Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
EA Play Live 2021
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Future Games Show: Spring Showcase
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Gamescom 2021
Gamescom 2021 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
State of Play 2020. február 25.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
The Game Awards
The Game Awards 2020
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

Shadow of the Colossus

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Kezdőoldal Fórumok PlayStation®2 játékok Shadow of the Colossus

686 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      PlayStation.Community
      Adminisztrátor
      • Kommentek: 584
      • LvL.6

Shadow of the Colossus

Sakamoto
      Felhasználó
      • Kommentek: 3050
      • LvL.31

A legelső növényekkel benőtt falon 1-2 percig tartott a felmászás. 😀 Hátha majd jobban ráérzek. Van az a fajta bukás a játékban, amikor érzed, hogy elrontottál valamit, meg az, amikor a játékot hibáztatod. A harmadik kolosszusról kb. ötször lezuhantam, 1-4 arányban. Legalább nem haltam meg.

ColdHand
      Felhasználó
      • Kommentek: 3797
      • LvL.31

A kamera anomáliáit aláírom, ha jól emlékszem a tesztben is megemlítettem. Egyébként az auto-fókuszt ritkán kell használni, de felkészítés képen elárulom, hogy lesz olyan, hogy lovaglás közben kell majd íjazni menetiránnyal ellentétes irányba. Na ott igen jól jön ez a gomb.Ha jól emlékszem finoman nem tudsz lassítani a ló vágtázásán. Vagy az általad említett bal kar hátrahúzása, vagy hozzá még az X gomb (ha jól emlékszem) és akkor satuféket nyom a paci. A kanyar ívét, valamint a kamera közelségét nem találtam zavarónak anno se, és most se, de elhiszem, hogy zavarhat. Két kolosszus között lovagolj, gyakorolj kicsit a mezőkön.A peremről történő felkapaszkodáshoz szerintem kell a fel+X is, meg természetesen a kapaszkodás. A mai igényekhez képest, amikor a karakterek gombnyomás nélkül elkapják, megragadják, odavonzódnak a peremekhez, és felhúzzák magukat ez valóban szokatlan, de simán elsajátítható. Az első kolosszushoz felvezető úton simán elsajátítható.

Sakamoto
      Felhasználó
      • LvL.31

3 ellenfél után:A kamerára van egy auto-focus gomb, mégis ha mozgás közben nem előre fordítom, akkor is rögtön mozdul a hátam mögé. Pár másik játékban is így viselkedik asszem, de itt zavaró, alig lehet a mozgást és a kamera irányát a kívánt pályán tartani. Szűkebb helyeken nagyon szeret önálló életre kelni.A lovat mivel lehet lassítani? Csak a bal kar hátrahúzásával? És akkor hogy kanyarodok közben? Ez eddig a legrosszabb része. Gyorsabb lovaglás esetén egy forduláshoz akkora köre van a lónak, hogy egy nagyobb körforgalomból kiszállna. Sokszor túl közelinek is érzem a kamerát lovagláskor.Játékmenet szempontjából lovaglás, és kolosszusra mászás volt eddig az egész, ehhez képest ennyire rossz falmászást még nem láttam. Hogy lehet egy peremről felkapaszkodni? R2 és bal kar fel? Plusz még X is? Csak X? Mindig próbálom mindet, és jó esetben egyszer csak felmegy a kiscsávó.Lehet, hogy még pár ütközet, és kitapasztalom, de ennyire alap dolgoknak pöccre kellene működniük, főleg ha indításkor rögtön átnézem a gombkiosztást.Egyébként minden más körítés kurva fasza. Némi technikai kalibrálást elbírt volna még.

ColdHand
      Felhasználó
      • Kommentek: 3797
      • LvL.31

Nem vágom, hogy egyeseknél mi olyan szokatlan/béna az irányításban. Írd már le légyszíves, hogy konkrétan mi a baj vele! Egy generációnyi szünet után jobbnak találtam a REMAKE kezelését, mint anno a PS2-n, ami akkoriban tényleg szokatlan volt.

Sakamoto
      Felhasználó
      • LvL.31

Remastered letöltve, az előző generációkon kimaradt. 20 percem volt rá még csak leütni az elsőt. Irányítás szokatlan (de írhattam volna bénát is), minden más pöpec.

Oliv3r
      Felhasználó
      • Kommentek: 176
      • LvL.2

Hali!Most ugye érkezik a ps4-es kiadás…Van tippetek itthon lehet valahol majd kapni a Special Edition-t is?

GR-Joseph
      Tag
      • Kommentek: 370
      • LvL.4

Próbáld ki tuti a game hidd el!!Jó Drakula vadászatot young Belmont!XD

686 hozzászólás mutatása