World of Tanks

Fórumok PlayStation 4 játékok World of Tanks

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
425 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      Matichku
      Felhasználó

Megint van ingyenes cucc a store-ban. Ezüst, Xp és crew boost, zászló voucher.

Albert
        Felhasználó

Most vettem észre én is. Az ezüst pont kapórajön, a T34-100nak akkor ki is takarítok egy garazsat.

Matichku
          Felhasználó

Én meg elkezdem kipróbálni az új prémiumos tankjaimat. A nagy hajtásban csak megszereztem öket, de nem mentem velük. Diamondbackre és Valorokra gondolok, mert utóbbit már befejeztem. 🙂
          Fear Naught se lehet rossz, de arra most nincs erõm. Az igazi brit parancsnokot azért a csapatomban szeretném tudni.

Albert
          Felhasználó

Még el sem értem a 100at, 8 szint híján. De a gyémánthátú teknőst azt bevállaltam. Eddig úgy vagyok a megszerzett “ingyé” prémiumokkal: ha jó a menet akkor a tank is jó 😀

Matichku
          Felhasználó

Hát én minden tankkal így vagyok, ehhez nem kell ingyen prémiumos. 😀
          Képes vagyok borzasztó és egész tûrhetõ napokat is produkálni. Dehát ez nem újdonság. Mégis még mindig meg tud lepni, akármit csinálok akkor is kikapunk. Amikor nagyon kellett az Xp a mérlegem meg 2-17 volt az azért megvisel. Még jó, hogy nem érdekel a 75 gyõzelmes Long Haul, idegbajt is kapnék… 🙂

Albert
          Felhasználó

Egy kivétel most akad nálam. Nagy kedvencem lett a Škoda T 25, utobbi időben mindig a mezőny elejében zárok vele, akár vesztes akár nyertes a menet. Gyors, jó ágyú, jó lövedékek, nulla páncél. Mindig igyekszem tartani a tisztes távolságot mert 1-1be nincs sok esélyem.
          A “nyerj” X menetet feladatokat én is utálom, mert se te se én nem tudunk menetet nyerni. Sokszor a csapattársaktól sírógörcsöt lehetne kapni, meg az ellencsapat se dísznek van valószínű ök is innkább csúnyán nyernének mintsem szépen kikapnának.

Matichku
          Felhasználó

A lengyel 25TP is pont ilyen. Az elején szidtam mint a bokrot, aztán rátettem az utolsó fejlesztést és a görönygyõs út hirtelen sima lett. Nagyon jól megyek vele, megtetszett. Aztán lehet csak a Zombie legénység az oka. 🙂

Albert
      Felhasználó

A szokásos havi ingyé cucc a storéba (most 1 garázs).

Matichku
        Felhasználó

Ha szokásos akkor ebben a hónapban is van ingyen cucc. Xp, crew boost, large repair, large first aid, tûzoltó berendezés, crew és zászló voucher.

Albert
          Felhasználó

A Valor érkezésével jól kitakarították a stórét.

Albert
      Felhasználó

Megint kaptam 7 nap prémiumot. Pedig csak meg akartam nézni menyi óra van még hátra és 8 nap van írva.

Albert
      Felhasználó

Ok.

gepard7213
      Felhasználó

A vírus miatt kaptuk.

Albert
      Felhasználó

Csak úgy a semmibõl. indoklás nélkül kaptam 7 nap prémiumot.

Honnan az infó?

gepard7213
      Felhasználó

Mátol RNG kikapcsolva a hétvégén meg +1/-1 machmaking.

425 hozzászólás mutatása