Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

Hivatalos: Felipe Massa nem versenyzik már idén

Massa tegnap átesett az orvosi vizsgálaton, mely után a csapat úgy döntött, hogy habár rendben van, de mivel a hetekben több plasztikai műtét is vár rá, idén már nem számítanak rá a csapatnál, de a fizikai felkészülést megkezdi, készülve a jövő évi visszatérésre.[I]”Maranellóban rendkívül várták a vizsgálat eredményeit, annak reményében, hogy a csapat 100 %-ig számíthat-e Felipére a 2010-es évad kezdetétől.”[/I] – hangzott a Ferrari közleményében.[I]”Nagyon örülök a tesztek kimenetelének. A kisebb operációt követően képes leszek különböző tornagyakorlatok elvégzésére, és valamelyest visszatérhetek a régi formámba. Később egy-két gokart tesztre is lehetőségem lesz.”[/I] -mondta Felipe.A Ferrari 48 órán belül dönt, ki veszi át Massa helyét az év végéig. Badoer a gyenge szereplése miatt nem sok jóra számíthat. Vannak további találgatások a pilóta kilétét illetően, mint ahogy arról korábban írtunk.