Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Future Games Show: Spring Showcase
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Gamescom 2021
Gamescom 2021 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
State of Play 2020. február 25.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
The Game Awards
The Game Awards 2020
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

PlayStation 3 Szerviz

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Kezdőoldal Fórumok Szervíz PlayStation 3 Szerviz

1,647 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      PlayStation.Community
      Adminisztrátor
      • Kommentek: 584
      • LvL.6

PlayStation 3 Szerviz

Goofy81
      Tag
      • Kommentek: 1
      • LvL.1

Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni. Új vagyok még itt, nem tudom jó helyre írtam-e. A Beyond two souls című játékkal játszom. Elakadtam a CIA gyakorló pályán, mert a kontroller mozgatását nem érzékeli a konzol. Így csak lógok a mászó bigyón. Sajnos már előtte a táncos résznél sem lehetett használni így a joyt. Mi lehet a probléma? Előre is köszönöm a válaszokat!

Zioncsabi
      Tag
      • Kommentek: 2
      • LvL.1

Ez lett a megoldas. Koszi szepen.

Rockstar69
      Felhasználó
      • Kommentek: 757
      • LvL.8

Az alján van egy nagyon pici lyuk, ha ezt benyomod valami nagyon vékony dologgal (pl fogpiszkáló), akkor azzal tudod resetelni. Utána próbáld kábellel párosítani.

Zioncsabi
      Tag
      • Kommentek: 2
      • LvL.1

Egy kis segitseget szeretnek kerni.Van ket PS3 kontrollerem. Az egyik mar nem az igazi, L3 nem mukodik, R2 kicsit beragad a teljesen benyomott allapotba ( ugy kell vissza kiemelni onnan). Viszont backup-nak jobb, mint a semmi. Mint peldaul most is, hogy a masik hasznalhatatlan lett…Az tortent, hogy eppen filmet neztem ( TV-re kotott Mac Mini) es mivel tudtam, hogy a film utan jatszani fogok, de a kontiban mar nem lesz eleg delej, ezert fel akartam tolteni. Miven a szamitogep mar igy is mukodott, a ps3-at meg nem akartam csak egy aksitoltes miatt bekapcsolni, ezert a Mac USB portjara raktam, hagy toltodjon onnan (ez hiba volt?). Minden szepen, rendben ment, a konti feltoltodott, be akartam volna kapcsolni a ps-t. PS gomb megnyom…semmi. A kontroller lampai elkezdtek villogni, mint ami keres osszeparosodhato rendszert, de semmit nem csinal a ps-el. Tehat a ps-t bekapcsoltam, osszekotottem a toltokabellel az iranyitot, majd megprobaltam igy parositani a ket eszkozt. Megint semmi. Egyaltalan nem sikerult osszehoznom oket. A kontrollert nem sikerult lekapcsolnom, mert azt ugye csak menubol lehet, ugyhogy hagyam, hogy lemeruljon. Egy- masfel nap mulva le is merult, addig keresett. Kabel elo, a ket eszkoz osszedug, ujraprobalkozas… megint semmi. Egyszeruen azota sem lehet semmit csinalni, ugyanaz megy vegbe meg mindig, nem talaljak egymast.Valakinek van otlete, hogy hol szurodott el a dolog es, hogy hogyan lehetne feloldani ezt a hibat?

Konzolee
      Felhasználó
      • Kommentek: 35
      • LvL.1

Igazad van.Szépen megcsináltam magamnak azóta semmi baja,szépen duruzsol 🙂

bobacrom
      Felhasználó
      • Kommentek: 972
      • LvL.10

Ha haverod csinálta, dicserd meg mert rosszul pasztazta le. Ha meg boltba csináltattad, vidd vissza

Konzolee
      Felhasználó
      • Kommentek: 35
      • LvL.1

Sziasztok.Olyan kérdésem lenne hogy ps3 slim ujra lett pasztázva.semmi baja nem volt eddig,csak javasolták ennyi idő után megéri.Elvileg márkás pasztát tettek rá,de amióta ez megtörtén kb 2 perc után úgy pörög a venti hogy majdnem felszáll a gép.Birja akár órákig is csak nagyon hangos.Valami érzékelőt baszhattak el benne vagy ez mitöl van?Előre is köszönom a választ.

1,647 hozzászólás mutatása