Yakuza 7

Fórumok PlayStation 4 játékok Yakuza 7

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
25 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      KaiRong
      Felhasználó

Így köpi szembe a Sega a PlayStation-ös rajongótáborát

Yakuza: Like a Dragon XBox Series X nyitócím, egy XBox eventen bejelentve. Jó, jön gyakorlatilag kenyérpirítóra is (PS4, XBox One, Windows, Steam), bár PS5 bejelentésről még csak pletykák vannak.

Azért a Sony pénze meg a PS rajongók támogatása jól jött, amikor a sz.rból kellett kihúzni a sorozatot 2014/2015 környékén. Morálisan nehezen védhető a döntés, bár gondolom, kaptak érte egy stóc zöldhasút.

Kenshinxxx
        Felhasználó

Ha csak erre jönne ki jogos lenne a kijelentés, hogy szemenköpés, így viszont én eltúlzottnak érzem. Ez az a játék, ahol az ember soha nem lehetett biztos egészen a 6. részig, hogy na vajon a következő rész ellátogat-e nyugatra. Minél több platformra jön, annál több emberhez jut el, annál sikeresebb lehet. Ne felejtsük el, hogy nem azért volt sokáig csak is Sony-n, mert akkora hazafi lenne Nagoshi. Egyszerűen mindenhonnan elküldték az ötletével, pedig a Microsoftot is megkereste.
        Én már meg sem lepődtem a bejelentésen, hisz most elérhető nem tudom hány Yakuza rész a Game Pass szolgáltatás berkein belül. Ha meg már jön PC-re is, akkor nem mindegy, ha ott lesz X-en is? Valószínű, hogy PS5-re is launch cím lesz, csak azt még ugye nem jelenthetik be gondolom.

Nova
        Felhasználó

Morális témába nem megyek bele, mert engem kicsit sem mozgat meg a dolog. 😀

Mindenki döntse el magának. De megértem ha valakinek ez szúrja a szemét.

Én úgy vagyok vele, hogy a játék már létezik PS4-en, azon letolom és kész.

Ha közben benyögik, hogy esetleg lesz PS5-re is, akkor arra szerzem be.

Már ha lesz értelme, jobban fog futni stb.

Amúgy meglepődnék ha nem jönne valamilyen formában az új Sony masinára.

Aztán a franc tudja, meglátjuk.

PlayStation.Community
      Adminisztrátor

Yakuza 7

KaiRong
      Felhasználó

Ezt meg nem lattatok? 😀 Szerintem tok jol sikerult. Van feliratos verzio is 😉

Nova
      Felhasználó

Na ezt később megnézem! 😀

Kenshinxxx
      Felhasználó
      probi
      Felhasználó

Szerintem mindkettőnek de inkább a drasztikus stílusváltásnak tudható be. Nekem pl. nagyon nem jön be yakuza szérián belül ez a körökre osztott játékmenet így lehet ki is hagynám 🙁

Nova
      Felhasználó

Imádom Kiryu-t, de a végtelenségig nem lehet húzni az ő sztoriját sem. Persze 1-2 rész még simán beleférne az “öregnek”.Amúgy nem lepődnék meg ha visszatérnének még hozzá a jövőben.De így vagy úgy, bárki legyen a főszereplő én venni fogom a Yakuzákat.Csak kár, hogy nem teljesítenek jobban az eladások.

Kenshinxxx
      Felhasználó

Számomra az a kérdés, hogy vajon a stílus váltás miatt köszönhető ez az eredmény? Félek itt is így fog járni. Első heti eladások Japánban:[PS2] Yakuza – 135,000[PS2] Yakuza 2 – 274,882[PS3] Yakuza 3 – 372,000[PS3] Yakuza 4 – 383,972[PS3] Yakuza 5 – 356,757[PS3&PS4] Yakuza 0 – 236,329[PS4] Yakuza 6 – 218,168[PS4] Yakuza 7 – 156,993The Remakes[PS3&PS4] Yakuza Kiwami – 163,683[PS4] Yakuza Kiwami 2 – 131,931Spin-Offs[PS3] Yakuza Kenzan – 282,800[PS3] Yakuza Dead Souls – 309,058[PS3& PS4] Yakuza Ishin – 212KEgyébként én pont Kiryu karakterétől nem váltam volna meg, mint főszereplő. Sokkal jobban tették volna, ha egy kizárólagos új helyszínt találnak. Ha jól tudom, itt is el kell majd menni Kamurocho-ba. Szerintem rossz irányba újítottak.

25 hozzászólás mutatása