . venném .
Noname21
Majd ha kiadják elhiszem.
martin
A lemezes kiadás ugyanúgy pletyka, mint egyáltalán a PS3 változat lehetősége.
HUNFRE
Hát X-re van lemezes verza, arról már hallottam, vagyis elméletileg lehet.(bár ha belegondol az ember,hogy egy Blu-ray lemezt nem fognak elb.szni 1,6 gb-ért…)nem tudom na.
titus6
Szerintem is kiadják és jobb is lesz mint az X-es verzió…
HUN_hatrix
Miben lesz ugyan jobb? 😀
HUNFRE
Mitől lesz jobb??? Elárulom ,hogy mióta X vinyóra lehet másolni a game-t(nem csak ezt) SOKKAL gyorsabban tölt mint a ps3-as verza.grafikára meg minden másra ugyan az. vagyis az X360-as rész JOBB ! De a Resident 5 is szebb. Bocs, de nem szeretem ezeket a tényeket meghazuttoló kijelentéseket.
xetron
biztosan kiadják
kryss777
Mindenképpen jó járnának vele a PS3 tulajok, mert ez tényleg egy komoly tartalommal bíró DLC. (Az viszont a másik dolog, hogy én már megvettem 360-ra, de sajna nem tudott megfogni a hangulata. Ettől függetlenül persze elismerem, hogy minőségi darab és megéri a pénzét.)
gugello
Tuti jönni fog ps3-ra a rockstar nem hülye,hogy futni hagyja a zöldhasúkat…
wallace
Nekem tul tomeny, es buta volt a 4, ez tuti kimarad.
maarsziii
elég a 4. felesleges a plusz pénzhajhász tákolmány, szvsz. megnemvenném^^
REDALERT99
Szerintem nem jön ki PS3-ra, remény hal meg utoljára 😀 Micro$hit tesz róla, hogy ne legyen nekünk jó 🙂
Zsubi
Azért ennek nagyobb a valószínűsége, mint annak, h az MGS4 X-re vándorol. Remélem tényleg jön.
typer
miért is nagyobb a valószínűsége?
UV-
Teljesen hidegen hagy, ha jön ha nem. 😀
1mzolee0
reménykedni lehet 😀
Cok3
EU-s verzióval hogy fogom én ezt letölteni?Mellesleg nagyon örülnék neki 🙂
XGamer
Ha BD-n jön ki akkor részemről tuti vétel lesz a dolog (persze csak akkor ha kiegészítő révén kiegészítőhöz való ára lesz…) ha PSN-re kerül fel akkor viszont felejtős.
KROTCHY
Kiegészítő áron fog jönni … kb. 12k …
CJ19
Szerintem nem lesz lemezes változat,nincs értelme
KROTCHY
Én sem értem minek erőltetnék, sztem nem vmi nagy szám ez a kiegészítő …
typer
szerintem ez az egyik legjobb dlc, ami eddig megjelentaz ár/érték arány tökéletes
KROTCHY
Mennyibe került?Ne felejtsd el,h ez tuti drágább lesz ha BD verzióban jön ki …
typer
1600 ms pont500 ms pont = 6€ (vagy 6 $)
CJ19
akkor az drága :O
typer
kb 6000ft ? nem viccelj mára mai játékok többsége nem nyújt ennyi tartalmat mint a tladkb 20 órányi játékidő, persze ebben benne vannak a mellék dolgok is, de itt is van új multi móka, szóval ez nem rossz, sőt szerintem nagyon jó
KROTCHY
Igen, de ez a letölthető verzió … ha BD-n adják ki sztem dupla ennyi lesz, azaz amennyit mondtam … kb. 12k
martin
Mondjuk ha mind a két rész kijönne PS3-ra, jobb lenne lemezen.
CJ19
Úgy már jobb is lenne 🙂
DPG-Hennessy
Kizártnak tartom, hogy nem lesz PS3-on.
kovati
nagyon jó lenne ha tényleg jönne
typer
ha az ms nem fizetett volna 50 millió $-t a rockstarnak, akkor simán azt mondanám, hogy hihető a pletyka, de így…
CJ19
ennyit ér 50 milka 🙂
adrian
örülnék neki ha jönne 🙂
ssj3_vegetto
Hát ennek nagyon örülnék….
CJ19
ja bőven jó lenne a letölthető változat…. ezek szerint nem tudom majd elkerülni hogy beszerezzek egy GTA4et 🙂
probi
Elvileg nem kell hozzá alap GTA4 de lehet én tudom rosszul, javítsatok ki. Mivel van egy usa verzióm nagy gond már nem lehet 🙂
wmartin
Én is úgy tudom, hogy nem kell hozzá az alap 🙂
martin
Kell hozzá.
KROTCHY
Bluray-re egy kiegészítőt? Ennyi cuccot tartalmaz, miért nem elég DLC-nek?