Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Future Games Show: Spring Showcase
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Gamescom 2021
Gamescom 2021 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
State of Play 2020. február 25.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
The Game Awards
The Game Awards 2020
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

PlayStation 4 Szerviz

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Kezdőoldal Fórumok Szervíz PlayStation 4 Szerviz

116 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      Kenshinxxx
      Felhasználó
      • Kommentek: 624
      • LvL.7

Az elején még úgy tűnt, hogy működött a recept, aztán ma reggel Showtime módban ugyanúgy előjött a probléma, nevezetesen: CE-34878-0. Kicsit utána néztem, és azt írják, hogy ez egy memória gond. Burnoutnál másnak is ugyanígy előjön, igaz, hallom is alatta, hogy mennyire izzad (nem mindig, csak amikor sok tereptárgyat kell megmozgatnia) a gép… aztán feladja.Ennek ellenére is érdemes pasztáztatni? Félreértés ne essék, nem a pénzt sajnálom rá, csak éppen nincsenek a közelemben és nehezen tudnám megoldani a szállítást.

ColdHand
      Felhasználó
      • Kommentek: 3794
      • LvL.31

Én még a szervizelés előtt kipróbálnék egy olyat, hogy törlök minden felesleges cuccot – nem csak a játékokat, a képeket és a videókat is (minden profillal!) – majd ráereszteném a rendszerre kétszer, de inkább háromszor a lemeztöredezettség-mentesítést. Ha azután is csinálja, akkor még törölném a Burnoutot, majd újratelepíteném.Ezután jöhet a szerviz, Platinumshopban kitakarítják, újrapasztázzák, ha a túlmelegedés a gond.

Kenshinxxx
      Felhasználó
      • Kommentek: 624
      • LvL.7

Egy 4 éves, szervizt sosem látott Playstation Pro-m van, a mai nap folyamán 3-szor dobott ki a főmenübe Burnoutozás közben. (11 óra játék alatt egyszer sem csinált ilyet, előtte GTA V-nél egyszer fordult elő a 30 óra alatt ez a jelenség.). Hardware hiba? Mit lehet csinálni vele? Illetve hova érdemes vinni javíttatni? Köszönöm.

quaid77
      Felhasználó
      • Kommentek: 130
      • LvL.2

amióta megvan (4 év) soha nem volt még tisztítva ps4pro-m belülről, ma lepattintottam a tetejét, csoda, hogy szegénykém még kapott levegőt

ColdHand
      Felhasználó
      • LvL.31

Én is abban reménykedek, hogy csak az tett be neki, hogy két hónapig volt benne egy lemez.

B_Renato97
      Felhasználó
      • Kommentek: 565
      • LvL.6

Nem hinném, hogy ez a te hibád lenne. Simán előfordulhat, hogy elcsúszik a mechanika valami miatt. YT-n a pasztázós tutorial videók mellett elég jól elmagyarázzák, hogyan kell az olvasóval bánni. Volt kollégámnak volt egy olyan érdekes problémája, hogy hiába rakta be a lemezt nem érzékelte a gép. Szétszedtem minden elemet szépen kipakoltam az asztalra, újra összeraktam és tökély.

ColdHand
      Felhasználó
      • LvL.31

Kis sztori:Nagyjából november közepe tájékán újrahúztam a pasztát, meg kitakarítottam a kis drágaságot. Minden jól ment tegnapig. Amikor is a majdnem két hónapja a gépben pörgő Death Stranding lemezt ki akartam venni. Hallottam, hogy a lemez leállt, az ikonjánál a lemez jel elhalványult, a lemez viszont sehol. Újraindítás után a lemezt érzékelte, de gombnyomásra ugyanez a jelenség. Kezdtem parázni, hogy valamit rosszul raktam össze és szerviz és para és stb. YT-n kerestem megoldást, mechanikusan ki tudtam egy csavarral tekerni a gépből a lemezt. A para továbbra is fennállt, hogy ezt most akkor mindig el kell majd játszanom, vagy helyrejön/jött. Betettem egy régebbi játékot (GTAV), telepítés után gombot nyomva a gép kiadta a lemezt hálaajóistennekhogyrohadjonmeg!Remélem innentől nem lesz több gondom vele. 🙂

SweetPeaShine
      Tag
      • Kommentek: 72
      • LvL.1

Sziasztok!Ujra szeretnem pasztazni a PS4 Pro-t, mert mar 2 eves lesz. Szeretnem cserelni a thermal pad-okat is.Pazstanak Thermal Grizzly Kyronaut-ot gondoltam, pad-nak pedig Thermal Grizzly minus pad 8-at. Az a kerdesem, hogy pad-nak milyen vastagot vegyek? 1, 1,5, vagy 2 mm vastagot? Errol nem talalok semmit a neten, hogy milyen vastag kellene….Koszi a valaszokat es a segitseget elore is!BUEK mindenkinek! 🙂

116 hozzászólás mutatása