Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
EA Play Live 2021
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Future Games Show: Spring Showcase
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Gamescom 2021
Gamescom 2021 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
State of Play 2020. február 25.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
The Game Awards
The Game Awards 2020
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

PlayStation 5

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Kezdőoldal Fórumok PlayStation PlayStation 5

112 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      Sonyx
      Felhasználó
      • Kommentek: 20
      • LvL.1

Most lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de egy technikai dologra sehol sem találtam választ, sehol nem térnek ki erre. Szóval van egy eredetileg ps4-re megjelent játék (jelen esetben a The Witcher 3: Wild Hunt GOTY), amit magyar felirattal adtak ki. Ha én ezt berakom a ps5-be, akkor az ott is magyar feliratos lesz? Mert nem az a lemez fog futni a ps5-ön, hanem a játék letöltött ps5-ös verziója, igaz? És fontos az, hogy milyen account-om van? Nekem kizárólag UK van, nincs másik.

mentoloshypo
        Felhasználó
        • Kommentek: 3793
        • LvL.31

Nekem is magyar felirattal megy PS5-n.

HUN_hatrix
        Felhasználó
        • Kommentek: 7961
        • LvL.31

Nem. A Játéknak nincs PS5ös verziója. A PS4es veriót fogod játszani PS5ön.

Sonyx
          Felhasználó
          • LvL.1

Akkor rendben, megnyugodtam. Nem tudok annyira angolul, hogy teljesen megértsek egy szerepjátékot.

HolfyTeebee
          Felhasználó
          • Kommentek: 1154
          • LvL.12

Az év második felére van bejelentve a ps5 verzió. Én már megvárom 😁

Sonyx
          Felhasználó
          • LvL.1

Megvettem tavaly ps4-re, soha nem játszottam még vele, csak elkezdett halódni a konzolom, ezért úgy döntöttem, hogy már majd ps5-ön fogom nyomni. Csak éppen most olvastam, hogy lehet, hogy még jövőre is készlethiányos lesz… Másik ps4-et meg már nem akarok venni.

• A hozzászólás módosításra került: 22 óra, 55 perc telt el-Sonyx.
          HolfyTeebee
          Felhasználó
          • Kommentek: 1154
          • LvL.12

Tökéletesen működik ps5-ön a ps4 verzió. Épp befejeztem a storyt, amikor megjött az új gép. Feltelepítettem és elindítottam, hibátlanul fut, csak még nincs rá új frissítés.

Mármint a ps5 lesz készlethiányos? Előfordulhat. Nálunk pl semmilyen konzolos vagy elektronikai cég nincs nyitva kb fél éve, előrendelni se lehet még nagyáruházakban sem.

Sajnos kéz alól lehet csak venni, kis ráfizetéssel.

Sonyx
          Felhasználó
          • LvL.1

Egen, a ps5 lesz készlethiányányos, kéz alóli meg nem érdekel, szóval inkább várok.

zomimi78
      Felhasználó
      • Kommentek: 3437
      • LvL.31

20 évvel az Air Max után újra veszek egy nájkot 🙂

Paul George + PlayStation: Back together with the PG 5 PlayStation 5 Colorway

Lotar
        Felhasználó
        • Kommentek: 901
        • LvL.10

Jól néz ki. 120$, ha jól láttam.

mentoloshypo
      Felhasználó
      • LvL.31

<p style=”text-align: left;”>Dualsense kontrollert nem lehet androidos telóval párosítan?

zomimi78
      Felhasználó
      • LvL.31

Minden előjel nélkül, ma nem sikerül bekapcsolnom a gépet a kontrollerrel. Nyomtam neki resetet, próbáltam kábellel és anélkül, de sajnos csak kéken villog a led rajta.

Bár most jut eszembe, hogy legutóbb a kontroller frissítésénél (1-2 hete?)ugyanezt eljátszotta, de akkor sikerült valamelyik variációval megoldanom.

Valakinek hasonló tapasztalat?

Lotar
        Felhasználó
        • LvL.10

Az új update után vagyunk? 3 napja fent a gépen, de mivel csak kikapcsnál jelez, hogy installálja-e, ezért még nincs felrakva. De lehet inkább várok még egy kicsit vele.

zomimi78
          Felhasználó
          • LvL.31

Végül egy teljes áramtalanítás megoldotta a problémát. Lehet néha nem ártana teljesen lekapcsolni a gépet.

