Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Future Games Show: Spring Showcase
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Gamescom 2021
Gamescom 2021 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
State of Play 2020. február 25.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
The Game Awards
The Game Awards 2020
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

World of Tanks

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Kezdőoldal Fórumok PlayStation 4 játékok World of Tanks

479 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      Matichku
      Felhasználó
      • Kommentek: 1439
      • LvL.15

Igen ezt én is észrevettem. Prémiumos tank ritkábban kerül mondjuk 2 színttel feljebbi csatába. Lehet ez is egyfajta kiváltság. Söt, ha prémiumos tagságod van a csaták is valahogy sokkal jobban sikerülnek, értelemszerüen nem az ezüst és az XP mennyiségre gondolok mert az persze hogy több. Vagy csak ez az én összeeskűvés-elméletem. 🙂

Albert
      Felhasználó
      • Kommentek: 802
      • LvL.9

Lehet én látom csak úgy. De mintha a prémium tankokat ritkábban keverné bele magasabb szintekbe mint a simát. Ami persze nem gond, föleg ha én megyek a prémiummal. Csak nekem valahogy úgy tünik.

Matichku
      Felhasználó
      • LvL.15

Jól gondolod. Gyakorlatilag csak piros csikokat látsz amikor puffogtatják a prémiumos lőszert. A brit TD-ék egy lővésből végeznek veled, de a németek se rosszak, cserébe öket is jól lehet sebezni.Nekem a Fatherlandomnak az alap tölténye is prémiumos, a másik kettő még erősebb. Fantasztikus hangja van amikor lővők. :)Dehát tier VIII felett már igazi fémháború van, nehéz, de mégis jobban szeretem mint a kis tankokkal a gyors ugri-bugri meneteket.

Albert
      Felhasználó
      • LvL.9

Nagyon szerettem az O-NIt, sok jó menetet mentem vele, meg is tartottam. De pl. most szegény O-HO valahogy nem akar müködni. Borzamas a találati és sebzési mutatom. Ráadásul egyszer csak pislogtam mikor 1 lövésböl kiszedték, máskor meg 2 is elég volt neki. Gondolom itt 8as felett már elöszeretettel puffogtatják a prémium löszereket. Úgyhogy alig várom hogy elérjem a Type 4est és túladjak szegénykén.

Matichku
      Felhasználó
      • LvL.15

:)O-Ni az durva járgány, nagyon nem szeretem ellenfélként. Csak sportszerűen, akkor amikor magasabb színtű tankom van. 🙂

Albert
      Felhasználó
      • LvL.9

Dohh! Elfelejtettem rádküldeni.

Albert
      Felhasználó
      • LvL.9

Emlészem mikor az öszejött az aranyos kis O-NI-val 🙂 Abban a menetben minden lövedék csak harangozott Bojojong-Dojojong.Mivel csak Német hölgyemény fejet lehetett választani maradt a hangsáv is az. A Japán nehéztankmba viszont ojan mintha szamurájok lennének xD

Matichku
      Felhasználó
      • LvL.15

Igen ez a gond, én sose játszottam tier III alatt. 3 kilővés már összejött, de ugye a trófeához az összes light-ot le kell szedni, és sajnos 4 volt…Persze nem aggódom meglesz az egyszer. Sokat próbálkoztam a “festékes” trófeával is, annak nagyon örültem, hogy sikerült. Ez az 1000 HP sebzést ússzúnk meg sértetlenül trófea. :)Jó pár játékosnál láttam, hogy a Gup-hoz Nishizumi Mihot tették és persze japán hangot. 🙂

479 hozzászólás mutatása