Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
State of Play 2020. február 25.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
The Game Awards
The Game Awards 2020
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

PlayStation 5

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Kezdőoldal Fórumok PlayStation PlayStation 5

93 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      gokusa
      Felhasználó
      • Kommentek: 96
      • LvL.1

Nekem sikerült szerdán este fél 11 kor behúznom egy euronicses dropból egy lemezes gépet :D. Nekem nagyon bejön egy hangja nincs a gépnek. Kontrolleren a triggerek mennyire strapabíró ? Kikapcsoljam az adaptív funkciót vagy azért lehet nyüstölni ?

jime
        Felhasználó
        • Kommentek: 4468
        • LvL.31

nyomasd nyugodtan, jó eséllyel az analógod úgyis beszarik 2 hónap múlva xD

"wake up, you're dead!"

gokusa
          Felhasználó
          • LvL.1

Az úgy jó lesz akkor xD. De am a ds4 be nem ugyan ez az analóg van ?

Drex92
      Felhasználó
      • Kommentek: 2
      • LvL.1

Sziasztok
      Ma hívott a PlayIT Store, hogy augusztus 5.-i előrendelésemet (lemezes) a jövő héten megkapom.

Lotar
        Felhasználó
        • Kommentek: 851
        • LvL.9

Király. 🙂

psn/sen id: pcpmate

HUN_hatrix
        Felhasználó
        • Kommentek: 7937
        • LvL.31

Hmmm 3.5 hónapos csúszás.

Tehát júniusban kell megrendelnem, hogy kb. októberre kapjak.

PSN ID: HUN_hatrixx ... Nincs hiszti! 😉

mentoloshypo
          Felhasználó
          • Kommentek: 3734
          • LvL.31

Én már (pontosabban a rendelésem) az 5. hónapban vagyok és még egy emailt se kaptam sehonnan se.

https://youtu.be/Mq3dlf03GVU

Greg
          Felhasználó
          • Kommentek: 3838
          • LvL.31

Mentol az 5. hónapban vagy ?! 😂😃 Akkor még messze a szülés. 😃😂

LV426

MrBubbels
      Felhasználó
      • Kommentek: 615
      • LvL.7

Kérdés. Hogyan kapcsolom ki azt a funkciót a ps5-ön ,hogy a Tv távirányítóra ne reagáljon a tévé bekapcsolásakor? Néha van úgy, hogy csak a mónika show akaram nézni na…

Lotar
        Felhasználó
        • LvL.9

Szerintem a TV-n kell kikapcsolni. Szinkron.-menü, összekapcsolta a ps-t a tv-vel. Nekem Sony TV van, ps4-nél magától párosította, ps5-tel nem. Manuálisan meg nem is fogom. Sokszor jártam úgy, hogy aTV-t véletlen kikapcsoltam, és akkor ugyi a ps-t is leállította. Értem én, h van ilyen opció, de sztem -is- fölösleges. Tehát: szinkronizált/párosított eszjözök között csatlakoztasd/válaszd le. XE9005-ön asszem így van.

MrBubbels
          Felhasználó
          • LvL.7

Közben meglett ,de azért köszönöm.

gabe82_
      Felhasználó
      • Kommentek: 528
      • LvL.6

Hogy is van ez az upgrade dolog? Mentés “vihető” át PS5-re? Ha PS4-en nekiállok mondjuk a Days Gone-nak, akkor tudom folytatni PS5-ön upgrade után?  Esetleg nem minden játék esetében?

.

Lotar
        Felhasználó
        • LvL.9

Igen. Összekötöd LAN-kábel segítségével a PS4-et a PS5-tel, aztán accostól, mentésekkel együtt átmásolod az egészet -vagy amit szeretnél. Nekem Pro-ról tartott vagy 5 percig, pedig komplett játékok is mentek át. Persze van kivétel, van olyan ps4 game ami nem játszható ps5-ön.Így a mentés sem “játszik!”

gabe82_
          Felhasználó
          • LvL.6

Köszi! Mondjuk ezt a kábeles másolást mindenképpen meg akartam csinálni, ha lesz gépem. Annyira sosem vágtam ezeket az accos dolgokat. Pl. sokan azelőtt eladják a PS4-üket, hogy meglenne nekik az új konzol. Én is elgondolkoztam ezen, de akkor hogyan? Olyankor ugyanez, csak felhőből, vagy hogyan oldják meg?

.

Lotar
          Felhasználó
          • LvL.9

Accot ugye lehet bepötyögve is átvinni, a mentéseket pendrive-ról, vagy plus-szal, a játékokat meg a download list-ből újratöltik.

gabe82_
          Felhasználó
          • LvL.6

Kapisgálom már, köszi!

