Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
State of Play 2020. február 25.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
The Game Awards
The Game Awards 2020
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

Yakuza: Like a Dragon

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Kezdőoldal Fórumok PlayStation 4 játékok Yakuza: Like a Dragon

10 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      Kenshinxxx
      Felhasználó
      • Kommentek: 624
      • LvL.7
        KaiRong
        Felhasználó
        • Kommentek: 1189
        • LvL.12

Az Ishint nem kell bántani, ugyanaz a motor, mint a Zero, teljesen szép és jó. A Kenzant kell kicsit polírozni, hogy mai szemmel is vállalható legyen. Bár ha még csak most gondolkodnak a remake-en, akkor ez még egy jó 4 év, mire játszható lesz 😀

Kenshinxxx
          Felhasználó
          • LvL.7

Legyünk pozitívabbak!! 😀

Valami Yakuza jó lenne erre az évre is.

Kenshinxxx
      Felhasználó
      • LvL.7

Egy trófea híján összejött volna a platina, részemről végeztem a játékkal, 100 órát tettem bele, jó rész volt. Voltak elképesztően vicces dolgok benne, nagyon jól szórakoztatott.

Sajnos a fősztorit illetően voltak teljesen logikátlan dolgok benne, de a régimotorosok tudják, hogy egy Yakuza játék már csak ilyen 😀

Tetszett Ichiban karaktere, valahogy érzelmesebb, mint Kiryu. Írhatnék még dolgokat, de nem akarok spoilerezni, majd kivesézzük.

Nem áll rosszul neki az RPG vonal, de még bőven akad csiszolni való, ha folytatni akarják ezt a vonalat. Én nagyon remélem, hogy a verekedős zsánert nem dobják el, de a közeljövőben ez a körökre osztott harc is jöhet.

Ti hogy haladtok?

• A hozzászólás módosításra került: 2 months, 3 hét telt el-Kenshinxxx. Indok: x
        Nova
        Felhasználó
        • Kommentek: 1871
        • LvL.19

Hasonlóan érzem én is. Bár még a sztorit nem fejeztem be, 13. fejezetnél járok éppen.

De mondjuk én nagyon ritkán játszok valamivel a történet miatt. A játékmenet a lényeg számomra.

Az pedig szuper, ebből a szempontból a Like a Dragon a kedvenc részem.

A bunyózást is szerettem természetesen, de valahogy itt sokkal több kedvem volt harcolgatni mint a pl. a korábbi részekben. De lehet, hogy csak jó hangulatomban kapott el a játék. 😀

Kasuga-t én is bírom. A poénok többsége is jópofa volt idáig.

A következő Yakuza már elvileg készül, baromi kíváncsi leszek mi lesz az. Illetve milyen stílusban érkezik.

KaiRong
        Felhasználó
        • LvL.12

Ha beletoltál 100 órát, akkor tényleg bejött, ezt jó látni 😀 Én eléggé nyakig úszok a munkában, így esténként csak egy másfél órám van játszani, amit sajnálok a Yakuzára, mert csak frusztrál, hogy ennyi idő alatt érdemben nem érzem a haladást (+beszippantott a store-on épp akciós Gyűrűk Ura coop kártyás játék, és a kevés időmet arra szánom mostanában). A karácsonyi szünetben viszont mindenképp le akarom pörgetni, most járok 20 óránál, a chapter 6 elején. Túl sokat mahjongoztam a “csövesszimulátor” második fejezetben, de legalább tele lettem cash-sel 😀

Kenshinxxx
      Felhasználó
      • LvL.7

Reinstall semmit sem segített. X(

Már beírtam külföldi topicba is… -_-‘

Kenshinxxx
      Felhasználó
      • LvL.7

Elég aggasztó dolog történt. A substory része a játéknak gyakorlatilag teljesen meghalt.
      Nem ad be újakat, a jelenlegiket nem is jelöli, és hiába csináltam meg amit kellett, nem is frissíti. Gyakorlatilag 37 alsztori után megadta magát a játék ezen része.
      Ilyennel a Yakuza pályafutásom óta nem volt dolgom.

Fogalmam sincs, hogy mi a f csinálják, de baromi idegölő. Megpróbálok egy reinstallt, hátha.

KaiRong
        Felhasználó
        • LvL.12

Nem lehet, hogy olyan sztori pontnál vagy, amikor le vannak tiltva? Esetleg napszak váltás?  Korábbi Yakuzákból ezekre tippelnék.

Meg gondolom, vannak olyan substory-k, mint a Personás confidant-ek, csak bizonyos statok elérése után adja be.

Kenshinxxx
          Felhasználó
          • LvL.7

Igen, talált sülyedt! Én gondoltam rosszul. A játék ugyanis egy félszóval sem említi, hogy 7-es magabiztosság kell, hogy befejezzem a substory-t. -_-‘

A másik alsztori meg csak akkor indult el, ha odasétáltam a taxihoz a megfelelő összeggel.

Úgyhogy téves riasztás. ^^”

Nova
      Felhasználó
      • LvL.19

Egyébként nekem is tetszik.

A Jrpg-s vonal is bejön, egyelőre. Remélem így is marad a végéig.

KaiRong
      Felhasználó
      • LvL.12

Mivel a PlatinumShopnál egy héttel a megjelenés után sincs semmi megnyugtató hír, hogy mikor kapnak készletet, így megvettem máshonnan… Próbálom majd behozni az elmúlt egy heti lemaradást hozzátok képest 😀

Nova
        Felhasználó
        • LvL.19

Még mindig semmi a platinál?

Akkor jól tettem, hogy visszamondtam és megvettem kínomban digitálisan. 😀

Engem nem lesz nehéz utolérned, mert nem tudtam túl sokat játszani sajnos.

Talán most 7végén.

Kenshinxxx
      Felhasználó
      • LvL.7

Nagyon tetszik idáig, 8 órát tettem bele. Borzasztóan jó a humora, csak ajánlani tudom. Bár akik látogatják ezt a topikot, azoknak ezt mondanom se kell. 😀

KaiRong
      Felhasználó
      • LvL.12

Eh, két napot csúszik a játék fizikai kiadása, nem kaptak időben a boltok. Mondjuk nekem lélekben még fel kell készülnöm a 100 órányi Yakuza Dragon Questre, így lehet nem is annyira nagy baj 😀

10 hozzászólás mutatása
Advertisements
Advertisement