The Last of Us Part II

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Fórumok PlayStation 4 játékok The Last of Us Part II

246 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      Sparrow
      Felhasználó
      • Kommentek: 2912
      • LvL.30

Srácok, a grounded fokozatról van valami infó?

"Véletlenül rúgtam be megint."

HUN_hatrix
      Felhasználó
      • Kommentek: 7844
      • LvL.31

PSN ID: HUN_hatrixx ... Nincs hiszti! 😉

Lotar
        Felhasználó
        • Kommentek: 716
        • LvL.8

:))

psn/sen id: pcpmate

ayrtonsenna88
      Felhasználó
      • Kommentek: 91
      • LvL.1

Bennem már leülepedett minden és kicsit más szemmel látom a dolgokat. Még rosszabb a véleményem a játékról! 😀
      Itt egy nagyon érdekes video arról, hogy Neil Druckmann végül hogyan tudta elkövetni ezt a “merényletet”. Vannak érdekes beszólásai ami már a verbális “cycle of revenge” kategória. Többek között az, hogy aki érzelmileg kötődik egy nem létező karakterhez, keressen fel egy terapeutát. Nos elnézve ezt a történetet, inkább neki lenne szüksége egy jó pszichiáterre.
      A video nem vélemény, tényekre alapoz.
      SPOILERES

http://youtu.be/DNU-HcLuO_I

HolfyTeebee
        Felhasználó
        • Kommentek: 1054
        • LvL.11

@Hatrix, @Sparrow, +1

Nem is ragozom tovább 😉

PSN ID: haumaniac85

Aki23
        Felhasználó
        • Kommentek: 978
        • LvL.10

Egy történet nem tetszése, h lenne tény? Új karakterekkel kíváncsi lennék, h működne akik ezt akarják mivel pont az a lényeg, h érzelem alakuljon ki, ha egy random karaktert akit 2 perce látsz megoli egy másik random karakter akit 1 perce látsz milyen kötődés alakulna ki? Abbyt bemutatása meg szerintem nem teljesen egyoldalu csak szimplán bemutatja, h aki szerinted gonosz benne is lehet ember, ugyanúgy ahogy valóságban, ha vki megoli vkid az nem biztos, h teljes mértékben szar ember megha te nem is tudod máshogy látni. Szerintem itt is szimplán ez van nem tudnak az emberek joeltol elvonatkoztatni.

Greg
        Felhasználó
        • Kommentek: 3689
        • LvL.31

Minden videojátéknak aminek több része van vannak ikonikus karakterei akiket megszeretünk. Ezeket megölni majd a gyilkossal tovább haladva játszani olyan degenerált ötlet ami meg is hozta az eredményét. Mit szóltunk volna ha pl az Uncharted 4-ben kellett volna megölni mondjuk Drake-et majd azzal a karakterrel továbbhaladni ?!  Drake ugyanúgy az Uncharted főszereplője ahogy Joel és Ellie a Last of Us-é. Én értem hogy valami nagyon egyedit valami nagyon váratlant akartak elsütni de akkor is na….

LV426

MrBubbels
        Felhasználó
        • Kommentek: 580
        • LvL.6

Abby karaktere szerintem sok sebből vérzik és sehogy nem állná meg a helyét önálló sztoriként, szóval nem értek egyet a videóval. Ő következmények nélkül öl bárkit akire épp kedve szottyan. Úgy kefél a volt pasijával aki épp bábát vár az aktuális nőjétől mintha ez lenne a legtermészetesebb dolog. A semmiből kezd el törődni vadidegenekkel akikkel amúgy évekig gyilkolták egymás szeretteit. Igen a semmiből ugyanis a játék elején láthatjuk mennyit számít Abbynek ,ha valaki megmenti a hitvány kis életét. Totál értelmetlen az egész véleményem szerint.

Kíváncsi leszek őt, hogy végzi ki Druckmann a következő részben… De mindenesetre remélem valaki majd neki is leköpi a hulláját! 😀 Mert az olyan művészi…

HUN_hatrix
          Felhasználó
          • LvL.31

Hááát pont ellenkezőleg.

Ellie öl meg mindenkit.

Abbynek egy célja volt, megölni Joelt, az apja gyilkosát és ennyi. Nem ment tovább. Megölhette volna mindkettejüket, de nem tette. “Ha megöljük őket, akkor olyanok leszünk mint ők.”