Lotar
          Felhasználó
          • LvL.10

Az a lényeg, hogy megoldódott a probléma.

Lotar
          Felhasználó
          • LvL.10

Nem 3napja, csak vagy 3 x kapcsoltam ki azóta a gépet. 🙂 27-én jött az update.

mentoloshypo
      Felhasználó
      • LvL.31

Olvastam több helyen hogy kicsit ciripelő hangot ad ki a táp, egy kis hangja nálam is van. Ha az, digitális gép más nem nagyon lehet.

Nálatok van ilyen hang?

Lotar
        Felhasználó
        • LvL.10

Szerencsére nem hangos. Ciripel egy nagyon keveset – de nagyon halkan. Játék közben kuss van, Demon’s Souls közben sincs, csak annyi, hogy néha megpörgeti a lemezt! 🙂

mentoloshypo
          Felhasználó
          • LvL.31

Akkor te a szerencsés csoportba tartozol. 🙂

malcolm007
        Felhasználó
        • Kommentek: 7
        • LvL.1

Nálam is ciripel, ráadásul én hangosabb gépet fogtam ki még az elején. Értsd játékoknál viszonylag hangosan kezd járni a hűtő + ahogy forgatod a kamera nézetet a játékban úgy változik a ciripelés frekvenciája (azt hiszem ez a coil whine). Estére mikor csend van már nagyon zavaró tud lenni, de azóta orvosoltam egy wireless fülessel. Szóval ha ez utóbbiak nálad nincsenek akkor a szerencsések közé tartozol 🙂

mentoloshypo
          Felhasználó
          • LvL.31

Nekem a venti egyáltalán nem pörög fel hangosan, igaz kifejezetten PS5ös játékkal se izzasztottam még. A ciripelés egyenletes mindig, de nem vészes csak ha nagyon közel megyek a géphez. Kíváncsi vagyok hangosabb lessz-e egy Demon’s Souls alatt.

mentoloshypo
      Felhasználó
      • LvL.31

Elég karcsú a Dual Sense üzemi ideje, egy délelőtt alatt lazán lement fullról 1 csíkra. Pedig minden létező dolgot kikapcsoltam illetve legkisebbre vettem a fényerőt is. Meddig bírná ha minden funkció menne.

Egyébként be lehet állítani, hogy gombnyomásra készítsen képet illetve videó rögzítést? A menü előugrik hogy mit szeretnék csinálni, de sokkal kényelmesebb lenne úgy mint annó, hogy 1 gombnyomás az képkészítés 2 meg videó. De lehet csak én nem találtam meg az erre vonatkozó opciót.

malcolm007
      Felhasználó
      • LvL.1

Arról lehet tudni valamit, hogy a Platinum shop hol tart a rendelésekkel? Rokonom október végi rendelést várja, de itt-ott látom, hogy néhány másik bolt már előrébb jár.

HTB
        Felhasználó
        • Kommentek: 1287
        • LvL.13

én telefonon hívtam őket hétfőn, nekem is kb májust mondtak az október 28-i rendelésemre

malcolm007
          Felhasználó
          • LvL.1

Ez biztató, köszi az infót!

• A hozzászólás módosításra került: 2 hét, 5 nap telt el-malcolm007.
        mentoloshypo
        Felhasználó
        • LvL.31

Március 10.én írtam nekik hogy mi a helyzet, azt válaszolták hogy még csak szeptembernél tartanak.

Szerintem májusban már sorra kerül.

mentoloshypo
      Felhasználó
      • LvL.31

Lehet már kérdeztem, de ugye a nem Plus-os fiókkal is tudok Plus-os játékkal játszani és multizni ha van a gépen egy élő Plus-os fiók?

Ugye nekem mi fog is úgy volt hogy magyarok vagyok előfizetve és azon vásárolok de angolon játszik.

Van itt is olyan hogy elsődlegesnek be kell állítani a gépet a fiókhoz? Így hirtelen nem találom sehol az opciót.

112 hozzászólás mutatása