Politika – minden, ami belefér

Fórumok Dühöngő Politika – minden, ami belefér

4,119 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      trx
      Felhasználó
      • Kommentek: 633
      • LvL.7

naosztakkor. a Lukasenkához mit szóltok? Keménybe tolja a csávó.

We all feed on tragedy

rolmanus
      Felhasználó
      • Kommentek: 4096
      • LvL.31

Én már egy két éve szinte olvashatatlanul szarnak találtam az Indexet, mégis rémisztő és szomorú jelenségnek találtam a bedarálását, a mintát és az arra való társadalmi reakciót pedig egy újabb remek érvnek amellett, hogy ne akarjak egy percet se abban az országban élni 🙁

Persze távolról szurkolok, de a tájékozódást a hazai eseményekről lassan meg sem kísérlem.

She was a real hero... She was a true Patriot!

Old_Raiden
      Felhasználó
      • Kommentek: 1502
      • LvL.16

Eközben a kis Noob-genyót bevitték a sürgőségire, mert a fitymája nem bírta a sok masztit, amit az Index kivégzése alatt művelt…

Greg
      Felhasználó
      • Kommentek: 3689
      • LvL.31

Nah az Index bedarálva. Vajon mi lesz a következő ?!

LV426

gabe82_
        Felhasználó
        • Kommentek: 485
        • LvL.5

Most aztán zokogok rendesen.

.

Greg
          Felhasználó
          • LvL.31

Gabe82 lehet cinikusnak lenni de ennek a mintájára gyakorlatilag bármit megtehetnek. Nekem sem az index volt a kedvencem de ez mutatja hogy már milyen kiterjedt a hatalmuk….

LV426

gabe82_
          Felhasználó
          • LvL.5

Egy ilyen hazug, hiteltelen, idegen lelkületű bandáért nem kár. És nem arról van szó, hogy kormánypárti vagy sem (mert itt sokan csupán ez alapján ítélik meg őket), de amelyik hírportálra ez igaz, azokat nem tudom sajnálni. Eggyel kevesebb.

.

Rockstar69
          Felhasználó
          • Kommentek: 731
          • LvL.8

Hát igen… És ennek ellenére mindenhol úgy hivatkoztak rájuk, mintha független forrás lenne, amelyik nem húz egyik oldalra sem.

Aki23
          Felhasználó
          • Kommentek: 978
          • LvL.10

Mondjuk az origonal hitelesebb. Amúgy ma Magyarországon van olyan híroldal ami sehova se lejt? Index legalább ugyanúgy lehozott ellenzéki szarsagokat is néha, az origon soha nem látok semmit ami a Fidesznek nem tetszik.

Rockstar69
          Felhasználó
          • LvL.8

Engem nem vigasztal az, ha más is szar. Pártok iránt lehet voltak elfogultak, de erőteljesen baloldaliak voltak, mégis mindenhol úgy hivatkoztak rájuk, mintha totál semlegesek lennének.

trx
          Felhasználó
          • LvL.7

hát. egy prosti srácoknál egy nyócnyócnyócnál vagy a többi 500 kesma szemétnél egy “kicsit” függetlenebbek voltak. és azért választások környékén nem csak a vitykóékról írták meg a turpisságokat, hanem tényleg mindenkiről. De aki nem olvasta rendszeresen, annak ez nem nagyon tűnt fel. És ja, kicsit balos volt, na bumm. De nem szélsőséges, uszító hazug szenny. Magyar Nemzet se volt rossz, amíg pár éve be nem szántották,. Most az is egy a sok szenny közül.
          És itt amúgy kurvára nem arról van szó, hogy most jó volt-e az index vagy sem. Valamiért csak olvasta naponta 2-3 milló ember…
          Hanem arról, hogy “Mi soha nem vetemednénk arra…”, ugye… Nem lesz itt semmi gond, a maradék 4-5 nagyobb nemzethkritikus lap/portál is be lesz darálva. A sajátjaikat meg kitömik közpénzzel, annak ellenére, hoyg a többség ezt kurvára nem akarja. De sajos van egy kisebbség ebben az országban, akik szerint ez oké, meg az a párszázezer külföldi, akik beleugatnak abba, ami itt történik. Pedig semmi közük hozzá.

We all feed on tragedy

• A hozzászólás módosításra került: 2 hét telt el-trx.
          Rockstar69
          Felhasználó
          • LvL.8

A “kicsit balos” elég enyhe kifejezés. 😀 Egyébként a kuruc.info-t nem tudták bedarálni, hiába mentek egészen Amerikáig az ügy érdekében. 😀

VictorVance
          Felhasználó
          • Kommentek: 2466
          • LvL.25

Az itt a baj megint, hogy az emberek még mindig nem fogják fel, hogy itt nem az a lényeg, hogy ilyen, meg olyan volt az Index, hanem az, hogy a kormány simán megteheti, hogy így bedarál egy hírportált, mindenféle következmény nélkül, csak mert az zavarja az érdekeit.

