Rocket League

Fórumok PlayStation Network játékok Rocket League

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
93 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      New129
      Felhasználó

Elindult a nevezés a PlayStationCommunity-ben megszavazott on-line versenysorozat 3. játékára, ami május 9-én a Rocket League lesz! 😉

Online közösségi bajnokságok – 3. forduló

PlayStation.Community
      Adminisztrátor

Rocket League

takitibi2000
      Felhasználó

Itt a második része a freestyle videómnak. Nem nagy dolog, de szerintem jobb lett, mint az első, mert rövidebb és talán érdekesebb.https://youtu.be/KWzPqZcrTk4

takitibi2000
      Felhasználó

Köszönöm szépen! ;)Én 2s-ben D1-D2 vagyok, de már tavaly óta nem nyomtam kompetitív 2s-t.3s-ben D2 vagyok, de simán meglenne a D3, akár C1, de ahhoz szoknom kell egy kicsit a dolgot. (2 külföldi haverral toltam, az egyik C1, a másik D3 volt én D2. Az enemy team-ben 1 C1 és 2 D3. Mi nyertünk, én voltam az MVP) 2 ilyen meccsem volt, de az is év eleje felé, mostanában elhanyagolódott, a haverral sem játszottunk. :(Mikor játszottunk akkor valahogy vele össze tudtam játszani, senki mással nem megy, valahogy tudtuk egymás gondolatát. Rumble-ben vergődtem össze-vissza, de mostanában D2 alá nem mentem, stabilan meg volt. Most a D3 is stabil volt és ezek szerint C1 is elmegy, mert nem estem ki. 😀

B_Renato97
      Felhasználó

OMG én még mindig dia és plat közöttvergődök. Hatalmas gratuláció!

takitibi2000
      Felhasználó

Na, csak összejött ennyi idő után! :DTegnap nagyon boldog voltam. Csak fél napig küzdöttem, de meglett!!!Délelőtt 11-től este 10-ig. D3 div 1-től feltornáztam C1 div 3-ig, viszont a 10 nyerést is kellett, így visszafelé div1 alját is megjártam. Div 2-ben zártam. =)

szikla85
      Felhasználó

Jobb mint ha az EA vette volna meg, most valljuk be évente senki nem akar Rocket League-t venni… Abban reménykednek, hogy normálisan fognak továbbra is foglalkozni a cuccal! Esetleg 1-2 új DLC ugyanúgy stb…

B_Renato97
      Felhasználó

Friss infó!Epic Games megvette a Psyonix stúdiót és ezzel együtt a Rocket League is hozzájuk került. Ti mire számítotok? Én személy szerint fenntartásokkal kezelem a döntés helyességét, főleg az e-sport vonal erőltetése miatt. Példa erre az új e-sport tokenek megjelenése játékban.

93 hozzászólás mutatása