Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
EA Play Live 2021
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Future Games Show: Spring Showcase
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Gamescom 2021
Gamescom 2021 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
State of Play 2020. február 25.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
The Game Awards
The Game Awards 2020
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

Yakuza 0

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
156 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      KaiRong
      Felhasználó
      • Kommentek: 1189
      • LvL.12

Nagyrészt RNG, de azért lehet valamennyit taktikázni:- Mielőtt kiválasztod a harcos amazonodat, alul érdemes végignézni az információs csíkot, hogy melyik lánynak milyen kedve van éppen, mert jelentősen befolyásolja a teljesítményüket, hogy éppen full másnaposak vagy jó a kedvük. Ha a favorizált harcosodnak nincs jó kedve, akkor exitelj, majd lépj be megint a minigame-be, minden ilyen exit-reenterrel változik a státuszuk. Illetve ha biztosra akarsz menni, akkor érdemes a többi harcostárs kedvét is végignézni, elő szokott fordulni, hogy csak egy vagy két lány van jókedvében, a többiek pedig nem igazán, akkor elég nagy esélyed van rá, hogy a jókedvű lány győzni fog.- Harcosok között érdemes Jennifert vagy Momokót választani, mindketten elég jó statokkal rendelkeznek. De csak akkor válaszd őket, ha jó kedvük van :)- Ne játssz nagy tétekkel – minél több pénzben fogadsz, annál nagyobb az esélye, hogy kikapsz.Nekem relatíve fájdalommentesen lett meg ez a trófea (rögtön egy öt tournamentes veretlenségi sorozattal nyitottam, első próbálkozásra), de mivel eléggé RNG-függő a minigame, ezért megértem, hogy sokaknak miért szívás ez. Szóval sok türelmet hozzá.

Oliv3r
      Felhasználó
      • Kommentek: 176
      • LvL.2

Sziasztok!A napokban vittem végig a fősztorit és még kiszednék pár trófeát a játékból.Cat Scratch Fever….ugye…Ez a cicaharc csak a szerencsén múlik vagy lehet taktikázni valamit?Elvileg ugye van ilyen indikátor, hogy színtől függ milyen kézjelet indít a másik?Nem igazán értem, valami tippetek van?Köszönöm.

Sakamoto
      Felhasználó
      • Kommentek: 3038
      • LvL.31

Durván tolod. Akciósan megvettem, ha szar lesz, az a te lelkeden szárad. :DKicsit belenéztem az elejébe, ezek az elnyújtott, semennyire sem életszerű néma párbeszédek sosem lesznek a kedvenceim. Eddig a karaoke volt a legjobb rész benne. Nem tudom, mennyire korhű, de érdekes a 30 évvel ezelőtti környezet, alig van változás, de mégis más egy kicsit.

Kenshinxxx
      Felhasználó
      • Kommentek: 626
      • LvL.7

Első napos! (japán hanggal persze)

Kenshinxxx
      Felhasználó
      • LvL.7

Bár a Valkyria C. közelebb áll a PC-s vonalhoz műfaját tekintve, amikor kijött, hatalmas érdeklődés és egyben siker fogadta. Úgyhogy bizakodok itt is.Mivel Japánban jönnek ki először az új részek, amiatt nem félek, hogy csúszások lesznek.Szinte az összes Yakuza résznél a körmünket rágtuk, hogy akkor jön-e ezután másik rész hozzánk. :DÍgy a 6. rész az első szerintem, hogy hátra dölhetünk.

KaiRong
      Felhasználó
      • LvL.12

Ja, és a legfontosabb: ugyan nem Yakuza, de azért még RGG stúdió: jön a Fist of the North Star nyugatra 🙂 Október 2-án jelenik meg.

KaiRong
      Felhasználó
      • LvL.12

Igen, ezt is megértük.Csendben morzsoljunk egy nosztalgiakönnycseppet annak apropóján, hogy 6 éve a Dead Souls megjelenése után azt hittük, hogy nem lesz több lokalizált Yakuza-játék Nyugaton 😀 Én nem sajnálom a PC-sektől, jó dolog, hogy bővülhet a fanbase (bár azért arra nem számítok, hogy PC-n best selling title lesz, de ne legyen igazam). Mondjuk érdekes a trend ebben a konzolgenerációban, nevezetesen hogy konzol-exkluzív 3rd party fejlesztők által kreált sorozatokat PC-re / XBoxra is kihoznak, most már tényleg csak a Sony saját stúdiói által fejlesztett játékok maradnak PS-en. A korábbi generációkban azért ez nem így volt.Csak az bánt, hogy PC-n valszeg a legjobb változatokat fogják megkapni a Yakuzákból (pl. a Zero natív 4k-ban, a Yakuza 6 gondolom majd 60 FPS-sel), míg nekünk marad az, ami van.Reméljük, a PC mint platform behozatala nem fog lassítani a fejlesztésen / megjelenésen, akkor morci lennék, ha közös platformos megjelenési dátumok miatt kapnánk jelentősen később az RGG játékokat.

Kenshinxxx
      Felhasználó
      • LvL.7

No kérem, ezt is megértük. Jön a 0 és a Kiwami 1 PC-re.https://kotaku.com/yakuza-is-coming-to-the-pc-1826743435Az igazat megvallva én nem bánom. Legalább bővül a rajongói köre.Bár hamarabb is megléphették volna.

156 hozzászólás mutatása