Star Ocean: First Departure

Fórumok PlayStation Portable játékok Star Ocean: First Departure

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
12 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      wallace
      Tag

Na, nekem meg csak most sikerult beszereznem, igy nemsokara indul a mandula.

PlayStation.Community
      Adminisztrátor

Star Ocean: First Departure

CountofHell
      Felhasználó

Úgyvan.De attól még eléggé jó kis cucc.

ady96
      Tag

hát,ez van.a mostani rpg-ketáltalában 20-25 óra alatt végig lehet vinni.viszont ha hosszú rpg-re vágysz,ajánlom figyelmedbe a persona 3-at ps2-re,úgy kb.100 óra körül van

Zdex
      Felhasználó

Nem fos, inkább retro. De fel lett újítva kicsit PSP-re. Nézd meg a Space Invaders Extreme-t, az is 30! éves.Nem rossz. Jó, kicsit érdekes a GOW-hoz képest, dehát nem egyidőben készültek. A Loco Roco is 2D-s egyébként…

Senkit sem idegesít, hogy 20 óra alatt tokkal-vonóval végig lehet vinni? Engem egy kicsit zavar…

Ja, Raiant Mythology: Az első részbe 70 óra körül raktam, úgyhogy annyira rossz azért nem volt (sőt, komolyan gondolkozom a második rész beszerzésén is), de nem hozta azt az áttörést, amit a jrpg-közönség elvárt volna. Csak egy tales of mash up volt alibi történettel ám kiváló megjelenítéssel.

Valóban, a Zsandárk mentheti a menthetőt, de ettől még szégyen a psp-s jrpg felhozatal. Épp most nézegetem a jövő évi ds-es megjelenéseket, és…hát nem túl hízelgő a psp-re nézve. A phantasy star zero simán kijöhetne ilyen kinézettel psp-re is (még jó, hogy tavasszal nálunk is megjelenik a portable), és az új Suikoden sem lesz akármilyen, nem is beszélve a DQIX-ről ugyebár.

12 hozzászólás mutatása