PlayStation 4 Szerviz

Fórumok Szervíz PlayStation 4 Szerviz

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
115 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      Kazama_Jin
      Felhasználó

sziasztok! szedtetek már szét ps4-et? egy alap dagim van, az újabb, matt vinyófedeles verzióból (cuh-1216a) a netes tutoriálokban azt írják egy csavar kihajtása után le lehet pattintani az alját. mennyire szabad erőltetni? tartok tőle, hogy széttöröm. hálistennek nincs gond a géppel, csak ki akartam takarítani, idén 4 éves

ColdHand
        Felhasználó

Már többször is szétszedtem. Egy csavar kihajtásával biztos, hogy nem szeded le a gép alját. Videót néztél róla?

Kazama_Jin
          Felhasználó

igen, néztem. nem tudom mennyire lehet oldalt linkelni:
          https://hideitmounts.com/blogs/blog/how-to-clean-out-your-ps4-pro-slim
          itt az első videó, ami az újabb fajta dagit mutatja. inkább kihagytam a szétszedést, bírja még

ColdHand
          Felhasználó

Megnéztem és rájöttem, hogy tévedtem. Tényleg le lehet szedni az alját a hátoldali csavar kihajtásával.
          Amúgy lassan itt a nyár, időszerű lesz kitakarítani, vagy kitakaríttatni.

GTR_Ricsi_HUN
      Felhasználó

Sziasztok!
      PS4-hez használok egy gyári vezetéknélküli SONY usb-s headset-t.
      Mivel kevés a PS tárhelye, elkezdtem egy külső vinyót használni, szintén usb-n. Ha bedugom a vinyót, azonnal megszakad a kapcsolat a fülessel és nincs hang, de az usb adapter villog és keresi a fülest. Ha kihúzom a vinyót , helyreáll a kapcsolat és van hang. Kérdésem, hogy a vinyó tudja zavarni a jelet? Talán valaki érti ?

arhatati
        Felhasználó

Sajnos bármit meg tud zavarni, nekem anno míg wifin volt a net, addig a sávszélt redukálta nullára, ott a kábel megoldotta, de kb a gyártó oldalán azt írták, hogy így jártam. Ráadásul egy jobb Turtle Beach füles volt. Próbáld meg, amit Coldi írt, hátha az segít. 🙂

ColdHand
        Felhasználó

Úgy próbáltad már, hogy megcseréled az USB slotokat?

GTR_Ricsi_HUN
          Felhasználó

igen, próbáltam, ugy se jó

Pogos
          Felhasználó

USB hub külső tápellátással megoldja , mivel a vinyó megeszi a feszültséget igy a kontrolert is lassabban tölti .

akacsi
      Felhasználó

Sziasztok,
      Nem találtam jobb topikot sajnos a kérdésemnek.

Az internet kapcsolat valamiért nem stabil, mostanában a COD warzone játékkal játszom de ezt észleltem más játékban is, hogy néha nagyon magas a pingem, néha pedig teljesen jó.
      Nem jövök ra hogy ez mitől függ. Van hogy egesznap zavartalanul tudok játszani. Máskor pedig égsz nap Ping problémám van.

Ha valaki tud segíteni kérem írjon.

PlayStation.Community
      Adminisztrátor

PlayStation 4 Szerviz

Kenshinxxx
      Felhasználó

Áh, inkább olyanra bízom, aki csukott szemmel is megcsinálja. 6 ezer forinton ne múljon a dolog.Egyébként elég sokan szopnak ezzel a problémával, nem csak a Burnoutnál mutatkozik.

Villa
      Felhasználó

Youtube videó alapján simán megtudod csinálni otthon is

ColdHand
      Felhasználó

Ha memóriaprobléma, akkor nem biztos, hogy a pasztázás/takarítás megoldja a problémát. De ha 4 éves a gép, akkor legalább nyár előtt mindenképpen érdemes.

Kenshinxxx
      Felhasználó

Az elején még úgy tűnt, hogy működött a recept, aztán ma reggel Showtime módban ugyanúgy előjött a probléma, nevezetesen: CE-34878-0. Kicsit utána néztem, és azt írják, hogy ez egy memória gond. Burnoutnál másnak is ugyanígy előjön, igaz, hallom is alatta, hogy mennyire izzad (nem mindig, csak amikor sok tereptárgyat kell megmozgatnia) a gép… aztán feladja.Ennek ellenére is érdemes pasztáztatni? Félreértés ne essék, nem a pénzt sajnálom rá, csak éppen nincsenek a közelemben és nehezen tudnám megoldani a szállítást.

115 hozzászólás mutatása