A sztori itt persze a bosszúra alapoz. A játékos bele éli magát, hogy most bosszút állunk Joelért. A rendezést dicséri, hogy 2. végigjátszásra is ugyanazt éreztem Joel halálánál hiába tudtam mi a vége.  Szóval Abbyvel szembe Ellie mindenkit meg akar ölni, aki a szobában volt. Mindenkit. Azt is aki nem is gyilkolt, csak “annyi volt a bűne, hogy ott volt”.

Szóval a játék lényegében azt akarta megmutatni, hogy “minden csak nézőpont kérdése”.

Hála a kiváló arcmimikának, minden érzelem, érzés, rezdülés kiült az arcokra ezáltal nagyon átjött milyen Abby valójában. És nekem nagyon nagyon kedvelt karakter lett.

Amikor Ellie a boss mondom nehogymár meg kelljen ölnöm…. erre Ellie kinyírt 2x egymás után. Mondom jól van ekkora szemét köcsög vagy, akkor kinyírlak.

Na és itt megint kijön, hogy Abby megint megölhette volna őket, de megint nem tette meg. Akkor ki a rossz?

Ellie ennek ellenére majd 1 év múlva megint utána ered. Akkor ki a rossz?

A végjátéknál mikor Abby egy összetört karakter lett… mivel nagyon megszerettem, nagyon sajnáltam. Legalább 2 percig vártam nem ütöttem meg. Nem akartam. Mert az a karakter nem ezt érdemelte. Aztán csak meg kellett tennem, de örültem, hogy így lett vége.

Nem kell mindig a sablont követni. Kiváló húzása volt ez a ND-tól. Persze nem lehet mindenki igényeinek megfelelni. Nálam szerintem pont úgy talált be a játék, ahogy szerették volna.

Game of the Year!

Ui: Ha valaki lát Abby❤️ szobrot valahol, az szóljon. THX! 😉

ayrtonsenna88
          Felhasználó
          • LvL.1

Az empátia ötlete nem rossz, nekem tetszik, nem minden fekete és fehér. De hogy lett ez megcsinálva? Teljesen új szereplőkkel kellett volna és akkor az egész sokkal jobban működik. Joelt és Elliet fölhasználták ehhez a bosszú sztorihoz, hogy sokkolni tudják a játékosokat. Ami hibátlanul sikerült is sajnos. De Joel kivégzése után hogy a f@szba lesz szimpatikus Abigail Anderson? Hát úgy hogy elkezdik manipulálni a játékost (és felkérik Laura Baileyt voice actornak). Ellie a leszbikus Jason Voorhees, Abby pedig a jóságos Hulk Hogan bajusz nélkül. 😀 Pedig egy szinten vannak, mindkettő gyilkol szemrebbenés nélkül.
          Ellie a korai trailerekben nagyon badass. “I’m gonna find and I’m gonna kill every last one of them.” A játékban ebből nem sok maradt, inkább szerencsétlen nyomorult.
          Ezzel szemben Abby végig badass (inkább ő tűnik fő karakternek), neki nincsenek tétova, gyenge pillanatai. Ő soha nem bán meg semmit, ő mindíg győztesen jön ki mindenből.
          Az Abby történetszál nem más, mint egy szimpátia hadjárat. Ennyi az értelme. Rohangál 10 órán keresztül két gyerek után, hogy megmentse őket. Majd három nap alatt akkorát fordul vele a világ hogy képes a sajátjaival is konfrontálódni. Nem annyira hihető és annyira átlátszó, ahogy próbálják manipulálni a játékost. Joel megölte az apukáját, aki a világ legjobb embere volt, zebrákat mentett, meg az egész emberiséget is meg akarta menteni az ellenszerrel (gondolom a viperákat, szerafitákat, vadászokat stb). De arra a kérdésre nem adott választ, hogy mi lenne, ha a saját lányáról lenne szó, mert bejött Abby és elmondta, hogy ő feláldozná magát. Aztán dobálja a labdát a kutyusnak, tiszteli az időseket, nagyon korrekt, nem akar a sor elejére tolakodni a kantinban, megint dobálja a labdát a kutyusnak, szereti a könyveket és még lehetne folytatni a sort. A végén mégis sikerült megsajnálnom, mikor mentek a csónakhoz. Később rájöttem, azért, mert úgy ábrázolták, mint Krisztust a kereszten.
          A játék amúgy olyan minőséget képvisel, hogy nincs rá szó. A Joel Ellie jeleneteket pedig kurva jók. Ezért is fájó, hogy nálam és még sokaknál elkúrták a történettel az egészet.

