Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
EA Play Live 2021
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Future Games Show: Spring Showcase
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Gamescom 2021
Gamescom 2021 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
State of Play 2020. február 25.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
The Game Awards
The Game Awards 2020
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

Politika – minden, ami belefér

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Kezdőoldal Fórumok Dühöngő Politika – minden, ami belefér

• This topic has 4,319 hozzászólás, 98 résztvevő, and was last updated 4 months telt el by trx.
4,130 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      trx
      Felhasználó
      • Kommentek: 689
      • LvL.7

Lotar
      Felhasználó
      • Kommentek: 999
      • LvL.10

Van baj… itt-ott… Akinek nem inge..

Wagfair
      Felhasználó
      • Kommentek: 1
      • LvL.1

Ejj, gyerekek, van baj rendesen… 😞Még a végén a Fideszre kell szavaznom. Életemben először…

Greg
        Felhasználó
        • Kommentek: 3980
        • LvL.31

Wagfair én pedig életemben először úgy néz ki hogy nem megyek szavazni.

trx
        Felhasználó
        • LvL.7

hát, ha támogatni szeretnéd az alkotmányellenes (bocs, alaptörvényellenes) dolgokat napi szinten csapató vezetést, meg a masszív hazaárulást, akkor hajrá 🙂
        Remélem amúgy ez valami rossz vicc, mert akinek van egy minimális kis esze, az NEM szavaz a fideszre. 🙂
        És igen, akkor kire, hát ez van, ilyen a felhozatal. Lehetne menni, indulni választáson, de a azokat az embereket, akik tisztességesen csinálnák, a takonygerincű moslékzabálók elég hamar elűzik . Még a végén rájönnek az emberek, h vannak tisztességes emberek is, akik esetleg tényleg értelmes és tisztességes módon írányítanák ezt a szerencsétlen országot…

Nade. Vikroték már bizonyítottak. Alkalmatlanok, főleg a kétharmadra. Itt lenne az ideje a retyón lehúzni őket.
        (zárójelben megjegyzem: véleményem szerint minden olyan pártot/csoportosulást és egyéneket örökre el kellene tiltani bármiféle közéleti/politikai tevékenységtől, akik 2021 jan 1 előtt bármilyen politikai/közéleti szerepet vállaltak, vagy ezeknek az embereknek/intézményeknek dolgoztak közvetlen/közvetve. (értsd: hard reset))

Greg
          Felhasználó
          • LvL.31

Trx miért pont 2021 Jan 1 előttről ?!

gabe82_
          Felhasználó
          • Kommentek: 557
          • LvL.6

Én azért egy Momentumra és a hozzá hasonló társaságokra sem bíznám az országot.

trx
          Felhasználó
          • LvL.7

Pontosan. Fekete-Győr Bandi se a nép egyszerű gyermeke… Nézz utána, hogy ki az apja… 🙂 Volt ott is pénz lóvéra.

Bár abban azért biztos vagyok, hogy viktornál (és társainál) nagyságrendekkel tisztességesebben csinálná. Ami mondjik annyira nem nehéz…. 😀

Old_Raiden
      Felhasználó
      • Kommentek: 1572
      • LvL.16

Ennek a Varga Juditkának a megnyilvánulásai már elég bicskanyitogatóak ! >:(

trx
        Felhasználó
        • LvL.7

ja. nem szeretem a hemiltonlajost, de azért bazmeg. az autóversenyző ne szóljon bele a politikába. érted. véleményt mond. hangosan. de mivel nem egyezik az övékkel, ezért a k.annyát neki (aki amúgy egy fehér nő… mint jucus…)

