Parasite Eve

Fórumok PlayStation® játékok Parasite Eve

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
55 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      PlayStation.Community
      Adminisztrátor

Parasite Eve

zomimi78
      Felhasználó

Természetesen nem múlhat el karácsony Éva nélkül, két napon át ment a játék :))) Nem tudom, hogy a kis PS Classic látványán javít-e a kézi beállításoknál a felbontás 0 értékre állítása, nálam egy NTSC PS2-es gépen csodákat művelt a 4K megjelenítőn:https://www.youtube.com/watch?v=eVghNB3NGMw&feature=youtu.beA hangot letiltottam a telefonon, helyette linkelek egy OST-t:https://www.youtube.com/watch?v=0ttCJmVpS-c&list=PL1ABF2EE23EC6F8F4

zomimi78
      Felhasználó

Mindenképp, azt egyhuzamban elég monoton lenne megcsinálni. Talán a Warehouse fog csak menni 2-3 végigjátszás után, mert elég nehéz.Minden 10. emelet után kapsz egy kulcsot, ami átvihető a következő végigjátszásnál és lifttel feljutva azonnal folytathatod. Csak a kulcs a biztonság kedvéért legyen a ládában a rendőrösön, de lehet még az sem kell, már nem emlékszem pontosan. A szintek pedig random generációval vannak megalkotva, minden egyes alkalommal más-más. Próbáltam volna térképet csinálni, hogy a szintenkénti 2 szobát felderítsem a cuccok miatt… Hát nem lehet. Bocs a késői válaszért, nem figyeltem a topikot.

quaid77
      Felhasználó

Azok fontosak tuti, plusz 2-3 command, cián, nyugtató, stb. A Chrysler Buildingnek érdemes nekivágni 1 végigjátszás után?

zomimi78
      Felhasználó

Így fejből pontosan nem fog menni, de ami szerintem fontos, hogy az eső kör a tiéd legyen, ruciban pedig az automata gyógyítás.

quaid77
      Felhasználó

Oké, akkor AK lesz. Jöhet a kedvenc slot combo is ha gondolod.

zomimi78
      Felhasználó

Szerintem a két legjobb fegyver, de ha most kezdeném én az AK-t választanám.

quaid77
      Felhasználó

Farmolom a 300 junkot, anno a P90-t (machine gun) választottam, érdemesebb az AK47-re utazni (rifle) ?

55 hozzászólás mutatása