Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
EA Play Live 2021
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Future Games Show: Spring Showcase
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Gamescom 2021
Gamescom 2021 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
State of Play 2020. február 25.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
The Game Awards
The Game Awards 2020
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward
Videó

Steelrising

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Címkézve: 

9 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      HolfyTeebee
      Felhasználó
      • Kommentek: 1444
      • LvL.15

Hát ez rohadt jó volt, kezdem is a második végigjátszást, a heal nélkülit 😁

HolfyTeebee
      Felhasználó
      • LvL.15

Két nap teszt után a véleményem, kicsit bővebben…

Ez a játék cefet mód el lett találva! Még párom is, aki full rühelli a souls féle játékokat, leült mellém, és csak pillázott, hogy mennyire el van találva a játék, a körítés, a látvány, még robotokat is helyén találta. Kérdezte a story is, hogy van, nem szokott így beülni órákra hozzám. Neki inkább a Heavy Rain, Detroit stb sztorialapú játékok tetszenek.

Namost… amióta a Dark Souls 1-et kipróbáltam, kb 10 éve, azóta imádom ezt a műfajt, szinte minden AAA és kisebb kvalitású játékot kipróbáltam. Azt kell mondjam, a Spiders csapat nagyon durván kinőtte magát a zsánerben, a Greefall se volt rossz játék, de ps4-en gyenge volt… 5ös verzió már nagyon szépen fut…

De ez valami brutálisan jó!!!

A látvány, a harc, a fegyverek, a nehézség, a skillek fejkesztése… mind megállja a helyét egy igazi From software játék mellett. Kis stúdióként nem szégyen a lopás… de hogy a legjobb dolgokat belecsempészték ebbe a játékba, az hót ziher. Még szerintem a harmadánál se járok, de ez top 3 nálam, ebben a stílusban.

Nagyon féltem, hogy ez ilyen, Mortal Shell, Thymesia… stb 4 pályás rövid játék lesz. Nem az. Nyugodtan lehet teljes áru, Souls játékkal egy lapon venni.

Nálam 10/10, és az év meglepetése ?

jime
        Felhasználó
        • Kommentek: 4759
        • LvL.31

köszi, ez most -14.000Ft lesz 😀

Simonyi Zoltán
          Felhasználó
          • Kommentek: 906
          • LvL.10

Én a basztíj edísönt vettem 24K-ért, de minden fillért megért ?

HolfyTeebee
          Felhasználó
          • LvL.15

Hallod, éjjel 1kor jutottál eszembe, gondoltam majd ma rádírok, hogy azonnal szerezd be ?

HolfyTeebee
      Felhasználó
      • LvL.15

Ma kezdtem el… brutál jó cucc ?

Simonyi Zoltán
        Felhasználó
        • LvL.10

Mondtam neked, hogy jó cucc? Én nagyon meglepődtem,hogy ez a csapat ilyen minőségi játékot össze kalapált ? Nem erre számítottam a Technomancer után tőlük, habár abban is megvolt a potenciál , csak a megvalósítás hagyott némi kívánnivalót maga után ?

Simonyi Zoltán
      Felhasználó
      • LvL.10

<p style=”text-align: left;”>Ja igen ami még fontos lehet, a játék nem könnyű, sőt kifejezetten nehéz! Tehát aki mondjuk a Sekirot nehéznek találta, nos akkor lehet ez nem az ő játéka lesz…? Aki pedig rá akar menni a platinára, gatyát fel kell kötni, mert van egy olyan trófea, hogy úgy kell végig vinni a játékot, hogy nem gyógyíthatod magad az Oil Burettel ?

Simonyi Zoltán
      Felhasználó
      • LvL.10

Na tegnap éjszaka elkezdtem, túl vagyok már 5 főbosson, és már az ötödik területet tisztogatom! Azt kell mondanom,baromi jó lett a cucc, rengeteg fegyver és képesség van, ami teljesen eltérő dolgokat produkál! Volt néhány megakadás a játékban,tehát nem tökéletes, gondolom majd jön patch hozzá, viszont volt egy nagyobbacska bug, méghozzá az első pálya végén beakadt valami, és ez miatt elölről kellett kezdenem, mert az adott fő küldetésben nem tudtam tovább haladni? Ezt leszámítva baromi jó lett szerintem, a grafika is nagyon jó, és maga a környezet és területek is nagyon hangulatosak! Azóta nem volt ilyen beakadás hála istennek ?

martin
      Adminisztrátor
      • Kommentek: 3163
      • LvL.31

Szóval akkor mégis jó a játék?

zodiac55
        Felhasználó
        • Kommentek: 462
        • LvL.5

Engem nagyon meglepnek az értékelések, de ettől függetlenül a harcrendszer továbbra is riaszt valamiért. A világ viszont nagyon adja, októberben lesz keretem rá, ha a rezsi is azt akarja… 😀

Simonyi Zoltán
        Felhasználó
        • LvL.10

Még nem tudok szubjektív véleményt mondani, mert a teljes játékkal csak este tudok játszani! A béta alapján szerintem nem lesz rossz? Csak azzal elvoltam 4 órát!

Simonyi Zoltán
      Felhasználó
      • LvL.10

Amúgy féltem kicsit a harctól, mert videókon olyan darabosnak sutának tűnt, de nagyon el lett találva, béta alatt 4 féle fegyvert találtam+a pisztolyt és mindegyik más harci taktikát igényel, tehát lesz miből válogatni ?

Simonyi Zoltán
      Felhasználó
      • LvL.10

Egy kis kedvcsináló ?

9 hozzászólás mutatása