Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
EA Play Live 2021
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Future Games Show: Spring Showcase
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Gamescom 2021
Gamescom 2021 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
State of Play 2020. február 25.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
The Game Awards
The Game Awards 2020
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

Uncharted: Drake’s Fortune

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Kezdőoldal Fórumok PlayStation 3 játékok Uncharted: Drake’s Fortune

5,054 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      PlayStation.Community
      Adminisztrátor
      • Kommentek: 584
      • LvL.6

Uncharted: Drake’s Fortune

jime
      Felhasználó
      • Kommentek: 4500
      • LvL.31

Nolan North tegnap befejezte élete első Uncharted végigjátszását :Dhttps://youtu.be/pOXP4lxbLRY

Giboo
      Felhasználó
      • Kommentek: 126
      • LvL.2

Megkapod.

misi0620
      Felhasználó
      • Kommentek: 118
      • LvL.2

Hy!Most ismerkedek Drake-kel! Jo arc nagyon!Kerdesem az, h ha hardon nyomom, akkor megkapom e a normal es easy trofeat is?Persze van olyan trófea, amihez mindenképp ki kell könnyű modban is akasztani.

Sakamoto
      Felhasználó
      • Kommentek: 3038
      • LvL.31

Becsületbeli ügy volt, hogy trükközés nélkül is végigmenjek Brutalon. Megtörtént. Két-három nap volt az egész, de csak mert ennyire rövid a játék, és viszonylag kegyes a checkpoint rendszer. Meg az is lehet, hogy baromi jól játszok. De sokszor volt, hogy két másodpercenként meghaltam nehezebb részeknél. Oké, legyen reális a kb. 2 golyótól meghalsz dolog, de hogy az ellenfelek célzása nem reális, az biztos. És a második sokkal nehezebb lesz.

Névtelen
      Inaktív
      • Kommentek: 276
      • LvL.3

Nah meglett a brutal tophy… megadta :)Háát a bloodborne nem volt ilyen nehéz, mint ez a szint.. mocskosul unfair az egész. Számtalanszor meghalsz még átvezető előtt vagy átvezető végeztével.. még a kamera sem áll be, akkor is kaputt lehet.Jöhet a 100% maradéka és utána az Uncharted 2 :)Remélem jó lesz

Névtelen
      Inaktív
      • Kommentek: 276
      • LvL.3

Értem, már végigviszem így, és imádkozom 😀 10 fejezetnél vagyok nem sokára, remélem elég lesz hogy az első captertől mentem… más játékoknál beadja általában, ahol ki kell oldani a nehezebb szintet.Na mind1, majd megírom, hogy így működik e.KösziAm én megpróbálok csak pisztollyal menni, először meghalok 1 checkpointnál, hogy legyen benne lőszer, utána csak akkor használok mást, ha feltétlenül muszály. 1 biztos a Bloodborne, Nioh meg ilyen játékok nehézsége ezek után megkérdőjelezhető… talán át is lehetne azokat nevezni baba szintű játékoknak 😀

Sakamoto
      Felhasználó
      • Kommentek: 3038
      • LvL.31

Sajnos nem emlékszem, hogy honnan kell végigvinni, de megkockáztatom, hogy elölről az egészet. Egyébként tényleg nagyon durva. Crushing után én vágyakoztam egy plusz nehézségért, de ez majdnem túlzás. 4. fejezet után valahogy megoldottam asszem az örök lőszert, úgy csináltam meg. A 2-3. Brutalt sosem kezdtem el, de becsületből az elsőt tisztán is végig kellene vinni.

5,054 hozzászólás mutatása