Sparrow
          Felhasználó
          • LvL.30

Nagyjából egyetértek, de nem mindennel. Én nem tudnám azt mondani hogy Ellie rosszabb. Egyszerűen csak nem képes olyan mértékben kontrollálni a dühöt mint Abby. Ellie-n nagyobb mértékben hatalmasodott el a bosszú mint Abby-n. Ehhez képest vicces hogy Abby van kikiáltva kegyetlen mészárosnak. A rendezés telitalálat, ettől jobb nem lehetne. Totális érzelmi hullámvasút, katarzis megvolt, imádtam!!

ayrtonsenna88
          Felhasználó
          • LvL.1

Ellie egy friss traumával indult el bosszút állni, végignézte Joel kivégzését, ezzel szemben Abby 4 évig fuldokolt az önsajnálatban. Ha innen nézzük Abby kegyetlenebb, mert Ellie így is megremegett párszor, Abby viszont soha.

Sparrow
          Felhasználó
          • LvL.30

…és gondolom egy év után is annyira friss volt Ellie traumája hogy Lev nyakára is oda kellett tenni a kést.😂🤟🏼👌🏽

ayrtonsenna88
          Felhasználó
          • LvL.1

Végül elengedte őket. Abby pedig lelkiismeret-furdalás nélkül elvágta volna Dina torkát ha Lev nem állítja le. Szóval lehet elemezgetni hogy mit csináltak a karakterek. De nem ez a lényeg, hanem az hogy Neil Druckmann tönkretette az első rész sokak által szeretett karaktereit, hogy megkedveltessen egy másik karaktert 10 órában. Miután Kivégezte Joelt és fejbe lőtte Jessiet. Most ne az én véleményem nézzük, meg ne a tiéd, hanem a nagytotált, akkor elmondhatjuk hogy ez nem sikerült. És egyet értek, hogy ha meglátom valahol Neil Druckmann nevét, azért a produktumért nem fogok pénzt adni. Van egy mondás, miszerint a pénzünkért nem szenvedünk.

Sparrow
          Felhasználó
          • LvL.30

Ezt így nem lehet kijelenteni hogy tönkretette Neil Joel és Ellie karakterét. …és tudod miért? Mert nekem nem tette tönkre, és hidd el hogy a sok fanyalgó mellett van sok olyan játékos is akinek igenis betalált ez a rendezés. Nézzük a nagytotált? Nézzük. Sikeres a játék? Baromira az. Vannak akik csalódtak, naná hogy vannak…és van olyan akinek tetszett? Ugye hogy olyan is van. 🙂
          De csak azért mert a rajongók többsége húzza a száját, ne akard már rám vagy bárki másra erőltetni a te véleményedet. Számomra ez az egyik legjobb cucc amivel valaha játszottam, mégsem próbálom itt győzködni a népet az igazamról…mert nincs ilyen hogy igazam lenne. Ez egy vélemény, személyes és nem a “nagytotál” által alkotott valami. Én el tudom fogadni hogy neked ez kurva nagy csalódás, ezzel semmi gond nincs, de próbáld ezen túltenni magad. Nyomulj olyan cuccal ami elkap, ami szórakoztat, felejtsd el ezt a szart és ne forgasd a kést magadban tovább. Én a trónok harca befejezésénél éreztem hasonlóan, de nem lett vége a világnak, jól vagyok. 🙂 Semmi értelme ezzel basztatni magad szerintem. 😉

ayrtonsenna88
          Felhasználó
          • LvL.1

Nem kértem a tanácsodat, én sem adtam neked. Fura, hogy te vagy az akinek bejött ez a történet. Mégsem tudod elfogadni a másik “nézőpontot”. (Talán pont ezért működött nálad?). Én lettem megszólítva, hogy ne kampányoljak a játék ellen és az “oké” is annyit jelent magyarra fordítva, hogy jól van hülye vagy. 😀 Én értem, hogy neked ez életed játéka, de akkor talán kifejthetted volna, hogy miért az és nem éreztem volna azt, hogy rám erőlteted a véleményed. Nem haragszom rád amiért neked tetszik ez a játék és utasítgatni sem foglak hogy csináld ezt vagy azt. De bármit is írsz az én nézőpontom nem változik. A játékon meg már rég túl vagyok, de mivel érkeztek hozzászólások a videora amit belinkeltem, reagáltam rá. 🙂
          Minden nézőpont igazság, de valóság egy van. 🙂

