Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Future Games Show: Spring Showcase
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Gamescom 2021
Gamescom 2021 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
State of Play 2020. február 25.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
The Game Awards
The Game Awards 2020
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

World of Tanks

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Kezdőoldal Fórumok PlayStation 4 játékok World of Tanks

473 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      Albert
      Felhasználó
      • Kommentek: 796
      • LvL.8

Holnap egy furi gyüjtögetős kezdődik január 2ig a Lansen c Draugenért. 125ször kell 1000 vagy több xpvel végezni memetet,+ ha egy nap gyüjtesz 5ezret az két ezres menetet ér.

gepard7213
      Felhasználó
      • Kommentek: 129
      • LvL.2

Azt tutira vehetitek hogy a WG nem csinálja vissza! Nekem amugy tetszik nagyon de ez csak egy szubjektiv vélemény.

LyozsFM
      Felhasználó
      • Kommentek: 99
      • LvL.1

A legénységet töröltem ki!

LyozsFM
      Felhasználó
      • Kommentek: 99
      • LvL.1

Hát én annyira belefutottam, hogy nagyon! Az egyik tankom angol tudás hiányában teljesen kitöröltem! Pedig az összes helyet a skilleknél beraktam! Puff! Gondolom nem lehet viaszacsinálni! Ez a grafika amit nyújt ill. ez az új “játékélmény egy borzalom! Visszalépés felsőfokon! Az dühìt,hogy időt és pénzt nem “sajnálva” ráfordítottam felesleges volt!Mondjátok,hogy ez nem végleges!

Albert
        Felhasználó
        • LvL.8

A játéknak ez az új alapja. 2021ben fojamatosan fogják bővíteni, alakítani.
        Hát nem tudom sírjak e vagy nevessek azon amit csináltál. Talán tanulópénznek lehet nevezni. Én is maszatoltam ezt azt tegnap de olyan tnkal/legénységel amiért nem kár. Itt most minden mindenkinek vadi új. A jövőben légy türelmesebb meg óvatosabb.

Albert
      Felhasználó
      • LvL.8

Szerintem nyugodtan mondhatom hogy eljött a World of Tanks console 2. A kezelőfelületet és a túningolást lehet újra megtanulni/átgondolni. A grafika az olyan mitha valami egész másal játszanék. Ég és föld a régihez képest.

Matichku
        Felhasználó
        • Kommentek: 1439
        • LvL.15

Letõltve, de még nem mertem ránézni. Az a bizonyos kép bebalzsamozta a lelkem. Snake, Rambo, Chuck Norris… Gyerekkorom kedvenc akcióhõsei. Rambo túlórázik, Mortal Kombat után itt is megjelent. Remélem a pozitív dolgok nem csak eddig tartanak. Az már feltûnt, hogy megfelezõdött a játék, 54-rõl 27 GB-ra.

Albert
          Felhasználó
          • LvL.8

Ha lenne elegendő aranyam vagy pénz a PSNen, gondolkodás nélkül megvettem volna a fullos past Chuck tankjáért. De amit a sima ad annak is nagyon örülök, 2000ért 3 tank. A hab a tortán az lenne ha eredeti hangok is járnának hozzájuk.
          Nekem Chucktól a Delta force volt a kedvencem.

Matichku
          Felhasználó
          • LvL.15

Most már nekem is van 2000 arany, elleneztem, de ezért a 3 úriemberért lehet bevállalom a vételt. Az elõzetesben mintha az eredeti hangok lettek volna, eskûdni nem mernék rá. Valóban az lenne az igazi eredeti hang mint a svéd metálbandánál.
          Delta Force alap, a legjobb. Persze csak az elsõ rész. Ütközetben eltûnt trilógia is adta hamár a játékban is Colonel Braddock van. 🙂
          Viszont az én kedvencem az Invasion U.S.A., magyar cím Tomboló terror.

Albert
      Felhasználó
      • LvL.8

Tegnap kíváncsiságból belenéztem ebbe a fejlesztői twich strembe. Ott mondtak jópár dolgot meg mutattak pár képet. A frissítés azért késik mert az újgenerációs gépeknél fellépett egy hiba. Ha minden jól megy jövőhétre megoldódik de ha nem karácsony elött mindenképpen kiadják.
      Mutattak képeket a grafikai frissítésről, átdolgozott pályák több növényzet. Olyanokról beszéltek mint, 3 helyett négy tuning hely lessz, a fogyó eszközök újratöltődnek csata közben (alkatrész, eü csomag, porraloltó). Ezt mondjuk nem anyira értettem de a legénység parancsnokká válozik akinek 10 képeséghelye lessz de jobbak lesznek mint a legénységé, lesznek új képeségek.
      Ha valakit érdekel a twichen Wotconsol ott viszanézhető.

Albert
      Felhasználó
      • LvL.8

Újra fent van a kép. Jövőhét kedden jár le a visszaszámláló.

Matichku
        Felhasználó
        • LvL.15

Most már én is vettem a fáradtságot, hogy beleolvassak mi lesz majd. Szerintem a Charlie Angyalai tipped egész közel lesz. 🙂
        A visszavonultatott low-tier tankok listája elég érdekes, föleg a prémiumosoké. Majd az összes évfordulós vagy karácsonyi ajándék tank rajta van. Tudom nem veszik el, de ez mégis olyan érzés mintha visszavennék az ajándékot, az pedig nem szép dolog.

Albert
          Felhasználó
          • LvL.8

Végülis jó példát írtál az évfordulós meg karácsonyi tankokkal. Hisz azokat is megkaptad egy adott időponton, de aki utánna kezdett el játszani annak már nem volt lehetősége beszerezni. Pontosan ez történik most a viszavonultatott tankokkal. Tudni fogsz velük játszani! Ugyanúgy mint eddig. Csak ha valaki most dönt úgy hogy belekezd a játékba ő 3. szintől fog kezdeni. Ha pl. el akarnád adni kapsz egy figyelmeztetést hogy egy viszavonultatott tanot akarsz eladni amit nem tudsz újra megvenni.

gepard7213
      Felhasználó
      • Kommentek: 129
      • LvL.2

Barbi és a fésülős póni is bent van a pakliban sőt kébzelj el egy E100 at hello kittis festésel két rozsaszin coffal a wg töl bármi kitelik, Az oroszokat nézd ott rengeteg tank eltünt.

Albert
        Felhasználó
        • LvL.8

Nálam egyedül a prémiumknál ritkult meg, de anyira ez nem lényeges. A kép amit tegnap láttam az mára eltünt az oldalról. Valaki lehet túl hamar rakta ki.

473 hozzászólás mutatása