Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
EA Play Live 2021
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Future Games Show: Spring Showcase
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Gamescom 2021
Gamescom 2021 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
State of Play 2020. február 25.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
The Game Awards
The Game Awards 2020
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

PlayStation® Trófeák

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Kezdőoldal Fórumok Általános PlayStation témák PlayStation® Trófeák

7,332 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      Sakamoto
      Felhasználó
      • Kommentek: 3028
      • LvL.31

Három év után újból rápróbáltam a Shadow of the Colossura, hogy kevésbé frusztráló-e benne az irányítás és kb. a mozgás minden változata. Hát nem, sőt a time trial-ok miatt még inkább az volt. Kár érte, egy letisztultabb gombkiosztással és egyértelmű irányítással (ez alatt azt értem, hogy a srác meg a ló meg a kamera is azt csinálja, amit szeretnék) jó játék lehetett volna. A platinával legalább felülkerekedtem rajta, töröltem és valószínűleg soha többé nem veszem elő.

Sakamoto
      Felhasználó
      • LvL.31

Közel 2 és fél év után új platinum! 😀
      The Plague Tale lett az új áldozat, nagyon könnyű, bár kis utánajárást ez is igényelt. A Detroit is közel van a maxhoz, még egy kör kell vele, remélem nem siklok el valami hülyeség felett, mert nem akarok percenkét valami leírást olvasgatni minden gombnyomáshoz. Második végigjátszás után esett csak le igazán az állam, hogy mennyire elágazó a döntési fa, és milyen fasza jelenetek maradtak ki teljesen anno.

Sakamoto
        Felhasználó
        • LvL.31

Detroit is megvan, végül pár fejezetet még többször le kellett nyomnom, mint terveztem, volt egy kellemetlen lefagyás is, de vége. A fő befejezések, alternatív útvonalak meg is nyíltak ezalatt, szóval egy darabig biztos nem bolygatom már, kicsit sok volt így egyben. 🙂 Az egyik legnagyobb pillanatát pont nem sokkal a platinum előtt okozta.

HUN_hatrix
      Felhasználó
      • Kommentek: 7962
      • LvL.31

48 Platina trófea: AFRIKA (PS3)

Szativolution
      Felhasználó
      • Kommentek: 210
      • LvL.3

Star Wars Republic Commando – Platina

Én biza megvettem első nap, annyira csíptem régen és ugyan kopott azért a régi fénye az évek során, valamint a hosszúság-monotonitás együttható is igen kérdéses, de összességében még mindig nagyon adta.

A trófea pedig kis odafigyeléssel egyetlen végigjátszás alatt is kipattintható.

HUN_hatrix
      Felhasználó
      • Kommentek: 7962
      • LvL.31

(47) Platina trófea: Midnight Deluxe (PS4)

• A hozzászólás módosításra került: 1 month, 2 hét telt el-HUN_hatrix.
      Burzum
      Felhasználó
      • Kommentek: 401
      • LvL.5

The Surge 2 platina.

HolfyTeebee
        Felhasználó
        • Kommentek: 1160
        • LvL.12

Milyen volt? Az első részt végigvittem, az rohadtul tetszett, a második még pihen a gépen, de tervben van.

Burzum
          Felhasználó
          • LvL.5

Az első 3-4 óra nyögvenyelős volt, de utána úgy felpörgött, hogy alig tudtam lerakni, amíg ki nem platkóztam! Szerintem minden téren köröket ver az elsőre, viszont technikailag rosszabb annál. Az első szebb volt, ez kevésbé+ sokszor építi a textúrákat a szemünk előtt, meg alkalomadtán még be is szaggat vhol+a kamera a bossoknál húzósabb, mint maga a főellenfél. ha ezeken túl tudsz lépni, szerintem biztos nem fogsz csalódni!

HolfyTeebee
          Felhasználó
          • Kommentek: 1160
          • LvL.12

A kamerakezelés az elsőben is megviccelt néha, de a játékmenet iszonyat bejött. Pláne a kéz, láb, fej, torzó külön támadhatósága.

Igen… a grafika. Csak a börtönös részt pörgettem le, de az komoly visszaesést mutatott. Kapásból észrevehető, hogy az első rész szebb volt, meg a Lords of the fallen is. Lassan nekiállok én is, de félek, hogy a Rdr2 után kimarja a szemem 😂😂😂

Burzum
          Felhasználó
          • LvL.5

Igen a LOTF is szebb volt, de az elég lassan is futott, meg olyan elnagyolt volt az egész. Legalábbis így rémlik. Persze, azt is kigúvadt szemmel platkóztam! 😀

A börtön után szebb lesz azért, de csodát ne várj. De viszont amik tetszettek az elsőben, azok most is fognak és az izgi játékmenet viszi az egészet előre. Annyi, hogy nagyon kell védekezni és jól időzíteni!

CountofHell
      Felhasználó
      • Kommentek: 1883
      • LvL.19

Kint vannak a Ninja Gaiden Master Collection acsik.

Egyenlőre úgy néz ki, hogy a Sigma 2 kivételével mindkettő csinálható lesz egyedül szólóban is, itt igazából a Sigma 2 kérdéses mivel a Tag Missionhöz mindent meg kellene normál módban csinálni azt viszont offline módban szinte lehetetlen MI partnerrel.

K-1SSh3RSZ3G
      Felhasználó
      • Kommentek: 25
      • LvL.1

Death stranding platina. ✔️

7,332 hozzászólás mutatása