Meg vicces, hoyg kimondják, hoyg a gyereknevelés a szülő dolga.
        Akkor bazmeg mi a szarnak pováznak bele, hogy én hogy nevelem a gyerekemet? vagy hogy az ovóda/iskola, amit ÉN választok a ygerknek, hogyan és milyen módon mutatja meg a nagyvilágot a gyerekemnek? Én se szeretem amúgy a szivárványpropagandát a mesékben/filmekben (pl. dramaturgiailag haszontalan meleg csávó, aki végigpicsogja a filmet és mindig valami kulcsszerepe van a heppiendben(de csak valami egészen apró, amire 50 éve elég volt 1 főszereplő is)), vagy a túltolt feminista szar (az újabb starwarsban van egy kicsi, meg a csajos betmen film(amiben a színészcsak amúgy leszbi, de az most lényegtelen)…)
        szóval. Nagyon sok képmutató ember van a magyar politikában, de amit random fideszkdmp tag/szimpatizáns/pincsikutya művel az elég vastagon túltesz minden eddig létező képmutatáson…

VictorVance
          Felhasználó
          • Kommentek: 2619
          • LvL.27

Addig a te dolgod a gyereknevelés, meg addig van véleményed, amíg az egyezik az övékével, ha nem, akkor meg kuss a neved. Az a baj, hogy ez már nem csak ebben az országban, hanem lassan az egész világon így lesz. Ez az agresszív véleményterror meg véleménydiktatúra teljesen elhülyíti már az emberiséget.

gabe82_
          Felhasználó
          • LvL.6

A szivárványos lobbi részéről van véleményterror, mára itt tartunk. És támogatják ezt az agyrémet, ahol lehet. “Transznemű” sportoló az olimpián (ami mögé beállnak a sportszergyártók is, pont a sport lényegét leszarva), buzilobbi az EB-n (is), Forma 1-es pilóták pofáznak be stb. Ellenvélemény nem lehet, mert akkor minimum homofóbia, de már inkább fasizmus van. Elcsépelt lett ez a kifejezés, már mindenre használják, ami kurvára nem az. Hogy ez a törvény hol írja elő, ki hogyan neveli a gyerekét, arra még nem jöttem rá. Anélkül, hogy védeném a Fideszt.

VictorVance
          Felhasználó
          • LvL.27

A Fidesz a másik véglet, ugyanúgy túltolja a propagandát, mint a másik oldal. Egyik kutya, másik eb.

trx
          Felhasználó
          • LvL.7

na, ez a bajom nekem is, hogy mindenki túltolja, aztán a másikra hivatkozva validnak érzi a saját hülyeségeit, én meg állok és nézek, h mi a péló folyik körülöttem.

az új-zélandi transz csávóról is megvan a véleményem. semmi keresnivalója nem lenne az olimpián.

gabe82_
          Felhasználó
          • LvL.6

Mindenesetre örülök, urak, hogy meg lehet ezt beszélni “anyázás” nélkül is. Nem kell mindenben egyetérteni, nincs ezzel semmi baj és megvitatni a dolgokat szerintem jó. Köszi!

trx
          Felhasználó
          • LvL.7

ez így van. egyre vadabbul nyomja mindenki a szélsőséges vélaményeket, aztán ha nem értesz vele egyet, akkor meg kéne dögölnöd.
          És ez aztán tökmindegy, h balszélről jön a hülyeség vagy jobbszélről vagy épp valami sötétzöld (greenpeace fanboy) birkától, nem fogsz vele tudni ÉRTELMESEN eszmét cserélni.

Greg
      Felhasználó
      • LvL.31

Old_Raiden
      Felhasználó
      • Kommentek: 1572
      • LvL.16

Amilyen közömbösek lettek az emberek már mindenre, nem csodálkoznék, ha a újra Fidesz nyerne !

