Bár pletyka közel egy éve kering róla, de úgy tűnik, most már hivatalos: a Just Add Water stúdió 2009 júniusa óta dolgozik egy multiplatform, az Oddworld Inhabitants ismert világában játszódó [B]Oddworld[/B] szoftveren. Ez eredeti hír alig nyúlfarknyi információtartalommal bírt, de a nem igazán egyértelmű megfogalmazásból az is feltételezhető, hogy nem is csak egy Oddworld játék bejelentése várható a közeljövőben. A célplatformok között 99%-ra ott a Playstation 3 is.
Hivatalos – új Oddworld játék készül
Nincsenek hozzászólások.
Hozzászólás
Be kell jelentkezz, hogy hozzászólhass.
juhh
Örülnék neki
aronpetho
én még ps1en játszottam vele. nagyon fasza kis gém 😀
magszim
Ez már lett igérve nem is egyszer!
BenyoBoy
Erre kíváncsi leszek!
Shadow87hun
imááádtam az összes részét XD
roland31
azért pc-re is kiadhatják:D
kirugy21
Csak ne legyen túl bonyolítva.
HUN_hatrix
Egyik részével sem játszottam soha… későn kezdtem a videójátékozást.
JeTi
PSN-ről szedhető az egyik PSX-es rész!! Melegen ajánlom!
suszi1982
Na majd meglátjuk, én kíváncsian várom.
Attis37
Jöjjön csak:)!Annak idejé a PSX-es epizódon jókat röhögtünk a haverokkal Abe debilségén,nagy kedvenc volt a stuff.
sasukeskapa
Nem ismerem.lol
KROTCHY
LOL … 5 perce, h végigjátszottam az első részt PS3-on =D
Decay
Jeeeeeeeeee!!!
Resiskull
Épp a minap sikerült beszereznem az Oddworld strangers-t, nagyon jó game.Így még szép, hogy örülök eme bejelentésnek.
prototype
Hát szerintem pont úgy, hogy a 3d nem adta vissza az élményt. Ha jönne az első 2 rész HD remake-je PSN-re akkor érdekelne. Új rész 3D-ben tuti nem.
kris8360
Szerintem totál felesleges lenne hd remaket csinálni, azok pont úgy jók ahogy vannak, minek elrontani?
Lotar
pedig 3D támogatással , HD-ben nagyot ütne !!!
Slade
föleg a 3D nem kellene!
Zozo8
jöjjön CDn is azért:) A 3D-st szívesen kipróbálnám,de csak boxra volt:( (ugye?)
patrik00
A 2d-s részek voltak a legjobbak!Nagy kedvenc ez az univerzum, nem is értem, hogy bukhatot meg.Mêg egy Shenmue 3 bejelentés és minden kedvencemet ujraláthatom.Ennek a hirnek nagyon örülök!
MrZ
Fasza!!! Bírom ezt a zöld kis ge*it. Höh9ö. Ideje vót.
Motoko
Ideje volt már…
Lotar
Jöhet/nek -már , ha tényleg többféle lesz ! Oddworld nagyon király !
LaXiKa
Az összes oddworld játékot imádtam. A Stranger’s wrath az egyik óriás kedvencem volt, még ma is szívesen előveszem és végigtolom. Örülnék, ha lenne egy abe és egy stranger folytatás is, de ne akarjon túl sokat az ember egyszerre ugye?
XGamer
De nagy volt régen az Abe’s exodus.. már várom ezt is.
metadata
A mai nap piros betűs ünnep!
Seggemlyuka
Nagyon helyes! Már rég óta várok egy új Oddword gaméra!!!
probi
HelloHelloFollow meOkay:)
JeTi
Igen! Itt csengett a fülemben most ez. 🙂
Jables
nagyon várom az előző két részt nagyon szerettem
Penge70
Juhééé! Nagy kedvenc, és már régóta várok egy új HD verziót:)
Lucsy
Ezaaaaaz! Csak nehogy aztán az legyen, mint az Oddworld: Stranger’s Wrath-el. Először multiplat., majd Xbox exkl. Mondjuk akkoriban inkább Xboxoztam, de mostmár enm. 😀 Remélem multiplat. is marad.Én örülnék egy hasonlónak mint a Stranger’s Wrath. Sajna az Abe-es részek kimaradtak, csak a demokat toltam.
panasonx
Nagyon helyes!
Slade
Pont a napokba mondogattam hogy milyen jó lenne egy új Oddworld játék mikor az első részével játszottam 😀 LOL
AlcohollicA
Király 😀