Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Fórumok PlayStation 4 játékok Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

27 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      lafeherr
      Felhasználó
      • Kommentek: 8
      • LvL.1

Van kedve valakinek játszani? Igencsak kezdő vagyok. Jobb lenne csapatban.

PlayStation.Community
      Adminisztrátor
      • Kommentek: 583
      • LvL.6

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

takitibi2000
      Felhasználó
      • Kommentek: 831
      • LvL.9

Sok magyarral találkozok, csak a nevüket ismerem fel, hogy jé, ez is magyar.Solo queue-zni is jó, én így jutottam el gold 4-ig.A megtanulod a játékot, akkor nagyon lehet élvezni. Tegnap is 7 órás maratont nyomtam, össze is jött 5000 reknown. 25000 egy DLC operátor, de mire te elkezded komolyabban játszani, addigra már 10-15000 lesz, mert bejön a következő szezonban, hogy félévente csökken az ára 5K-val.0-1 évig: 25K1,5-2 évig: 20K2-3 évig: 15K3

Rocket league függő! 😀

Samurai84
      Tag
      • Kommentek: 10
      • LvL.1

Tapasztalataim szerint rendesek a magyar játékosok, simán szóba állnak veled, ne aggódj.Aktív eléggé, népszerű a játék, van magyar ps4 community is, ott is mindig keresnek embert játékra.Egyedül is el lehet benne bohóckodni, de úgy nem az igazi, mert az idegenek nem nagyon kommunikálnak, márpedig az létkérdés, nagyon komoly csapatjátékot lehet hozni egy 5 tagú teammel.Nincs benne olyan, hogy aki fizet az előnyt élvez, skineket lehet venni meg ilyesmiket, a többit játékkal össze tudod hozni.

Bolem
      Tag
      • Kommentek: 2
      • LvL.1

Sziasztok! Gondolkodom a játék megvételén, ezért érdeklődnek, hogy mennyire aktív a magyar játékos bázis? Találhatok még társakat? Vagy akik már régóta tolják, szóba se fognak állni velem? Gondolom egyedül, random csapattal nem az igazi lenne…

takitibi2000
      Felhasználó
      • LvL.9

Jól van, elég volt, már pár héttel ezelőtt próbàltam feltölteni. Ez volt a 4. alkalom, hogy megpróbáltam, de a képet nem engedi, viszont amit írtam legalább felengedte.Otthon megpróbálom majd, hogy csinálok egy màsik képet. :/

Rocket league függő! 😀

takitibi2000
      Felhasználó
      • LvL.9

Na végre lejátszottam a besoroló meccseket, ez az első szezon, hogy befejeztem a ranked meccseket.Silver 1-be rakott be, de egy győzelem választott el a promóciótól, így játszottam mégegyet…Sikerült nyerni! :D(Már negyedére próbálom meg feltölteni, de nem engedte eddig.)

Rocket league függő! 😀

Aki23
      Felhasználó
      • Kommentek: 987
      • LvL.10

Karaktereket mindet feltudod oldani, skinek fizetősek. Viszont itt rohadt sok idő míg összegyulik egy karakterre, ha nem akarsz fizetni.

27 hozzászólás mutatása
Advertisements