.

gabe82_
          Felhasználó
          • LvL.6

Ja, meg a komlplett letöltött játékok.

.

MrBubbels
      Felhasználó
      • LvL.7

Vannak még csodák…

Én ma egy klikkre voltam ,hogy vegyek egy túlárazott ps5-öt, de nem tettem ,mert a józan ész megint közbe szólt.

Viszont pár órával később besétáltam a helyi elektronikai szaküzletbe és 20 perc sugdolózás, némi SMS és egy két telefon hívás után kisétáltam egy ps5-öttel, extra controller, headset, Demon Souls disc társaságában.

Vannak még csodák…

gabe82_
        Felhasználó
        • LvL.6

Grat! De vajon mi hangozhatott el abban a 20 perces sugdolózásban?

Amúgy jól tetted, hogy nem vetted meg emelt áron.

.

MrBubbels
          Felhasználó
          • LvL.7

Filmbe illő jelentek voltak az nem vitás. 🙂

Szimplán diszkrétnek kell lenniük, nehogy híre menjen és elszabaduljon a pokol(Egyesült Államok). Fél füllel hallottam, hogy engedélyt kért a csávó, vagy 3 embertől, hogy egyáltalán eladhatja e nekem a motyót. Hihetetlen volt az egész jelent sor ,egészen addig amíg meg nem láttam a ps5 dobozát. Aztán megkértek, hogy az üzlet oldalánál parkoljunk és ők majd a kocsihoz hozzák a Ps-t.

Kábítószer dílereket megszégyenítő diszkréció zajlott le. 😀

Lotar
          Felhasználó
          • LvL.9

Elég durva.

jime
        Felhasználó
        • Kommentek: 4468
        • LvL.31

kemény! itt nálunk még boltba se lehet menni xD

"wake up, you're dead!"

Simonyi Zoltán
        Felhasználó
        • Kommentek: 786
        • LvL.8

Hát ez valóban az, már mint csoda😅 Grat👍

"Örökké nem eshet"

gabor96
      Felhasználó
      • Kommentek: 116
      • LvL.2

Nekem a héten jön a gépem.:)

Brugge egy rossz hely.

gokusa
        Felhasználó
        • LvL.1

Gratula :D! Mikor rendelted elő ha szabad kérdezni?

gabor96
          Felhasználó
          • LvL.2

szeptember 17 és 8:33-kor

Brugge egy rossz hely.

Lotar
          Felhasználó
          • LvL.9

És hol? Ha szabad kérdeznem. 🙂 Egyébként gratu hozzá, be fog jönni nagyon! 🙂

gabor96
          Felhasználó
          • LvL.2

platinumshop

Brugge egy rossz hely.

gokusa
          Felhasználó
          • LvL.1

Na akkor a szept 26-al lassan talán én is sorra kerülök

WhiteWolf
          Felhasználó
          • Kommentek: 403
          • LvL.5

Engem szeptember 21-es előrendeléssel nem hívott platinum, de tudok olyat aki szintén 21-én rendelt és őt igen…meg olyat is aki korábban rendelt szept. “tizenvalahanyadikán” és azt sem, szóval érdekes ez a “sorrend” a platinumnál is…

Aki23
          Felhasználó
          • Kommentek: 1001
          • LvL.11

Számít az is, h digit vagy sima. Az országba a gépek 70-80% lemezes sok bolt eleve nem is vesz fel digitális gépre rendelest szóval aki digit gépet rendeltem az még a készlethianyon kívül is szopoban van, mert az eleve kevesebb gép töredéke jön csak abból.

WhiteWolf
          Felhasználó
          • Kommentek: 403
          • LvL.5

Igen, tudom. Akikről viszont én tudok mind lemezes gépet rendeltek, mint ahogy én is.

Old_Raiden
      Felhasználó
      • Kommentek: 1544
      • LvL.16

Na mi van, tavaly ősszel azzal nyugtatta egymást boldog-boldogtalan, hogy ” jövőév elején már úgyis hegyekben lesznek a gépek a boltokban”, erre most nemhogy nincs, de előrendelni sem lehet ?! Se PS5, se Series nem kapható jelenleg, és nem is vesznek fel hozzá új rendelést.
      Ebből arra következtetni, hogy hónapokkal, vagy még tán majd ősszel fog rendeződni a helyzet.
      Pfff…kemény!

Simonyi Zoltán
        Felhasználó
        • LvL.8

Folyamatosan jönnek a gépek, csak nagyon kevés sajnos! Gyakorlatilag hetente hazánkba, globálisan olyan 100-200db, ami lepkepuki😂 Eddig novembertől kb 2000 előrendelést tudtak a boltok kiszolgálni, és több mint 10000 az előrendelések száma! Szóval esélyes,hogy sokan még idén sem jutnak itthon géphez, legalább is normál áron 👍

"Örökké nem eshet"

mentoloshypo
        Felhasználó
        • Kommentek: 3734
        • LvL.31

Szerintem azt senki sem mondta, hogy év elején már hegyekben lesznek a gépek.