Greg
        Felhasználó
        • LvL.31

A választásokig még sok víz lefolyik a Dunán. Addig még jön majd pár lehallgatási botrány + uniós pénz sikkasztás megfűszerezve pár szexvideóval stb stb stb.

trx
          Felhasználó
          • LvL.7

namajd az utolsó pillanatban kétharmadolnak valamit, hoyg az összefogósdinak keresztbe legyen téve. nem féltem én a hazaáruló hibrid komcsi-fasiszta fideszkdmp-t.
          Lesz itt még elég sok minden beadogatva éjfél előtt pár perccel…

gabe82_
          Felhasználó
          • LvL.6

Mivel érdemelték ki a fasiszta jelzőt?

trx
          Felhasználó
          • LvL.7

pl. ott a kirekesztő tákolmány (amit nemhogy Alkotmánynak nem lehet nevezni, de most már Alaptörvénynek is kifejezetten nevetséges) és a legutóbbi – eredetileg – pedofil törvény, amihez sikerült az utsó pillanatban hozzányúlni, hogy egy csudálatos kirekesztő szar legyen és alapot adjon a sok tahónak hőbörögni. De az elmúlt 11 évben voltak elég meredek megnyilatkozások a kormány részéről, vagy a kormány habzó szájú majmainak (pl. bajerzsótti) részéről. Amiket ugye elnéznek, sőt még támogatják is (ugye: “hangosan mondta el a véleményét”)…
          és így tovább.

Greg
          Felhasználó
          • LvL.31

Gabe82_  Trx szerintem a kormány migrációhoz való hozzáállása miatt (is) használta a fasiszta jelzőt (is). De ha mégsem akkor majd kijavít.

trx
          Felhasználó
          • LvL.7

pártunk és korményunk az ILLEGÁLIS migrációt nem támogatja. Azt amúgy a hatályos magyar törvények már elég régóta nem támogatják (már az előző átkosban is volt olyan, hoyg illegális migráció…) Ami viszont gusztustalan, az amit a menekültekkel csinálnak. Merthogy ugye mind dzsihádista öngilkos merénylő ám! Csak ugye azt nem veszik figyelembe, hoyg az öngyilokdzsihádisták be fognak jutni az EU-ba, akár tetszik, akár nem. Még magyarországra is, ha épp itt kell valami széjjeldurrantani. Akiket meg csesztetnek, meg szivatnak, na azok pont azok, akik tényleg valami agyatlan háború meg egyéb agyrémség elől szeretnének valami értelmesebb helyen létezni.

trx
      Felhasználó
      • LvL.7

na, még egy kis vinnyognivaló.
      https://hvg.hu/itthon/20210729_budai_gyulai_milak_kristof_fekete_gyor_andras_aranyerem
      fészbúkon kapja az ívet rendesen 😀

Greg
        Felhasználó
        • LvL.31

Budai Gyulus már többször kibaszta a biztosítékot. A legkomolyabb az volt amikor kamerák előtt elkezdett siránkozni hogy mennyire lelakott használt Audi-t kapott. Vastag a bőr rajta… igencsak…

VictorVance
        Felhasználó
        • LvL.27

Meg is érdemli a tahó parasztja. Szépen halad a Fidesz a bukás felé.

trx
      Felhasználó
      • LvL.7

https://444.hu/2021/07/28/allamtitkot-sertenek-mondta-a-belugyminiszter-mikor-a-pegasus-ugyrol-kerdeztek

Tehát beismeri. Megvették, használták. Pont úgy és pont arra, amiről már mindenki amúgy is tud. hehe.

Lehet azt is meg kéne kérdezni, hogy Sanyi bácsi a ’90-es években honnan szedte meg magát… Bár az nem államtitok, hanem inkább “az maradjon a családban…”, de ennek ellenére elég sokan tudják, csak akik be akarták volna bizonyítani, vagy “baleset” vagy “öngyilok”…

Greg
        Felhasználó
        • LvL.31

Tiszta vicc ez a Pintér. 😂😀😄

trx
          Felhasználó
          • LvL.7

az a baj, h nagyon nem vicces, mert hát ugye burkoltan befenyítette a firkászt, hogy hát na, tudja hol a helye…

4,130 hozzászólás mutatása