Star Ocean: Second Evolution

Fórumok PlayStation Portable játékok Star Ocean: Second Evolution

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
8 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      ppeti
      Tag

Szerintem van jó lopakodós játék… igaz nem akarok offolni de súgok valamit… keresgélj: Shinobido. 🙂 De hogy az RPG vonaltól ne mozduljunk el annyira, ez inkább Final Fantasy-s, vagy teljesen más kaliberű?

PlayStation.Community
      Adminisztrátor

Star Ocean: Second Evolution

ppeti
      Tag

Hmmm. Pont ma nézegettem ezt a játékot. 🙂 Szép is jó is… Ar Tonelico, Mana Khemia, Atelier Iris imádó vagyok. Arra lennék kíváncsi, vajon kell hozzá az anime ismerete, vagy önálló történetként is elkezdhető a játék?

Ne is mondd! Lassan végigviszem a ds-es dq4-et és már az 5 is be van rendelve! Ez a játék annyira de annyira! Tartalomban, kinézetben, hangulatban…mindenben odaver ezeknek a SOknak!

CountofHell
      Felhasználó

vazze, téged szinte csak rpg topicban lehet látni. :-)Nagyon helyes.Véleményem a SO2-ről ( ps verzió ) :Bámulatosan gyors és élvezetes csaták, túlzásba vitt mellékági aljátékok, pl. mindenkinek a kedvenc étele, túlerőltetett és klisékkel teli párbeszédek és jelenetek, lopott karakterek ( ff7 sephiroth és so2 Dias Flac )és ötletek. A zenék jók, néha idegesítőek. Azt nem bántam, hogy néha olyan ellenfelekbe botlottam amik simán kinyírtak mert jó gém, csak valahogy a hangulata nem fogott meg.Aki kemény hardcore Jrpg-re vágyik és már unja a többi új rpg-t annak ez tökéletes választás.

Kicsit félek, hogy egy igénytelen, bugos, 1:1-ben portot kapunk majd, ami ráadásul játszhatatlan is.

Majd meglássuk, hogy milyen lesz. Mondjuk én jobban várom a Tenchu 4-et PSP-re 2009 elején, mert JRPG már van nagyon sok, de igazi ninjás, lopakodó játék, ami jó, még nincs…

Ja, és remélem, hogy Miki az első részhez hasonlóan zseniális cikket ír majd erről is!

8 hozzászólás mutatása