Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
EA Play Live 2021
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Future Games Show: Spring Showcase
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Gamescom 2021
Gamescom 2021 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
State of Play 2020. február 25.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
The Game Awards
The Game Awards 2020
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward
Videó

Wo Long: Fallen Dynasty

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Kezdőlap Fórumok PlayStation 5 játékok Wo Long: Fallen Dynasty

4 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      Simonyi Zoltán
      Felhasználó
      • Kommentek: 906
      • LvL.10

Nekem elsőre nagyon nem állt kézre ez a harcrendszer, estem keltem, töröltem is mérgemben, pedig a NioH-t imádtam! No mindegy,majd lehet kap még egy esélyt ?

KaiRong
        Felhasználó
        • Kommentek: 1195
        • LvL.12

Ez mondjuk azért is lehet, mert a harcrendszer merőben más mint a Nioh-é volt 🙂 Megmaradt a lootolás, guardian spirit, de kb. ennyi, a konkrét csépelés már inkább Ninja Gaiden / DW szint, kiegészítve egy Sekiro lájtos deflect mechanikával. Nioh után szerintem ez kifejezetten puritánnak tűnik, amit persze a morál rendszer tovább komplikál. Az elején nekem is nehéz volt elhinni, hogy ez csak “ennyi”, de aztán megszerettem. Adj neki majd egy esélyt a következő demónál.

martin
      Adminisztrátor
      • Kommentek: 3163
      • LvL.31

Az NPC segítő behívása nagyon király, főleg, ha healert játszom.

jime
      Felhasználó
      • Kommentek: 4759
      • LvL.31

eléggé meglepődtem, hogy a team ninja megint jelentkezik valamivel. a strangers of paradise után (amit még mindig nem voltam hajlandó megvenni) kétkedve szedtem le a demót. de többnyire kellemes meglepetés volt.
      ez jó cucc lesz, de látom a lootorgiától nem tudnak elszakadni… ezt utáltam a nioh-ban is. gondolom a fegyverek fejlesztése is hasonló lesz.  végén a kérdőivben ezt le is pontoztam rendesen.
      várom szeretettel a következő demót 😀

KaiRong
      Felhasználó
      • Kommentek: 1195
      • LvL.12

Nekem osszessegeben tetszett a demo. Nem mindegyik mechanika tetszik egyelore, de van benne potencial.

Fire fokuszu karakterrel estem neki, duplakard es egyenes kard komboval, ha mar ezt maineltem sokszaz oran keresztul a Niohkban.

Ami egyelore zavaro volt, az az iranyitas. A parry es a dodge egy gombon nem tul jo otlet, magat a parryt is latszolag full random veszi be a rendszer, a “burst counter” parryrol nem is beszelve. Lehet, hogy csak a hitboxok vannak szarul beallitva, de konzisztensen tobbszor egymas utan nem sikerult elohozni ugyanarra az attackra. A gyogyitas is idegesito, nem mindig veszi be a gombot a dpadrol, szoval mehet a tobbszor nyomogatas. Kb annyi ido gyogyitani, mint a DS2ben, ami nem tul eros benchmark 😀

Az ellenfelek nehezsege nincs egyensulyban, az embereknel az AI iszonyatosan buta (parry utan ha hattal all akkor stunlockolni lehet oket, ritkan fordulnak meg), a szornyek, kulonosen a nagytestuek pedig eleg OP-k (szerintem a harom tigris es a madar volt a demoban a legnehezebb harc). A bossharcnal volt ez a leginkabb nyilvanvalo, a phase 1 konkretan nulla kihivas, a phase 2 meg veres verejtekezes.

Lesz invading a jatekban, gondolom, a Soulsfanok nyomasara, pedig nem feltetlenul hianyzik ebbe a jatekba a PvP. Illetve a DSekhez hasonloan varhatoan lesz NPC invading is.

Gondolom, a Niohkhoz hasonloan lesz majd meg egy demo a megjeleneshez kozeledve, addigra remelem, hogy javitanak a hibakon. Ettol fuggetlenul nekem ez fixen elsonapos vetel lesz.

martin
      Adminisztrátor
      • Kommentek: 3163
      • LvL.31

A demo már elérhető!

4 hozzászólás mutatása