Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Future Games Show: Spring Showcase
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Gamescom 2021
Gamescom 2021 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
State of Play 2020. február 25.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
The Game Awards
The Game Awards 2020
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

Trónok harca / Game of Thrones

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Kezdőoldal Fórumok Filmek Trónok harca / Game of Thrones

323 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      PlayStation.Community
      Adminisztrátor
      • Kommentek: 584
      • LvL.6

Trónok harca / Game of Thrones

TnT
      Felhasználó
      • Kommentek: 79
      • LvL.1

Bitang… És “csak” 70.000 Ft, azt hittem, legalább másfélszer-kétszer ennyibe fog kerülni.

nolifeHUN
      Tag
      • Kommentek: 152
      • LvL.2

:Ohttps://youtu.be/IS0fSCPz1EE

nolifeHUN
      Tag
      • LvL.2

Igen, ezzel tisztába vagyok és pont ezt mondtam, hogy el tudom fogadni akár azt is, hogy Bran kerül a trónra, csak a magyarázat volt elég béna. Szerintem az nem Martin sara, hogy évadokon keresztül nem foglalkoztak Bran-nel és a végén egy biodíszlet lett, elképzelhetőnek tartom, hogy könyvben azért jobban ki lenne ez dolgozva

soliduss
      Felhasználó
      • Kommentek: 4939
      • LvL.31

Spoiler!A Hodoros szálat…. John eredetét… és mint kiderüt Brand Királlyá választása mind mind Martin bácsi öttlete volt….De nem mozsdatok a készítőket… míg az első kettét zseniálisan megoldották…. addig a harmadik egy rossz kabaré volt …. értelem nélkül.

nolifeHUN
      Tag
      • LvL.2

Áh, én nem hiszem. Ha hinni lehet a pletykáknak, akkor Martin már jó előre felvázolta, hogy hova fog kifutni a történet (ki hal meg, kinek mi lesz a sorsa, stb..), de nyilván nem olyan mélyen kidolgozva. A showrunerek meg köré költötték a hogyanokatAlapvetően jó gondolatok lettek volna még a záróévadban is, szerintem nem is azzal volt a baj, hanem ahogy eljutottak oda.A másik, hogy megint csak állítólag az HBO az utolsó 2 évadra 20 részt képzelt el, de a Weiss és Benioff úgy gondolták, inkább megcsinálják 13-ból. Úgyhogy a lezárás minősége inkább betudható annak, hogy a 2 író már lezárta volna az egészet a francba, mint hogy Martin trollkodottAz már más kérdés, hogy látva a lezárás körüli hisztit, lehet inkább máshogy fejezi be 😀 (ha befejezi) De én akkor is elégedett lennék, ha nagy vonalakban maradna ez a végkifejlet, csak “kicsit” jobban megírva

VictorVance
      Felhasználó
      • Kommentek: 2598
      • LvL.26

Szerintem az öreg direkt adott szar tanácsokat az íróknak, vagy legalábbis hagyta őket, hadd menjenek a saját fejük után. Simán benne van a pakliban, hogy a regények már régen kész vannak, Martin csak a sorozat befejezésére várt, hogy aztán majd kiadhassa őket és mondhassa, hogy az az igazi befejezés, a csalódott rajongók és a kíváncsi olvasók meg majd csakazértis megveszik a könyveket.

soliduss
      Felhasználó
      • Kommentek: 4939
      • LvL.31

hát nem vagy egyedül vele…

323 hozzászólás mutatása