Sparrow
          Felhasználó
          • LvL.30

Te valamit nagyon félreértesz hogyha az gondolod hogy én rád akarom erőltetni a véleményemet. Szó nincs erről. Teljesen hidegen hagy hogy számodra ez a játék szar de akkor sem érezném magam jobban hogyha ugyanúgy rajongnál ezért a cuccért mint én. Nekem csupán annyi nem tetszik hogy tényként akarod kezelni a te rossz szájízedet. “Valóság egy van”
          Oké😀

• A hozzászólás módosításra került: 3 hét telt el-Sparrow.
          ayrtonsenna88
          Felhasználó
          • LvL.1

Örülök, hogy kitüntetsz a figyelmeddel, de én jobban örülnék ha inkább a játékkal foglalkoznál és leírnád, hogy miért ez életed játéka. Tőlem leírhatod 10000 karakterben is és belinkelhetsz 300 videot. Én nem fogom személyes támadásnak venni. De ha növeli a komfortérzeted, akkor én meg esetleg leírhatom mi tetszett a játékban. Bár mint írtad, téged teljesen hidegen hagy. Hát igen, mindenki ismeri a vélemény és a segglyuk analógiáját, de attól még lehet beszélgetni a játékról. Be is linkelek neked egy beszélgetést, nagyon jó meglátások vannak mindhárom oldalról, érdemes meghallgatni. És had ne kelljen már mindig odaírni, hogy meglátásom, vagy tapasztalatom, vagy véleményem szerint. A valóság pedig nem egy vélemény, hanem mindaz ami a játék köröl zajlik.
          SPOILERES

Sparrow
          Felhasználó
          • LvL.30

Te mindent személyes támadásnak veszel sajnos amit nem is igazán értek. Többször írtam hogy én totál el tudom fogadni ha nem tetszik ez a játék. Nem akarlak meggyőzni az ellenkézőjéről mivel nem is lehet. Valami vagy tetszik vagy nem, egy sör vagy ízlik vagy nem…ez ilyen egyszerű. Többször megfogadtam már hogy nem megyek bele ilyen szájkaratéba, mert tök értelmetlen úgy beszélgetni valakivel aki nem képes teljes egészében látni azt amit írok, csak részleteket ragad ki.

Leírom neked hogy mitől gondolom ennyire jónak ezt a játékot, ezt próbáld egészben látni.

A grafikai megvalósításról és a többi hasonló külcsínről nem szeretnék jellemzést írni, az is etalon, de nem ez viszi a mennybe a játékot. Az érzelmi rész az ami olyan erős lett számomra amit még nem tapasztaltam, de ezt megpróbálom kibontani egy kicsit.
          Az első hatalmas gyomros Joel halála:
          Iszonyat brutál volt kivégezve, durva volt ahogy Ellie tehetetlenül kiabál a földön és végignézi az egészet. Gyomorforgató volt ahogy leköpik Joel hulláját, de minden kellett bele amit láttunk. Írták előttem gúnyosan hogy ez a leköpés milyen művészi, de próbáljunk kicsit a másik oldalra is nézni. Ezeknek az embereknek az egyetlen reményüket vette el Joel, a reményt egy jobb világra. Ezt persze én is csak utólag tudom leírni, mert akkor kurvára felkavaró volt. Ezután nem akartam Abbyvel folytatni, még csak lootolni sem volt kedvem. A legnagyobb bajom az volt hogy Joel és Tommy megmentette a tetves életét, és ezek után mégis kinyírta. Ezután jött az a 10óra amit sokan manipulációnak hívnak. Lehet így hívni, mindenkinek szíve joga. Nálam működött a dolog. Jó volt látni hogy Abby is egy érző lény, nem egy terminátor. Jó volt látni a Lev-hez való kötődés kialakulását, és azt gondolom hogy a sexjelenet is kellett még akkor is ha Abby egy bajusz nélküli Hulk Hogan. Az Ellie bossfightnál már kissé skizofrén állapotban voltam. Ott már nem tudtam hogy kinek akarok jót vagy rosszat, de talán még mindig kissé Ellie felé húztam. EZ nem fordult meg a végére, de teljesen kiegyenlítődött számomra. Nem akartam hogy azt műveljék a parton amit egymással tesznek, ott már megvolt a “miért kell ez?” érzés, legszívesebben felkiáltottam volna hogy ELÉG!!
          Összegezve, az érzelmi rész miatt mondom azt hogy ez talán a legjobb játék amivel valaha dolgom volt. A gyűlöletből ki tudott húzni, meg tudta mutatni a játék hogy a bosszú nem hoz megváltást, meg tudta mutatni a másik oldalról Abbyt, meg tudta velem szerettetni Abbyt úgy hogy ezt el nem tudtam volna képzelni Joel halálánál. Nálam működött amit a rendező akart, és simán bevállalom ha most egy érzelgős fasznak leszek bélyegezve. Én nem írtam soha hogy akinek nem tetszik az egy érzelmi analfabéta. Egyszerűen csak máshol van a küszöb. Én túl tudtam magam tenni azon amin sokak nem, de abszolút megértem és átérzem akiknél nem működött a dolog.

