Konzolhegyek az Őszi MondoConon!Őszi rendezvényünkön is szeretnénk szórakozást biztosítani a kontrollerfüggőknek, így csapatunk minden eddiginél több versennyel szeretné kényeztetni az érdeklődőket. Megmérettetéseinken most a bunyóra és a ritmusszekcióra koncentrálunk, de ezek mellett a három nagy gyártó gépein folyamatos szabadjáték is vár mindenkit.A legnagyobb változás, hogy a hatalmas érdeklődésre való tekintettel késő estig (00:30-as zárásig) várjuk a játszani vágyókat!Az alábbiakban az ELŐNEVEZÉSES versenyeink szabályzatát közöljük, de ezek mellett – érdeklődés függvényében – miniversenyek indítását is tervezzük, de a címek maradjanak meglepetések. A versenyek legjobbjai természetesen most sem maradnak ajándékok nélkül, és ha lehet, akkor még egy lapáttal rádobunk a tavaszi conhoz képest.A versenyszabályzat tájékoztató jellegű. A szervezők a változtatás jogát fenntartják. Az esetleges változtatások nyomonkövetése miatt nézd rendszeresen a honlapot.[B]ELŐNEVEZÉSEKET 2010. 09. 28. ÉJFÉLIG FOGADUNK ELJó felkészülést és eredményes versenyzést kíván mindenkinek: a VSz konzol csapata: Yene, Zetto, PlayNorbi és Lonewolf.[A http://www.mondocon.hu/index_cosplay.php?id=39]Őszi MondoCon KATT![/A]
Játékversenyek az őszi MondoConon!
Nincsenek hozzászólások.
Hozzászólás
Be kell jelentkezz, hogy hozzászólhass.
Craig
Na, én is jövök. Yay : )
BenyoBoy
Azé’! 😀 Ha már pécsi Con-on nem találkoztunk, akkor most azért lehetőség szerint fussunk össze (csak ne versenyen)! 🙂
lonewolf
Ebben semmi nem akadályoz meg. 🙂
KROTCHY
SSF4-re neveztem.MOVE-ot szívesen kipróbálnám …
lonewolf
Rampage:Ez ugye most ironikus kérdés volt. 🙂 Van egy tippem, hogy tudod a választ, de most kis spoiler, ráadásul a PSC-n előbb, mint máshol:A mostani con a mozgásérzékelők jegyében fog eltelni. Tehát lesz alapból Wii, Move és még Kinect is, szóval a gyártók ehhez igazodnak. Ha kapuk valami egyebet még, annak csak örülünk, de a tapasztalat azt mutatja, hogy versenyt szervezni nincs igazán értelme másból, mint ritmus és bunyós játékokból. A többi nem igzán mozgat meg sok embert.
Decay
Azta qva! Alapból megyek, de ez most még ráreagál amit írtál! =P
Rampage
A felsorolt játékok olyan lövöldözősek, nem? Halo Reach miért nincs4444?
pajcsi
Már megvan a jegyem. 😀
sasukeskapa
Na ide tuti elmegyek majd!!!
alucccard
Innen egyikkel sem tudok játszani, nézőnek elmennék! 😀
Jesus
De egy notórius hazudozó maga! Az ég nem szakad le. xD RECCCS, PAFFF.
alucccard
:DCsak kéretem magam! 😀
pajcsi
Hát persze. :DXD
alucccard
Na jó, egy picit tudok! 🙂
lonewolf
Firethrower:Nem mondtuk, hogy nem lesz, csak annyit, hogy lesz egy rakat előnevezéses verseny, de amennyiben a forgalmazóktól kapunk friss cuccokat (márpedig kapunk 🙂 ), azokból érdeklődés esetén rendezhetünk helybennevezős miniversenyeket is. Most ugyanis a Kokia koncert kapcsán 0:30-ig lesz nyitva a konzolépület. (Már nem csak szoba! 🙂 )De azt is hozzátenném, hogy a miniversenyek megrendezéséhez előtte a forgalmazó engedélye is kell.
BenyoBoy
Haverokkal jövök én is! 🙂
norbifiatal
Alap, de vasárnap sajna dolgoznom kell! :SNem baj, végre tudok menni! Csak ne legyen Shit idő…
metadata
Ott leszek!
Robbie_HUN
Kár hogy minden Budapesten van,De a tekken,GH,BH jól hangzik 😀
Horvy009
Az sf4 meg a t6 érdekelne 😀
mentoloshypo
Végre!:)