Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Future Games Show: Spring Showcase
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Gamescom 2021
Gamescom 2021 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
State of Play 2020. február 25.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
The Game Awards
The Game Awards 2020
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

PlayStation 4 Szerviz

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Kezdőoldal Fórumok Szervíz PlayStation 4 Szerviz

116 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      Reka78
      Tag
      • Kommentek: 8
      • LvL.1

Sziasztok urak. A fejlemény az hogy az összes kábelt kihúztam, áramtalanitottam. Minden vissza. Beragtam a szemüveg vr demo cd – t. Most megjeleníti a játékot nem írja hogy nincs jel viszont a szemüvegbe teljes sötétség. A kamera érzékeli a szemüveget. Megy a játék ha kézzel mozgatom. Lehet hogy rosszul fejezem ki magam olyan mintha egy fényképezőt vagy kamerát tartanék a kezembe. Mit csináljak a továbbiakba?

HUN_hatrix
      Felhasználó
      • Kommentek: 7953
      • LvL.31

Ha világít, akkor nem hiszem, hogy a szemüveg kábellel lenne gond. Azt nem tudom, hogy ott ahol a fejpánt a szemüveg résszel találkozik, ott a csúszkánál milyen kapcsolatban vannak, hogy nem-e ott megszakadt volna a jelátvitel a sok ki/be csúsztatástól….

Reka78
      Tag
      • LvL.1

Köszönöm a segítséget úgy látom meg van a hétvégi programom.

Binder
      Felhasználó
      • Kommentek: 3075
      • LvL.31

Az egy dolog hogy tegnap ment, ma meg nem, ettől még lehet egy apró hiba. Próbálgatbi kell.Az egyértelmű hogy neked nincs otthon másik ps4 se másik VR, de egyeztetni kell baráttal akinek van, ha ilyen nincs akkor innen a fórumról valakivel. Ki kell zárni minden mást, hogy tudd ha a VR fejegysége romlott el. Kábelre mi is figyelünk, nekem a két fiam nyúzza. Egyszer tuti kitépik a fejesből. XDLényeg, szedd szét az egész szettet, húzz ki mimden kábelt, áramtalanítsd az egészet és dugd össze újra. Lehet már ez is megoldja.

HUN_hatrix
      Felhasználó
      • Kommentek: 7953
      • LvL.31

Ami beugrott, hogy véletlen nem cseréltél le a rendszerben valamikor HDMI kábelt egy újra?A VR rendszeréhez adott HDMI-t vagy amivel a TV-vel kötöd össze azt.Esélyes, hogy gyenge a HDMI kábeled ezért nem viszi át a kért jelet.Ha jól gondolom a rendszer működését, akkor annak kell jó kábelnak lenni, ami a jelet PS4ből a kis dobozba küldi, mert ott megy több adat.Mert amikor simán játszol tv-n akkor sima adat megy át és az bírja, de amikor a VR-t bekapcsolod annak a jelnek több erő kell és lehet az a HDMI amit oda dugtál ezt nem bírja. Lehet nem a gyári az. Próbáld meg másikkal.A TV és a VR doboza között már szerintem mindegy mi megy. Oda sima képet küld már.Nem tudom mi okozhat még ilyet.Ez ugrott csak be.

Reka78
      Tag
      • LvL.1

Köszönöm a választ de ezt nem lesz egyszerű megvalósítani se másik ps4 se másik szemüveg.Felmerült bennem hogy a szemüveg kábeljében szálszakadás lenne mivel ahogy a gyerek játszik mindig összetekeredik és már többször kitekertük. Csak az a kérdésem hogy ha szálszakadás lenne akkor a szemüveg ugyanúgy kéken világít? Tehát azt jelzi hogy működik. Igazából eddig tökéletesen működött ugyanazzal a tévével hosszabbító stb. Este kikapcsolta reggel meg már nem működött.

Binder
      Felhasználó
      • Kommentek: 3075
      • LvL.31

Ilyenkor mindent meg kell próbálni. Barátomnak a vr miatt csikozodott a tv-n a képernyő meg néha kihagyott a hang. Átvittem hozzá az én szettemet, össze vissza dugdostuk. Az én azettemmel. Ia ugyanaz volt a jelenség, így derült ki, hogy a hosszabbítójába sokminden volt bedugva és valami miatt begerjedt a rendszer. Kihúztunk pár dolgot és minden rendbejött.Lehet nálad is valami egyszerű dolog lesz. Ha tudod próbáld ki másik TV-n, másik ps4-el, vagy másik VR-al, új USB/HDMI kábelekkel.

Reka78
      Tag
      • LvL.1

Szia. Egy évvel ezelőtt vettünk egy vr szemüveget ami idáig teljesen jól működött. Most viszont ha bekapcsolom elsötétül a képernyő és kiirja hogy nincs jel. Ha kikapcsolom visszajön a játék képe. A kábeleket átneztem hogy nem-e csúszott ki vagy ilyesmi. Aztán olvastam valami software verzió frissitesröl amin túl vagyok aztán a helyzet változatlan. Nem vagyok szőke de nőből vagyok és nem vagyok egy műszaki zseni.

116 hozzászólás mutatása