Tomb Raider: Anniversary

Fórumok PlayStation®2 játékok Tomb Raider: Anniversary

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
341 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      PlayStation.Community
      Adminisztrátor

Tomb Raider: Anniversary

Todd
      Tag

OFF:Te viszont egy fikázó kretén vagy, aki úgy ugat, hogy közbe azt se tudja, hogy melyik topicba fosott bele.ON:A többiektől elnézést kérek, de ez nagyon kikívánkozott belőlem.

belmont
      Felhasználó

ugye? én nemtom mikor jöttem vna r. öcsémnek volt mániája h mindenre fel akart mászni és akkor láttam és mi is csináltuk megint. :)amúgy az arany larát be is lehet hozni az extra ruhák között.

Ez nem bugos, az Underworld viszont eléggé. 2 hete azt toltam, és még így is tetszett. Most meg az Angel of Darkness beszerzését tervezem. Na, állítólag az tényleg egy nagy rakás sz*r, de vmi miatt kell, nem is értem:)

Már kimásztam a bajból. Azért köszönöm a segítőkészséget mindkettőtöknek. Nem vettem észre egy megmászható oszlopot, amin fölkúszhattam volna.Viszont most meg arannyá változott a Larám, pedig csak belemásztam a letört szoborkézbe. De olyan faszán változik arannyá a csaj, hogy még kétszer átváltoztattam:D

kovati
      Tag

ez fontos volt…

az egész egybugos SZAR de szép grafikával kár érte.

belmont
      Felhasználó

fel a falra 🙂 én arra tippelnék h ott akadtál el. abba a terembe csak ott lehet szerintem.lehet nem így kell de én így oldottam meg. van ott egy leomlott oszlop v mi, ami ilyen lejtős.. azon felszaladsz ugrasz, levegőbe csákja és beakad karikába aztán jobrabalra lendületvétel falon szaladva és elkapod egyik oldalt az egyik oszlop tetejét. onnan már nem gáz.ha nem erre gondolsz akkor bocs. 🙂

341 hozzászólás mutatása