Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

Path of Exile

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Fórumok PlayStation Network játékok Path of Exile

207 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      Mofarguru
      Felhasználó
      • Kommentek: 337
      • LvL.4

Most épp egy Saboteur Toxic/Mine buldet tolok (lvl86) viszont ez a build nem a critre épül, szóval a Starkonja nem játszik. Bár ettől függetlenül valóbaj jó sisak. Meglátásom szerint A CWDT + Immortal az alap minden buildhez. Igen csak jó szolgálatot tesz sok esetben. Viszont már vagy 5x mentem neki az Eternal labirintusnak, de a végére valamit mindig elcseszek és zakó a vége. De csak azért mert nem figyelek. Lassan elfogynak az Offering to the Goddess cuccok, és majd lehet venni őket. 🙂

" örökké nem eshet... "

CountofHell
      Felhasználó
      • Kommentek: 1804
      • LvL.19

Nem tudom milyen build-al vagy és hányas level, szoktad -e használni ezeket de a crit buildeknek sokat segíthet Lab-on a Starkonja’s Head unique helm, és aLv.4 cast when damage taken–> Lv.8 immortal call –> Lv. 20/20 increased duration.Utóbbi szinte bármely build-hez majdnem kötelező. Ideiglenes sérülésmentességet ad és bekapott damage-t is elnyel.

PSN - CountofHell_HUN

Mofarguru
      Felhasználó
      • LvL.4

Igen többnyire ez volt a bajom. A végén egyszerűen nincs egy talpalatnyi hely sem szinte, ahol meg lehetne állni, mert mindenhol ezek a forgó fogaskerekek mennek le-fel. És mondanom sem kell, hogy sebeznek mint az állat.Na mind1, azért csinálom újfent, aztán egyszer csak meglesz. 😀 Ami meg a próféciát illeti vettem is egyet a biztonság kedvéért. 🙂

" örökké nem eshet... "

CountofHell
      Felhasználó
      • LvL.19

Igen az. A 3. trial-ban ha nincsenek kikapcsolva a csapdák akkor még nehezebb. Egy kevés idő után Izaro beteleportál a csapdákba én ezért kutattam fel mindent, hogy kikapcsoljam.

PSN - CountofHell_HUN

Mofarguru
      Felhasználó
      • LvL.4

A Twice Enchanted lenne a prófécia amit említettél? 1-2c szóval nem is drága prophecy.

" örökké nem eshet... "

Mofarguru
      Felhasználó
      • LvL.4

Nem hiszed el, de eddig 3x mentem neki, és a Izaro a legutolsó fázisában eddig mindig megölt. De csak azért, mert nem voltam elég figyelmes. Baszki kitakarítom fullra az egészet (elejétől a végéig) és a végén elbukom. Komolyan a falat tudtam volna kaparni! Nem nincs próféciám. Milyen prófécia kell hozzá?

" örökké nem eshet... "

CountofHell
      Felhasználó
      • LvL.19

Akkor meglesz az utolsó Ascendancy is plusz enchant. Van két enchantra próféciád ? Ha van akkor aktiválhatod.

PSN - CountofHell_HUN

Mofarguru
      Felhasználó
      • LvL.4

Ahogy elnéztem az patch note-ot, nem kevés javítás történt benne. És ebből elég sok magát az Atlast is érinti.Viszont végre valahára tegnap este előkerült az egyik mappon az Eternal Labyrinth utolsó darabja. 😀 Szóval ma megyek és letolom. Nem is tudom mióta (ja de 66 map óta) várok erre. 😀

" örökké nem eshet... "

207 hozzászólás mutatása
Advertisements