Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

Path of Exile

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Fórumok PlayStation Network játékok Path of Exile

207 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      Mofarguru
      Felhasználó
      • Kommentek: 335
      • LvL.4

Köszi a választ. Na ezért játszom csak ligában. :)Azért tegnap a poén kedvvért ránéztem, te jó ég arra nem volt időm, hogy az összes eddig karakteremnek átnézzem a stash-ben lévő dolgait. Közel száz “fület” kellett átböngészni, de inkább kihagytam.Szóval, megpróbálok végezni a mapokal (100/154) meg a többivel, míg jön a következő liga. Amúgy szerintem simán kitolhatnák 3 hónapról 4-5 hónapra az adott liga időtartamát. Hülyén hangzik, de ez az idő nem túl sok szerintem az összes kontent kimaxolásához.

" örökké nem eshet... "

CountofHell
      Felhasználó
      • Kommentek: 1796
      • LvL.18

Árak kb. 5-10x-ese mindennek mint a ligában, minden előző liga be van integrálva a játékba de ezekkel random találkozol mapon.És szinte halott az egész, alig van játékos.Hamis SSF-re nagyon jó a standard és arra ha plusz tartalmat akarsz kihozni a játékból amit a ligában nem sikerült de mindenképp meg szeretnéd csinálni ugyanazzal a build-el.A hamis SSF alatt arra gondolok, hogy nem SSF a karaktered de lényegében véve szinte alig trade-elsz vkivel, co-op szinte egyáltalán nem létezik mert kihagyod stb.A stash minden karakternek ugyanaz akárhányat kreálsz standardben.

PSN - CountofHell_HUN

Mofarguru
      Felhasználó
      • LvL.4

Köszönöm! 🙂 Ha már a standard-nál tartunk. Miben másabb mint maga a liga? Mindezt csak azért kérdem, mert én még nem toltam a standard verziót.

" örökké nem eshet... "

CountofHell
      Felhasználó
      • LvL.18

Grat. Ja nálam sem volt nagy szám a loot amikor legutóbb standerdben újra végigmentem rajta az enchantok miatt. 🙂

PSN - CountofHell_HUN

Mofarguru
      Felhasználó
      • LvL.4

Na tegnap végre meglett. Így visszagondolva nem is volt nehéz, csak koncentrálni kellett. Lehet nem 12 óra meló után kellett volna megpróbálni. 🙂 Amúgy végül lvl87-en ment le. Ami viszont nem kicsit bosszantott, hogy a végére összegyűlt 5db treasure key, és – értsd ahogy mondom – lófasz nem esett a ládákból. De még egy tetves chaos orb sem! Na mondom jól van! Ja és az enchantok sem voltak valami parádésak. Na mind egy, legalább az ascendancy pontok megvannak. Amúgy is csak ez volt a lényeg. 😀

" örökké nem eshet... "

CountofHell
      Felhasználó
      • LvL.18

Nem könnyű az igaz. Amikor még tavaly először találkoztam az Eternal Lab-os Izaro-val én is néztem mert az a plusz level inkább a kétszeresének lehet érezni.Én is elvéreztem néhányszor de én sohasem a végén hanem egyszer a csapdáktól, másszor Argus, de az első Izaro is elvette a karakterem életét. Azóta már mindig megvan.Nem tudom mennyit akarsz max. levelt a build-nek de ajánlom, hogy lépj szintet legalább 90-91-ig és azután próbáld újra.

PSN - CountofHell_HUN

Mofarguru
      Felhasználó
      • LvL.4

A végére mindig megvan a 3 treasure key azzal nincs gond. De amúgy nem az a gond, hogy nehéz a boss, hanem az, hogy nem koncentrálok eléggé. A DPS nem gond, mert simán megy az egész labirintus és a movement speed sem gond mert jelenleg 50% (köszönhetően többek között az Atziri’s Step-nek). Amúgy move skill-ként a smoke mine-t használom, ami nem rossz (közel +30% movement speed) csak kicsit “körülményes” a használata. Viszont emellett van egyébe más jó tulajdonsága is, és természetesen a quicksilver az alap poti. Amúgy nekem a shield charge a kedvencem mert szerintem azzal lehet a legjobban haladni. Nekem az jön be a legjobban, csak ebben a build-ben ez nem játszik. De amúgy lehet nem hulla fáradtan kellene leülni a Eternal labirintus elé, lehet ez némi kihatással van a koncentráció képességre. 😀

" örökké nem eshet... "

CountofHell
      Felhasználó
      • LvL.18

Túl jó loot nincs nagyon Lab-on, de jobb loot előfordulhat, főleg akkor ha Izaro droppol 3 Treasure Key-t, plusz 1-et találni is lehet koporsóban és 1-et droppol Argus is.A 86-os szint elég kell, hogy legyen de Izaro Lv75-ös, ilyenkor már minden buff-ot használ és a Goddess is nagyon sokat segít neki a zöld szinű támadásaival.Milyen skillt használsz mozgásra ? Flame Dash-t vagy Dash-t esetleg mást ? Én nagyon szeretem, ezzel könnyen el tudok ugrani a veszélyes ugró és charge támadásai elől.És én használnék Quicksilver Flask-ot, ez megnöveli a mozgási sebességed és olyan csizmát használnék amin van min. 20-30% movement speed.Azon a szinten fontos az, hogy gyorsan mozogj de ez a legtöbb Bossnál fontos én nagyon szeretem ha gyors a karakterem. 🙂

PSN - CountofHell_HUN

207 hozzászólás mutatása
Advertisements