A legóvatosabb becslések is leghamarabb márciusra mondták, de nyilván abból se lesz már semmi. Én már belenyugodtam, lesz amikor lesz.

https://youtu.be/Mq3dlf03GVU

kurogane
          Felhasználó
          • Kommentek: 569
          • LvL.6

Azt en allitottam. Nyilvan ha nem lenne ez a sok nyereszkedo penzehes gyoker (koztuk a kissebb gamer boltok is) akkor fenyesebb lenne a helyzet.
          Simonyi Zoltan! Ilyen adatokrol honnan informalodsz?

Simonyi Zoltán
          Felhasználó
          • LvL.8
          • Ezzel foglalkozom 3 éve, ezáltal vannak kontaktjaim! Akkor én is amúgy ami gyönyörű jelzőket írtál a kereskedőkről, bele tartozom, köszönöm😏 Csak egy kicsit körül kell nézni a világban amúgy, és egyből láthatod,hogy nem amiket leírtál “okosan” azok miatt van készlethiány!

"Örökké nem eshet"

• A hozzászólás módosításra került: 2 hét, 3 nap telt el-Simonyi Zoltán.
          Aki23
          Felhasználó
          • Kommentek: 1001
          • LvL.11

Nem azok miatt van készlet hiány, de közre játszik, meg alapból gyökérseg egy terméket 1,5-2-szeres áron adni. Amúgy meg pl Angliában becslés szerint 10-15 % is mehet ilyenekhez, mert a botok amiket használnak egyből megveszik nekik, már azon vagyok, h én is befogok állítani vmit vmekyik oldalra azt kész.

kurogane
          Felhasználó
          • LvL.6

Persze ezzel tisztaba vagyok de elorebb lennenek a helyzettel ha ezeket kikuszobolnek vagy /fore adnak a gepeket.

Nem altalanositottam csak rosszul kommunikaltam le. Arra celoztam hogy a nagyobb konzol boltok ezt nem jatszak meg mert hirre megy mig a kissebb boltok vagy olyan szemelyek akik tobbet vesznek azok siman megjatszak.

Bongeszem a tkom oldalat hetkoznaponkent es tudnek rendelni tobb gepet ha megjelenik a zold gomb hogy hasznot huzzak belole de ez eleg patkany huzas lenne. Inkabb varok vele 1 evet addig meg switchezek.

Eszembejutott mikor bejott a korona es a maszkokbol huztak hasznot…az emberek kepesek megba**ni a masikat a penzert.

Simonyi Zoltán
          Felhasználó
          • LvL.8

Üdv a 21. században, sajnos ez van igen, pénzvilág kereslet kínálat,ez ilyen👍 Te sem adnál egy terméket 100K-val olcsóbban ha ugyan úgy elviszik drágábban is nem?Sőt licitálnak rá,hogy csak nekik add🙄 Ismerek olyan ruhákkal foglalkozó céget, akik a vírust kihasználva átálltak maszk gyártásra, és ezzel fél év alatt 600 millió profitot termeltek! Elítélendő? Szerintem nem, mivel akinek hasonló cége van ugyan úgy kihasználja ezt, de ez mindenre igaz! Plusz ezzel sok 100 embernek biztosított munkát, tehát nem szabad mindig csak és kizárólag a rosszat látni mindenben, ezért is tart itt a világ többek között 😔 De ez már teljesen OFF téma+nem is ide való👍

"Örökké nem eshet"

kurogane
          Felhasználó
          • LvL.6

Vannak elveim es tavol all tolem hogy bealljak a sorba es “elkurvuljak” meg ha a penzrol is van szo.
          Mikor jottel a ps4ert anno elotted hivtak elvinnek 60ert (azt hiszem 45ert vetted adtam oda) persze tudjuk mindenki penzbol el csak ahogy haladunk elore ezek a normak egyre jobban kezdenek eltunni.

Simonyi Zoltán
          Felhasználó
          • LvL.8

Persze mindenkinek vannak elvei, de a mai világban ezzel érvelni édes kevés amikor jönnek minden hónapban a csekkek és be kell fizetni, és a három gyerekednek enni kell adni, már ha van egyáltalán 👍 Elvekből ezeket nem tudod megvalósítani, szép dolog ha valaki ragaszkodik az elveihez, sok ilyen embert ismerek, a legtöbb ilyen gyakorlatilag hajléktalan…

"Örökké nem eshet"

• A hozzászólás módosításra került: 2 hét, 2 nap telt el-Simonyi Zoltán.
          kurogane
          Felhasználó
          • LvL.6

Az egesz vilagban tobb ezer gepet felvasarolnak hogy eladhassak 2x-es aron. Vagy ez fake hir lenne?

