PlayStation® Trófeák

Fórumok Általános PlayStation témák PlayStation® Trófeák

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
7,284 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      Painmare
      Felhasználó

28. Dark Souls Remaster

Csak sikerült megszerezni, jöhet a 2-3. Bár azért pihenés gyanánt most egy Horizont előre veszek 😀

zola0306
      Felhasználó

239:Guns, Gore and Canelli

Fergeteges volt!

zola0306
        Felhasználó

Előbb-utóbb írni is megtanulok meg képet bökni ide. 😀

Gabesz,
      Felhasználó

88. Bud Spancer & Terence Hill – Slaps And Beans

Bőven megéri a három ezret ami az akciós ár szokott lenni

Matild
      Felhasználó

22. Platinum: Call of Juarez: Bound in Blood

2014-ben játszottam vele először, akkoriban nagyon tetszett. A multiplayer trófeákat utána ki is kiboostoltam egy társasággal, mert papíron a GameSpy szerverek leállása már a nyakunkon volt, úgyhogy az utolsó pillanatig tolni kellett. Az már más kérdés, hogy állítólag valahogyan még mindig működik az online, talán LAN-on keresztül, de én csak örülök, hogy befejeztem, és nem kellett már ezzel foglalkoznom.
      A single-player-ben viszont még mindig maradt tennivaló, úgyhogy közel 6 év után nekifeküdtem végre a platinának. De már vegyes élményt kaptam. Egyfelől a játék még mai szemmel is gyönyörű, legalábbis szerintem. Én szeretem a Chrome Engine-t, olyan tájakat varázsolnak benne, hogy megnyalod utána a tíz ujjadat. Persze van pár csúnyább textúra, és a karaktereket kőből, baltával faragták (+ a szinkron sem mindenkinél az igazi), de az összhatás még mindig kellemes a szemnek.
      Viszont nem öregedett jól a játékmenet. Olyan borzadály auto-save checkpoint rendszere van, amitől a falat kapartam, és egy unfair mocsok nehézsége, amit nem lehetetlen megcsinálni (nem egy CoD-féle veterán mód, ahol a hajamat téptem), de ugyanúgy 2 lövésből meghalsz kb, a fő boss konkrétan 1 lövéssel megöl meg ilyen lóbaszások. És amikor rájössz, hogy azért szopsz ennyit, mert a válaszható 2 karakterből a rossz tesóval vagy, aki hiába jobb a puskával, ami egy jó fegyver, de szart sem ér a másik op dupla pisztolyával szemben, akkor tudod, hogy nem te vagy a béna…

Na mindegy, végre letudtam, az a lényeg. Az anyázások ellenére szeretem ezt a játékot, hagyom is a gyűjteményben, csak egy ideig most ne lássam. 😀

Névtelen
      Inaktív

Last of Us Remastered- It can’t be for nothing
      2017-ben kezdtem bele, most lett meg a platina. Utálom a multiplayert. A kampányra nincsenek szavak.

quchy
        Felhasználó

Szerintem a multi pedig állat cucc, de hát na. Én is most kezdtem újra a sztorit várom a kettőt! 

Névtelen
          Inaktív

Nem konkrétan ezzel az online móddal volt gondom, én úgy nagy általánosságban nem szeretek semmilyen online játékmódot 🙂

Ayame90
      Felhasználó

Monster Hunter World:Iceborne
      Végre ebből is meglett a platina a sima verza után. Nem nehéz, csak időigényes. Gusztustalan milyen ritkán adta a koronákat. Még így is lassan ment, h kiléptünk a küldetésből ha láttuk, h nem elég nagy vagy kicsi. Volt h pl Namielnél egymás után beadta mindkettőt. Máskor meg semmi. Na mindegy, azért megérte mert nagyon jó játék.

jime
      Felhasználó

167. Doom Eternal

erre szavakat nincsenek annyira tetszett, egyedül a gusztustalan Battlemód nem kellett volna bele. nagyon-nagyon el tudnék viselni egy ilyen szintü Quake újragondolást.

168. Prototype 2 (PS4)

jó kis hétvégi nosztalgia punciplatina. egy harmadik rész ebből is jöhetne.

169. Dragon Quest Builders 2

zseniális játék. az 50-60 órás sztori után megnyílik a végtelen szavatosság xD

nagyon szeretném ha a következőbe már rendes, teljes értékű coop-ot tennének.

KaiRong
        Felhasználó

Mi ez a platinaeső, jime? 😀

jime
          Felhasználó

óó, nincs itt eső, ezek az elmúlt héten potyogtak 😀

KaiRong
          Felhasználó

Szép munka, gratula 😀

HolfyTeebee
        Felhasználó

Az igen bástya 😀

jime
          Felhasználó

sok más dolgom nem nagyon van 😀

jövő héttől viszont vége a jóvilágnak…

KaiRong
      Felhasználó

44. Secret of Mana Remake

JRPG létére egész rövidke, bár helyenként erősen grindy volt. A Trials of Mana Remake-re pedig még idén sort kerítek.

jime
        Felhasználó

ez mennyire éri meg az árát?

az eredetit nagyon szerettem, de ezt kb mindenki lehúzta.. 🙁

a Trials demóját letoltam valamelyik este, az kifejezetten tetszett, biztos behúzom majd valamikor.

KaiRong
          Felhasználó

Ha az eredetit végigtoltad, akkor sok újat nem fog tartogatni – poligonizált karakterek, 2 és fél D-s megoldás, illetve néhány plusz új jelenet + back story, plusz helyenként voiceover. Nem a legjobb remake, helyenként picit igénytelen, de nekem összességében bejött. Marha rég játszottam az eredetivel, és vitt előre a nosztalgia is 🙂 Azért a Switches Collection of Mana ennél jobb választás. A Trials remake meg baromi jól néz ki, az nálam is listás az idei évre.

7,284 hozzászólás mutatása