PlayStation® Trófeák

Fórumok Általános PlayStation témák PlayStation® Trófeák

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
7,284 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      MrBubbels
      Felhasználó

8. Bioshock

9. Bioshock 2

10. Bioshock Infinite

Régi nagy kedvencem a sorozat és végre volt időm kimaxolni őket. Királyság még mindig az összes rész számomra. Az 1999 mode Dollar Bill nélküli run az egyik legjobb lövöldözős játék élményem volt az utóbbi években.

Sparrow
        Felhasználó

Ez így fasza lehetett egymás után. 😉
        Grat!

MrBubbels
          Felhasználó

Köszi. 🙂

Nem tudok betelni a Bioshock cuccokkal. Az első játék amit elindítottam miután végeztem az Infinite-tel, az Infinite volt Xbox-on.

KaiRong
      Felhasználó

45. Trials of Mana Remake

Így kellett volna kinéznie a Secret of Mana remake-nek is. Nekem kifejezetten pozitív csalódás volt a játék, talán pont azért, mert a Secret of Mana remake olyan keszekusza lett. Baromi jó harcrendszert meg fejlődési rendszert penderítettek alá, és hardon tényleg kijön az, hogy masszívan taktikázni kell, ha neccessebb mob vagy boss jön szembe. Jópárszor láttam a game over képernyőt egy-két bossnál, ami a modernebb JRPG-knél azért ritkán esik meg velem. A látványvilága kifejezetten szép, sikerült szépen 3D-re átültetni az eredetit, szóval jár a készítőknek a pirospont. A zene is epikus, csak kicsit önismétlő, így három végigjátszás alatt egy-két dungeon tracktől már a falra másztam.
      A sztori nagyon oldschool 90-es évek, faék egyszerű, és csak úgy puffogtatja egymás után a sablonokat. Plusz ebben a játékban kevésbé voltak tökösek az alkotók, és lejjebb csavartak a keserédes végkifejleten, ami a Secret of Manát annyira egyedivé tette anno. Nagy élmény volt. Be is zsákoltam az eredeti Mana Collectiont Switchre, hogy “retróban” is végigjátszhassam majd.

HUN_hatrix
      Felhasználó

37. Platina trófea: “Uncharted: The Lost Legacy”

HolfyTeebee
        Felhasználó

Gratula!

Én akárhogy próbáltam, az a 3 perces autókázás nem jött össze. Mindig elcsúszik a sáron, nem megy fel az emelkedőn.

A 4ben meg csak a speedrun hiányzik.

HUN_hatrix
          Felhasználó

Nekem másodikra meglett.

Néztem róla videót, aztán megpróbáltam.

Elsőre a vízesésnél rossz oldalon mentem és engem is a sár megviccelt, de másodjára, már jó oldalon haladtam és meg is lett. Sajnos fontos a lendület is, mert ha elfogy onnan helyből nem mész fel.

A 4. részben a speedrunt ott rontották el, hogy nem tették bele az 1-2-3 remasteredbe használt “speedrun rendszert”. Mert ott mutatta a sarokba folyamatosan az időt, itt meg csak reméled, hogy jól mész. Az ilyenre vannak youtube videók. Ott azért vannak trükkök, hogy lehet egyes részeket gyorsabban megcsinálni. ha egy kicsit ügyetlenebb vagy akkor is látod, hogy mennyit buktál és bele fér-e még a limitbe. Amúgy ezt “utólag” nehéz megcsinálni. ezt akkor kellett volna, amikor játszottad. A rendszer is a kezedbe van, meg a játék is a fejedbe… így tudod mit hogy kell. Nem is beszélve arról, ha a legnehezebb mód után esel neki a speedrunnak a legkönnyebb fokozaton. A remastered Brutal nehézség után… a legkönnyebben speedrun-olni… olyan volt mint ha halhatatlanság be lenne kapcsolva. 😀 😀 😀 😀 😀

HolfyTeebee
          Felhasználó

A 4et pont most pörgettem ki, amint jött pluszba, crushingon is. Úgyhogy még a kezemben van az irányítás. 😉

Csak az általad említett előző speedrun módok hiánya miatt nincs kedvem nekiállni. Olvastam olyat is, hogy valakinek 3mp-en múlt. És nem lett meg.

A Legacy anno kölcsönben volt, azért nem tudtam 100%-ra megcsinálni. Ha egyszer hazajutok, megint kölcsönkérem 😀

HUN_hatrix
          Felhasználó

Én most elkezdtem a PSVITA részt.

Ha az platina, akkor az összes rész az összes platformon platina lesz.

(9 db platina 🙂 )

• A hozzászólás módosításra került: 1 month telt el-HUN_hatrix.
      jime
      Felhasználó

170. Remnant from the Ashes

…hát, az iszonyatos kula, ótvar boss-szok ,meg ez a random generált fos világ nekem kellően hazabaszta az egész élményt.

amúgy nagyon tetszett volna, remélem ha lesz folytatás, azt már kicsit átgondoltabban csinálják meg.

HUN_hatrix
      Felhasználó

Sleeping Dogs Remastered DLC-k…100%

Rockstar69
      Felhasználó

Az elmúlt 1,5 hónap termései:

35. Mudrunner
      36. Fifa 18
      37. Battlefield 4
      38. GT Sport

HolfyTeebee
      Felhasználó

AC Origins 😉

jime
        Felhasználó

fujjj AC, fujj, biztos egy unalmas szar lehetett!! 😀

Bagi
      Felhasználó

Sziasztok. PES 2020 esetleg megvan valakinek? 🙂 CO-OP trófeákhoz kellene egy kis segítség.

7,284 hozzászólás mutatása