Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

World of Tanks

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Fórumok PlayStation 4 játékok World of Tanks

438 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      Matichku
      Felhasználó
      • Kommentek: 1419
      • LvL.15

Mondhatni a szokásos ingyenes ezüst csomag megint van a store-ban.

Nil Satis Nisi Optimum

Matichku
      Felhasználó
      • LvL.15

Köszi srácok a segítséget. Ugye a japán volt a szimpatikus nekem, de végül a kínait vittem. Hiányom van “nagy bummos” tankokból, nem árt néha a tûzerõ. Meg kínai tankom sincs. Más esetben tuti a japán a nyerõ. Majd legközelebb, remélem lesz alkalom rá.

Nil Satis Nisi Optimum

gepard7213
      Felhasználó
      • Kommentek: 118
      • LvL.2

A kinait tier limites 9 ig rakja a löveg meg nagyon jo !

Albert
        Felhasználó
        • Kommentek: 754
        • LvL.8

Asszem mind csak lXig játszik. Mert a CDCt választottam meg megvan a Sensi ami ugyebár egy Sta 2 gunyába.

Éhes vagy egyél, fáradt vagy pihenj.

Matichku
      Felhasználó
      • LvL.15

Melyik Fekete Pétert érdemes behúzni? Úgy látom a francia ritka, nem kell senkinek. Ellenben a kínai annyi van mint a kínaiak… Nekem viszont a szívem a japánokhoz húz. Szóval japán vagy kínai? Még gondolkodom.
      Nem vittem túlzásba a játékot, de mégis összejött. Sõt a 80 kilõvés is. Azért az ötszörös xp hétvége meg a Machine szerzõdésbõl a 4 napos prémium tagság nem volt hátrány. 😀

Nil Satis Nisi Optimum

Albert
        Felhasználó
        • LvL.8

A Japánnak egész pontos az ágyúja és jól lehet vele dommbozni mert minusz 10 körüli cső lejtése, páncél nem igazán van. Támogatni a többieket és a távolságot megtartva szorni az áldást, erre a legjobb.
        A Kínai egy nagy bummos, magas az alapsebzése, de ugyebár hosszabb tárazás pontattlanabb lövés. Ennek a kobakján van némi páncél (kb mint a Kold Ston) csodát azért nevárj. Szerintem ezzel a hosszú tárazás miatt egyedül sehová se kéne menni.
        A Francia olyan mint egy jó nagy könyű tank. Iszonyat gyorsan poziciót lehet vele fogni. Az ágyú és a lövedékek eddig tetszenek. Páncélzat az nincs. Ezzel olyan helyeket kell keresni ahonnan gyorsan helyet tudsz változtani ha szükséges a mozgékonyságát kell kihasználni.

Én a Japánt ajánlom.

Albert
      Felhasználó
      • LvL.8

Holnaptól indul egy egyhetes küldetés. 80 tankot kell kilőni, nincs megkötve a szint. A jutalom 850 arany és 2 festéskupon.

Albert
      Felhasználó
      • LvL.8

Holnaptól december 3ig újabb XP gyüjtögetős kezdődik, 3 fekete tank közül lehet választani. 200 tizenúszezer kell hozzá (pontosan nem számoltam ki). Mivel most 3 hét alatt pont meglett a pokolkutya ami 230 XP volt, így ez 4 hét alatt nem is oly vészes (most mondjuk magamból indultam ki).

gepard7213
      Felhasználó
      • Kommentek: 118
      • LvL.2

Van napi heti is és ha leakarod a napit még le is cserélheted , 2000 arany a pass most 3000 amit meszerezhetsz érte plusz az ezüst meg a fogyoeszközök, Persze azért én sem értek egyet vele ez a WG pénzéhsége semmi más!

Albert
      Felhasználó
      • LvL.8

Holnap indul a Helloweeni gyüjtögetés november 3.-ig. Plussz 2 tank a listán jó sok XPér.

Matichku
        Felhasználó
        • LvL.15

Minden évben nagyon kedvelem a WoT-os Halloween eventeket, de most a lelkesedésem kissé alábbhagyott. Nem tetszik ez a Season vagy Battle pass irány. Megszüntek a napi-heti feladatok, bejelentkezési díjak. Korábban képes voltam egy emblémáért napokat játszani, nem beszélve ha tank a jutalom. Most ha nincs, nem veszel Passt semmit se kapsz vagy csak 10 szintenként, talán valamit. Gyakorlatilag Xp-ért és ezüstért játszol csak. Értem én, hogy kell a pénz a készítõknek, biztos a láda és tankeladásból nem jött be elég. Mert ha volt elég aranyad a jutalmakból és a feladatokból akkor nemigen kellett valódi pénzt költened. Pankrációs tankok és pilóták ( ahh… Becky Lynch) még érdekelt is volna, de ez a Mattel Hot Wheels már kevésbé. Persze csak ha van Pass lesz esélyed megszerezni öket… Szinte egyszerre kezdték ezt a megoldást a tankosok a Gems of Warral, ott sem örültem ennek de ott legalább kapsz cuccokat Pass nélkül is, nyilván nem olyan értékeset. Szeptemberben megnéztem mi ez a Fortnite jelenség mert Marvel szezon jött. Képregény rajongóként ezt nem hagyhattam ki, de ahogyan az kell belefutottam a Battle Passba itt is. 🙂
        Gondolom ennek a Pass mûfajnak õk lehetnek a prófétái. Szóval most bús panda vagyok.

Nil Satis Nisi Optimum

Albert
          Felhasználó
          • LvL.8

Mivel nem költöttem semmire így a 2000 arany megvolt a szezon elött és az mind megszerzett volt. A pankrációs pasz nélkül szerintem lehetetlen volt és csak 1 tankot kaptál a legvégén. Most 2500 XPn ként kapsz 1 pontot (multkor ez fojamatosan növekedett) és középtájt kapsz egy T 34est késöbb 1 ládát meg a padlócirkálót a végén.
          Abban igazad van hogy tavaj sokkal bőségesebbek és könyebbek voltak a szezonok. Amit pl. hiányolok sehol egy jutalomgarázs.

Matichku
          Felhasználó
          • LvL.15

Nekem most 1900 aranyam van, pont nem elég. 😀
          Garázshely annyira nem izgat, 35 van. Nemis tudok ennyit betõlteni… Arany a hiánycikk, de azt inkább tankra költeném nem Passra.

Nil Satis Nisi Optimum

438 hozzászólás mutatása
Advertisements