Star Wars Jedi: Fallen Order

Fórumok PlayStation 4 játékok Star Wars Jedi: Fallen Order

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
126 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      zola0306
      Felhasználó

Most mentem vissza az előző bolygóra. Nem mondjátok, hogy ez tényleg így fog menni?

Ugyanazon, ugyanaz, csak váltással végig a halál f.szára valami másik szarér…Jézusom.

VictorVance
        Felhasználó

Pedig sajnos ez lesz, egy-két érdekes kitérővel.

Alapvetően nekem tetszett a játék, élveztem, de még egyszer a büdös életben nem állnék neki, többek közt ezek miatt, meg az állandóan újratermelődő ellenfelek miatt.

zola0306
      Felhasználó

Ez végig POP sétaszimulátor lesz?

Vagy lesznek majd fasza kis harcok is benne?

Az első bolygón vagyok túl ahová el kellett repülni, de oda-vissza ugyanott ugyanannyi ellen volt.

Ha ez végig ilyen marad akkor ez is kuka..

TCr
        Felhasználó

Játékmenet – Uncharted

Ellenfelek visszatermelődése – Dark Souls

Harcrendszer – Dark Souls light

Lesznek fasza harcok, az első bolygó első látogatása csak bemelegítés volt.

zola0306
          Felhasználó

Reméltem is! 😉

Amúgy tényleg szép, a hangok is adják, de eddig a játékmenet egy pop copy.

PlayStation.Community
      Adminisztrátor

Star Wars Jedi: Fallen Order

zola0306
      Felhasználó

Marketplacen szerintem az elmúlt 2 hétben 4-ről csúsztam le, hát a f.szom…Így megelégelve marad a platinum akció.Karácsonyra pont fain lesz.

MrBubbels
      Felhasználó

Szerintem sem botrányosan rossz, de valszeg azért ilyen elnéző a többség, mert SW, meg azok miatt amit te írtál. :)Én felesbe vettem bátyámmal szóval nekem megérte így is. 🙂

jime
      Felhasználó

én mondjuk imádtam, de az tuti, hogy nem hibátlan a cucc.ha azt nézzük, az első FU óta nem kaptunk normális SW játékot, az meg nem ma volt, az utolsó film egy fos volt, az EA is megemberelte magát, hogy nem trollkodta szét a játékot.ezek miatt az emberek SOKKAL elnézőbbek szerintem.viszont a folytatás (ami kb boritékolható) már nem lesz ilyen szerencsés 😀

MrBubbels
      Felhasználó

Én annyiban maradok, hogy egynek elmegy. 🙂 De az biztos, hogy ennél sokkal jobb játékok kaptak több fikát idén…

MrZ
      Felhasználó

Nem kicsit bugos. Elég gyakran olyan az egész mintha szét akarna esni. De amikor egyben van, szép. Viszont a karakterünk megkapta a létező legkakibb futás animációt. Jóvan nah, nem fikázok….

126 hozzászólás mutatása