Remaster / Redux / Remake / Ráncfelvarrás

Fórumok Általános PlayStation témák Remaster / Redux / Remake / Ráncfelvarrás

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
6 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      PlayStation.Community
      Adminisztrátor

Remaster / Redux / Remake / Ráncfelvarrás

Old_Raiden
      Felhasználó

Állítólag a PS5 tud majd valami remaster enginet és úgy emulálja a régi játékokat. Na hiszem, ha látom.

Janinja82
      Felhasználó

Elméletileg jön a Dino Crisis remake és ahogy a Capcom áll asszem nem lesz próbléma csak esetleg a Maximo 2 részét is elkezdhetnék tervezgetni

mui-ruy
      Felhasználó

Ezekből a PS2-es játékokból szeretnék HD kiadást:- Mortal Kombat (Shaolin Monks, Armageddon)- Marvel Nemesis: Rise of the Imperfects- Spider-Man 2- Batman Begins- Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith- Tarzan freeride- SpyroEzekre esély kb. 0, esetleg a PS5 ha mindennel kompatibilis lenne. De gyerekkorom kedvencei közé tartoznak.

Careca
      Tag

Hú bakker… Emlékszem az egyik nagy szerelemre.DrakanVéleményem szerint méltatlanúl elfeledett.Bármikor jó pénzt adnék egy felpofozott verzióért.1999-2002… azóta sokat fejlődtünk. Vagy mégsem?Nem tudjátok mikorra tűzték ki a feltámadást? 😀

jime
      Felhasználó

na, ez egy szuper téma. igazából az összes kedvencemet fel tudnám sorolni amik még nem jöttek ki xDamúgy a Pitfall-t én is imádtam 🙂

Careca
      Tag

Üdv PSC lakók!(Mottó: mindig magamból indulok ki)Téma: Te melyik játékot, és miért tennéd be a tatarozó berendezésbe?Lassan csipegetem össze a gondolataimat. A hiányérzet eluralkodik rajtam.Ugye manapság, a „BIG közösségi” oldalon rogyásig alakulnak a nextgen konzolos játékokkal foglalkozó cserebere oldalak. Szívesen olvasgatom az eszmecseréket… Beszélni, és írogatni már nem annyira szeretek… (ott)Az egyik ilyen HSZ-nál napok óta pörög a számláló, mert annyian szóltak a kérdéshez, ami a következő volt, „TI mit ajánlanátok? Mert a jelenlegi nagy címek nem jöttek be nekem.”Valahol együtt érzek a kérdezővel, mert én is így vagyok valahogy.Tény és való, hogy a jelenlegi játékok között valószínűleg mindenkinek akad fogára való… vagy mégsem?Visszasírom a kettővel, meg egy kicsivel előbbi gépcsodákra megjelent stuffok némelyikét.Kezdeném az egyik nagy kedvencemmel:Pitfall: The lost expeditionBődületes játékmenet, agyament dumák(akkor is röhögtem ha nem tudok angolul, annyira jó a mimika), jól megformált karakterek…Sajnos a PS2 óta hiába keresek hasonló sémájú-témájú játékot, nem találok…(Vallom, hogy nincs olyan életkor, amikor nem jó néha egy kicsit visszamenni gyerekbe.)Pedig végig nyálaztam a megjelent konzolok egy részét, nem jártam sikerrel.Véleményem szerint megérne egy kis misét. Szépen kisminkelve akár mutatós kis játék is lehetne a fiatalabbaknak. (és idősebbeknek is)

6 hozzászólás mutatása