Star Wars Battlefront II

Fórumok PlayStation 4 játékok Star Wars Battlefront II

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
533 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      Albert
      Felhasználó

Az utolsó frissítés.

Matichku
        Felhasználó

Scarif… Az elsõben totális káosz volt, de kedveltem. Ha lesz rá érkezésem megnézem. Update leszedve, 115 Gigánál tartunk. 🙂

Albert
          Felhasználó

Nem a méret a lényeg. Hamen a tartalom!

Matichku
          Felhasználó

Pusztán ténymegállapítás volt ez a részemrõl, nem bántásként írtam. Eddig is megvoltam elégedve ezzel a játékkal, a tartalommal meg pláne.
          Tegnap mentem egy kicsit co-opban meg szupermaciban. Jól meglepett, hogy már itt is lehet ewokok ellen csatázni, nem csak ewok huntban. Scarif még elkerült.

PlayStation.Community
      Adminisztrátor

Star Wars Battlefront II

Matichku
      Felhasználó

Pont rosszkor. Celebration Event, új update, új film. Ezek nem maradhattak volna ki. Nekem még nem sikerült törölnöm. 🙂

rDAVE
      Felhasználó

Mi is supermacinak hívjuk spannal. 😀 Apropó, szépet ment még az utolsó évében, de sajna decemberben törölésre került. 😀

Matichku
      Felhasználó

Szupermaci… :DD

Albert
      Felhasználó

Mostanában vadászgépest játszottam. De én is pont úgy fogtam ki hoy egyfojtában az ismeretlen régiós csatával kezdett. Valami időközönkénti rotáció váltások vannak, de nemtudom pontosan hogy mi az üteme.

Aki23
      Felhasználó

Ja ok, mondjuk szerintem a kereső még mindig szar folyamat klonos pályák jönnek csak, conquest módban is annyit meg nem játszok egyhuzamban, h tovább menjen.

Albert
      Felhasználó

A szupermaciból perpillanat csak klónháborús van. Januári frissítésel lessz majd 2 új trilógiás szupermaci pálya. Egyenlőre csak coopban tudod kiválasztani mely kor mely oldalát szeretnéd játszani (itt viszont az eredeti trilógia hiányzik még).

533 hozzászólás mutatása