Ebből a szempontból tök mindegy az Index által képviselt színvonal. Többek közt az ilyen szűklátókörűség miatt tart itt ez az ország.

Örülünk?

gabe82_
          Felhasználó
          • LvL.5

Én értem, nem kell túlragozni. Csak annyit írtam erre, hogy nem tudom sajnálni, bármi is az oka. A véleményem róluk ettől függetlenül még ugyanaz. Amit viszont tényleg nem értek, hogy csak azért, mert mert kormányellenesek, miért kellene hitelesnek tartanom őket.

.

LaXiKa
          Felhasználó
          • Kommentek: 370
          • LvL.4

pontosan. sose volt az index a szívem csücske, de az, hogy úgy tüntetik el mint ha sose létezett volna, és ennek nulla retorziója van, azért az eléggé félelmetes.

PSN ID: LaXiKa_hun

Lotar
          Felhasználó
          • Kommentek: 715
          • LvL.8

Dik. Ta. Túra.

psn/sen id: pcpmate

Hot Sauce
        Felhasználó
        • Kommentek: 121
        • LvL.2

PSC? 😀

nem szósz, hanem száúcse

trx
      Felhasználó
      • LvL.7

https://index.hu/kultur/media/2020/06/24/index_fuggetlenseg_mit_jelent_neked_az_index/viktor_azzal_tennetek_magatoknak_a_legjobbat_ha_megszunnetek/

Helyre mehet. ELÉGTELEN. 😀 Bazzeg. Ne egyen klasszik negrót, mert világosság lesz a fejében… 😀

We all feed on tragedy

Rockstar69
        Felhasználó
        • LvL.8

Azért nyugtassatok meg, hogy az index, 444, HVG szentháromságon kívül szoktatok mást is olvasni. 😀

trx
          Felhasználó
          • LvL.7

hát én spec szoktam 24.hu-t is. meg komolyan mondom néha megpróbálom a prosti srácokat is, hátha nem leszek apa ökölbe szoruló keze, de azt mindig hamar abba kell hagynom, mert drága dolog a monitor (fóleg, hoyg nekem egy 4K TV van monitornak…)…
          Meg egyébként bbc-től kezdve washingtonposton át mindenfélét olvasok, ami olyan nyelven van, amit megértek. FinancialTimes-on szoktak lenni elég jó elemzések arról, hogy ez a vitya meg a haverek (beleértve Trumpot putyint meg a kínaiakat is és persze a buziáriót a brazíliából), miért kurva káros az emberiség hosszútávú érdekeinek szempontjából. De hát ugye – amint látjuk – az emberek nem szeretnek 3-4 generációval előre gondolkozni… Inkább basszunk oda most, legalább jól élünk… Mint anyámnak volt egy tanítványa huszonX éve (általános iskola alsó tagozat), na neki az okos szülők eladták a házat, kifették a két gyereket az iskolából, és körbeutazták a világot. Azán fél év múlva hazajöttek albérletbe. Anyám megkérdezte, hoyg ezt mégis miért csinálták, erre az volt a válasz, hogy “Volt egy jó fél évünk…”

Szóval én olvasok sokmindent, tudom utálni a vityát is pont annyira, mint a gyúcsányt meg a maszopot meg a többi lippcsy szerencsétlent. Csak hát én látom az erdőt, mert kicsit hátrébb állok, aztán nem takar be az első fa….

De ahogy elnézem nem ez a jellemző egyik oldalon se. 🙁

We all feed on tragedy

trx
      Felhasználó
      • LvL.7

https://index.hu/belfold/2020/07/16/novak_katalin_a_valosag_elferditese_es_a_kellemetlen_tenyek_elhallgatasa_art_a_demokracianak/

hubammeg. ezeket vagy 100 km-rel megelőzi az arcuk, annyira vastag rajta a bőr….

We all feed on tragedy

VictorVance
      Felhasználó
      • Kommentek: 2466
      • LvL.25

Milyen jó fej volt megint a Fidesz, focimeccsre lehet menni, de koncertekre nem, mert ott több az alkoholfogyasztás 😀

Örülünk?

Greg
      Felhasználó
      • LvL.31

A seggnyaló kormánymédiák elhallgatják a Kaleta Gábor féle pedofil ügyet. Persze ha az ellenzék oldaláról lenne valaki azt már nyomnák ezerrel….

LV426

trx
        Felhasználó
        • LvL.7

az hagyján, hogy nyomatnák ezerrel, de nem ilyen ítélet lenne….

We all feed on tragedy

4,119 hozzászólás mutatása
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.