Uncharted 2: Among Thieves

Fórumok PlayStation 3 játékok Uncharted 2: Among Thieves

3,888 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      PlayStation.Community
      Adminisztrátor
      • Kommentek: 583
      • LvL.6

Uncharted 2: Among Thieves

spartan44
      Tag
      • Kommentek: 11
      • LvL.1

Én napi szinten nyomtam. Hülyének néztek biztos, de nekem ennek a játéknak lelke van.Persze, 10 év az nagyon sok idő és maximális tisztelet a Naughty Dog-nak, hogy idáig támogatták a multit, de a fenébe is. :/ Ez egy olyan multi, egy olyan hangulattal, olyan pályákkal és mechanikával, amit sem a 4. résznél, sem más játéknál nem találtam meg.

Rockstar69
      Felhasználó
      • Kommentek: 731
      • LvL.8

Én igazából már nem multiztam az Uncharted-ban az utóbbi években, de azért szomorú.

spartan44
      Tag
      • Kommentek: 11
      • LvL.1

Nem tudom, hány embert érint még rajtam kívül, de sajnos itt a vége.https://www.naughtydog.com/blog/uncharted_the_last_of_us_multiplayer_ps3_offline_september_3_2019

Rockstar69
      Felhasználó
      • LvL.8

Szerintem nem olyan rossz az első rész, nekem az a kedvencem.

ponyva82
      Tag
      • Kommentek: 228
      • LvL.3

Akkor van bor vastagon a m.m -os arcokon:D,hogy 4x annyiert adjak…Meg meg egyeb helyeken is.Az 1. Rol azt hallottam, h eleg gyenge, ezert a 2.vel kezdenem es esetleg utana a 3. Collectionben a fent emlitett ok miatt nem vennem meg, meg azert mert azt olvastam, h a collectionnek van day1 patch-e, mig ha kulon veszem elkepzelheto,h ott nincs. Nem tudom.(Jelenleg weekendhazban van a gepszorny, internet nelkul:)

Rockstar69
      Felhasználó
      • LvL.8

PS Storeon is 1000 párszáz most mind a három rész. Szerintem mind a hármat érdemes megvenni.

ponyva82
      Tag
      • Kommentek: 228
      • LvL.3

Holgyek, urak!Letezik ez?Uncharted 2 ps4 remastered(pl media m***kt) 7.100ftUncharted 2 ps4 remastered (a**uma*nia) 1.890 ft (nem irjak,h hasznalt,szoval elvileg folias)Azert durva,h kevesebb mint harmada ar ugyanazert.A 2. Game volt amit vegigtoltam ps4en az unch. 4 volt, gondolkozom,h beprobalom a u2-t. (Erre irjak legtobben,h a 4 mellett a legjobb)

3,888 hozzászólás mutatása
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.