Hallottam kisseb konzolboltok nem szolgaljak ki az elorendeloket sorjaba hanem nehany konzolt eladnak dragabban de ezzel nem rad vagy az osszes boltra ertettem. Ne vedd magadra…es nem is az ismertebb konzol boltokra celoztam ezzel.

Simonyi Zoltán
          Felhasználó
          • LvL.8

Valóban van egy ilyen szervezet, de éppen ez miatt nem kell általánosítani és egy kalap alá venni mindenkit,aki ezzel foglalkozik! Lehet te is másképp értetted, de ahogy írtad azt nem lehet másképp értelmezni, amúgy pont tőled is én vettem meg a PS4 fat gépedet anno😅 Rólam lepereg+kb lesz*rom ki mit gondol, csak ez kb ugyan olyan ,mint amikor az összes etnikumot egy kalap alá veszik, az útszéli zsebfelmetszős társaikkal 😉 Pedig azok között is van becsületes ember,persze nem az utóbbiak közül 👍

"Örökké nem eshet"

Lotar
      Felhasználó
      • LvL.9

Star Wars Jedi: Fallen Order-t PS5-ön tolja valaki? Képfrissítéssel hogy álltok? Nálam belassul egy párszor -területek “szélén” leginkább. Kár érte.

Lotar
        Felhasználó
        • LvL.9

Utánaolvastam, sajnos általános problem, a hiba a kódban van. 😉 Az XSX-es -lol- verza a legjobb, ott 3 grafikai mód van, míg PS5-ön csak 1. De az sem a legjobb, a legjobb a 30fps-ses mód x-en.. Nem, nem a 60-asok, mert ott elég durva “hitching” jelentkezik -szerintem csak simán szaggat;)-míg a 30-as szinte!! (LOL) alig. Ja, és az átvezetők is képesek a hibát produkálni. Nálam a 4. bolygónál ment a delete. Jöhetne egy normális patch, UE, uh ez jobban is futhatna. Vagy esetleg végigtolom majd Pro-n…

Hajdu Gábor
          Felhasználó
          • Kommentek: 353
          • LvL.4

Sima ps4-es verzióval is van gond? Tervezem a beszerzést, de még bizonytalan.

.................................................

Lotar
          Felhasználó
          • LvL.9

380Ft most az EAplay, benne van a Fallen Order is. Fizess elő egy hónapra, szerintem úgy jársz a legjobban. Én is úgy tolom. Amúgy nem lenne rossz game, bár szerintem ha nem SW lenne, akkor kevesebb pontot kapna. Kicsit Uncharted, kicsit Dark Souls, vagy inkább DSlight. Egynek ok, de 5ropit sem adnék érte. Viszont, ha lesz egy második rész, akkor arra érdemes lesz odafigyelni. Holnap lehet összerakom a Pro-t, hogy megnézzem azon milyen. PS5-ön egyértelműen szarul van optimalizálva.

Hajdu Gábor
          Felhasználó
          • Kommentek: 353
          • LvL.4

Köszi az ötletet, elő is fizettem egy hónapra. 🙂

.................................................

Lotar
          Felhasználó
          • LvL.9

Azért majd írd le, hogy mennyire jön be. 🙂

Lotar
          Felhasználó
          • LvL.9

Sokkal kevesebb. Érthetetlen amúgy. Haver is PS4 Amateur-ön tolja, Ő azt mondja, hogy nem sok gond van vele.

MrBubbels
          Felhasználó
          • LvL.7

Én nemrég vittem végig Pro-n és szerintem is botrányos néhol a minőség. Sok helyen szaggatott és az fps a béka segge alatt volt sokszor, nem beszélve a pontatlan és olykor béna platformer megoldásokról. De azért nem játszhatatlan, olyan EA minőség…

Lotar
          Felhasználó
          • LvL.9

Olyan. 380Ft-ért EAplay, de így sem szenvedem végig. 4 bolygón voltam, de addigra már nagyon elegem lett a technikai háttér miatti szívásból. Ráadásnak van mit tolni helyette bőven. Ha nem lenne semmi, akkor sem biztos, hogy ilyen formában végigjátszam.

Lotar
          Felhasználó
          • LvL.9
          • végigjátszanám.

HolfyTeebee
          Felhasználó
          • Kommentek: 1118
          • LvL.12

Sima slim ps4-em van, múlt hónapban pörgettem ki. Nálam semmi baj nem volt 😉

PSN ID: haumaniac85

93 hozzászólás mutatása