A rendezés nálam telitalálat, talán a leszbis Ellie jelenetek nem kellettek volna, vagy nem ennyi. Az nekem kicsit sok volt.

• A hozzászólás módosításra került: 2 hét, 6 nap telt el-Sparrow.
          ayrtonsenna88
          Felhasználó
          • LvL.1

Igen, ez a kulcsa az egésznek, hogy érzelmileg működött, vagy nem. Én is érzelmi hullámvasúton ültem végig. A szenvedés és a depresszió között hullámoztam. 😀 Egyetlen szívmelengető pillanata volt a játéknak számomra, a születésnap. Amitől persze Ellie és Joel kapcsolata, ahogy alakult, még fájdalmasabb lett.
          Az Abby szálról annyit, hogy kifejezetten érdekelt mit csinált abban a három napban. De nem úgy hogy 10 órán keresztül őt kell irányítanom. Mikor megláttam, hogy érméket kell gyűjteni és lehet fejleszteni a karaktert…pfff… Próbáltam megfeledkezni Abbyről és csak belemerülni a gameplaybe. De aztán jöttek a visszaemlékezésbe ágyazott visszaemlékezések, a sétaszimulátoros részek és végig az járt a fejemben, mikor jutunk már el a színházhoz. A motivációit sem értettem. Az első két nap még ok, de a harmadik nap nekem már sok volt. A játék legvégén pedig azt éreztem hogy nem adott semmit az egész, de legalább mindent elvett. 😀 Olyan dolgokra akart rávenni a játék mind érzelmileg, mind játékmenetben amit nem akartam. Valaki erre azt mondja hogy zseniális, én meg azt hogy kihagyták a játékost. Nem akarom megtenni, de a játék rákényszerít, hogy de de de, akarod. 😀 Ha kíváncsi vagy a végére. Itt egy video a rajongók érzelmi reakciójáról. Utolsó, tényleg. De annyit röhögtem rajta, megnéztem már vagy tízszer.

Sparrow
          Felhasználó
          • LvL.30

Az érzelmi rész az egyik kulcs, a másik a rendezés, az ahogy ez az egész lett tálalva. Ez működik vagy nem, de nem ilyen egyszerű…mármint a miértje. Erről rengeteget lehetne még beszélni.
          A videót csekkolom majd, most a melóban vagyok. 🙂
          Nessajék kibeszélője nagyon fasza, tetszik. Minden oldal érvelése tökre elfogadható azt gondolom. Még nem értem a végére, de kíváncsi vagyok. 😉

Sparrow
          Felhasználó
          • LvL.30

OKé😀

MrBubbels
          Felhasználó
          • Kommentek: 580
          • LvL.6

Az első rész óta tudjuk, hogy ebben a világban nincs nettó jó, vagy nettó rossz. Ettől még Abby tettei megmagyarázhatatlanok.

Örülök, hogy sok embernek tetszik amúgy, sőt engem az sem zavar, ha év játéka lesz. Egy biztos nekem még egy Druckmann féle művészi alkotás nem kell.

• A hozzászólás módosításra került: 3 hét, 1 nap telt el-MrBubbels.
          jime
          Felhasználó
          • Kommentek: 4372
          • LvL.31

csak lekaparod a bajszát, és már meg is kapod Abby-t xD

"wake up, you're dead!"

jime
        Felhasználó
        • LvL.31

ezt twitteren is osztotta, nehogy már felháborodjon valaki, ezek csak kitalált karakterek…. pfff, ennél szánalmasabb mentegetőzést már rég olvastam xD

persze, nyugodtan nyirjuk csak ki Mario-t, Linket a zeldában vagy Lara Croft-ot, aztán menjünk a gyilkossal tovább, vajon hány ember lesz, akinek szerinte terápia kell?!! 😀

"wake up, you're dead!"

