Persona 5

Fórumok PlayStation 4 játékok Persona 5

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
432 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      Nova
      Felhasználó

Nem sok időm lesz a Nioh 2-re, hogy kapják be. :DDe ez legyen a legnagyobb problémám az életben.

Nova
      Felhasználó
      Nova
      Felhasználó

Kb. erre számítok. De nem szeretem az ilyen epizódos marhaságokat, egy részét megkapod most, a többi meg majd jön.Egyben vagy sehogy.Mondjuk ha az FFVII lenne a kedvenc részem a sorozatból, akkor nyilván máshogy állnék hozzá. De nem így van. 😀

KaiRong
      Felhasználó

En abbol a pszichologiai alapvetesbol indultam ki, hogy sokan nem birnak varni +2 heter egy jatekra, es a varakozasi idoben lecsapnak egy masik friss cimre. Bar a fene tudja. Abban sem vagyok biztos, hogy az FF7 es Persona fandomban mekkora a kozos metszet.

KaiRong
      Felhasználó

FFVII remake meg majd ha teljesen kész lesz. (vagyis megvárok egy fullos kiadást a későbbiekben)”See you in 2025 on PS5 EX, chief xD

Kenshinxxx
      Felhasználó

Én február 20-at olvastam, FF meg 2 hétre se lenne tőle, szerintem necces. Este 6-kor hivatalos bejelentés.

Nova
      Felhasználó

F*sza.P5R, Nioh 2, Cyberpunk 2077 első napos.Ezekkel el leszek egy darabig. :DYakuza 3-5 megy a polcra, TLoU2 nem igazán érdekel, FFVII remake meg majd ha teljesen kész lesz. (vagyis megvárok egy fullos kiadást a későbbiekben)

KaiRong
      Felhasználó

Az FFVIIR az csak március eleje, nem? Szóval ha ez februárban jön, akkor igazából makes sense, aki havi egy játékot lesz, az valszeg erre fog rácsúszni :)Én már most sajnálom a pénztárcámat, mert tele vagyok előrendelésekkel. És még a Switch-kínálatot meg sem néztem xD

432 hozzászólás mutatása