Sparrow
          Felhasználó
          • LvL.30

Ez a magyarázat tényleg szar, el kell ismerni.

Sparrow
        Felhasználó
        • LvL.30

Nekem ez a játék telitalálat az utolsó apró részletig, de mégsem fogok kampányolni hogy ez milyen kurvajó cucc számomra és miért. 🙂

ayrtonsenna88
          Felhasználó
          • LvL.1

Kampányolhatsz, szived joga, senki nem tiltja meg 🙂 Egy fórum egyébként is arra való, hogy az ember leírja az adott témával kapcsolatos gondolatait, érzéseit. Nem csak azt, hogy honnan rendelte meg a játékot és mikor hozza a futár. 🙂 A videora pedig vagy rákattintasz, vagy nem, az is csak egy lehetőség.

Allitta
      Felhasználó
      • Kommentek: 1317
      • LvL.14

Befejeztem, de igazából nem tudok mit írni. Szerintem ülepednie kell még.

Annyit azért leírnék, hogy engem egyáltalán nem zavartak azok a dolgok, amelyeket itt sokan felhoztak negatív dologként. Rohadt nagy meglepi volt szerintem, hogy meglépték a fejlesztők amiért itt is sokan sipítoznak. Méltó és egyben meglepő folytatása volt az első résznek a véleményem szerint.

Eddig csak érdeklődtem, most már figyelek is.

HUN_hatrix
        Felhasználó
        • LvL.31

Abby ❤️❤️❤️❤️

Sparrow
        Felhasználó
        • LvL.30

Nagyon merész és egyben zseniális húzás volt ez a készítőktől. Nálam hatalmasat dobott az élményen.

Allitta
          Felhasználó
          • LvL.14

Komolyan mondom, hogy amikor megtörtént ez a húzás, utána sokszor volt, direkt hagytam, leraktam a kontrollert, hogy megbosszuljam “őt”.

Aztán megkedveltem és már teljesen más szemszögből láttam minden korábbi történést. Példaértékű, ahogyan megrendezték ezt az egész játékot.

Amíg ilyen játékokat tudnak PS4-re készíteni, addig teljesen felesleges a generációváltás… szerintem. 🙂

jime
          Felhasználó
          • LvL.31

azok után, hogy a szarba tudtátok megkedvelni azt a gusztustalan férget??? 😀

én végig kurvaanyáztam az egész játékot onnantól..

már érzem, hogy ebből jó kis vita lesz, ha összeülünk legközelebb, pár sör mellett, fufufu 😀

"wake up, you're dead!"

Grifid
          Felhasználó
          • Kommentek: 4
          • LvL.1

Majd felnősz és rájössz, hogy nem minden fekete-fehér. 😀

Sparrow
          Felhasználó
          • LvL.30

Na majd kidumáljuk, csak gyere haza. 😉

Allitta
          Felhasználó
          • LvL.14

…és még ha egy kis meggysör is legurul, lesz itt haddelhadd. 🙂

Sparrow
      Felhasználó
      • LvL.30

Most értem a végére. Nem akarok hosszú monológot írni. Életem játéka!

HUN_hatrix
        Felhasználó
        • LvL.31

Spoiler!!!!

I <3 Abby! 😉

TnT
          Felhasználó
          • Kommentek: 79
          • LvL.1

+1

Sparrow
      Felhasználó
      • LvL.30

Basszus ami a ebben a játékban van az eszméletlen. Olyan szinten kavar fel érzelmileg hogy azt elmondani nem lehet!!

HolfyTeebee
        Felhasználó
        • Kommentek: 1054
        • LvL.11

Ugye? Ma fogok az ng+ végére érni, másodszorra is imádtam. Sőt 😉

PSN ID: haumaniac85

Allitta
      Felhasználó
      • LvL.14

Egy pasztázás már nem ártana.

Greg
        Felhasználó
        • Kommentek: 3689
        • LvL.31

És ott van az Uncharted 2 mellette.  😉

LV426

zomimi78
      Felhasználó
      • Kommentek: 3403
      • LvL.31

ParaPara

psn id: zomimi78