Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
State of Play 2020. augusztus 6.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
Tokyo Game Show
Ubisoft Forward

Monster Hunter: World

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Fórumok PlayStation 4 játékok Monster Hunter: World

939 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      REDALERT99
      Felhasználó
      • Kommentek: 287
      • LvL.3

Nemrég újra elkezdtem 2 év után a játékot 😀 elég sokat felejtettem, dlc miatt mindent lehet kukázni 😀
      Az új szörnyek tetszenek 😀

PSN ID(UK): Redalert99 -==#1HUN in U2==-

HUN_hatrix
      Felhasználó
      • Kommentek: 7881
      • LvL.31

PSN ID: HUN_hatrixx ... Nincs hiszti! 😉

tiNk
      Felhasználó
      • Kommentek: 1964
      • LvL.20

Ha valaki csak a csetelést hallja játék közben, olyan out of context dolgok vannak, amin mindig nevetünk:
      – Rám dobta a golyóit, vágjuk le a farkát! (Uragaan)
      – Kiment belőlem az ital… (Hot/Cold Drink)
      – Gyere te nagyfarkú, szőrös állat, hadd lovagoljalak meg! (Wulg mount)
      – Vidd, már innen a nagy farkad! (Bazelgeuse bejött a képernyőbe, miután legyaktuk a target monstert és lootoltam volna)

😀

"We don't have to do this. You know that, right?"

alucccard
      Felhasználó
      • Kommentek: 1455
      • LvL.15

Aki kitalalta ezt a kincskeresest az elmehet a jo edes…..
      Az meg rendben vagy, h jo otlet meg tetszik is, de az mar, h koralban rottenben nyolcadjara megyek, h legalabb a masodik kincset megtalaljam es nem adnak tippet ez mar gusztustalan. Jobbnal jobb cuccokat viszek a semmire, es ezt a rohadt toltokepernyot kell neznem mert teleportalgatni kell…

tiNk
        Felhasználó
        • LvL.20

Ezekre a rare spawnokra gondolsz? Azokat én is pokolba kívánom.

tiNk
      Felhasználó
      • LvL.20

170 órám van a játékban és most jöttem rá, hogy nincs meg még az augmentation lehetőség… :S

HUN_hatrix
        Felhasználó
        • LvL.31

World? Mert ott az Augmentálás egy “szopás”.

Kb. soha nem ahhoz a fegyverhez adott fejlesztést amihez kellett volna.

Iceborne ezzel szemben sokkal egyszerűbb.

tiNk
          Felhasználó
          • LvL.20

ISZBORN!

zsalesz_hun
      Felhasználó
      • Kommentek: 913
      • LvL.10

Valaki meg tudná mondani ez a játék mennyire játszható egyedül? Vagy kimondottan ccop-ra lett kihegyezve? Egész jó áron van most, lehet tennék vele egy próbát.

PSN ID: zsalesz_77

HUN_hatrix
        Felhasználó
        • LvL.31

A játék alkalmazkodik a játékosok számához, ezért aztán semmivel nem nehezebb egyedül lenyomni egy lényt, mint co-op-ban. Néha még könnyebb is, persze ehhez nem árt kitanulni a játékot és a lényeket. Annyi biztos, hogy kb. itt is az a “szlogen” mint a dark souls játékokban “felkészültél a halálra?” 😀 Nem tudom miért akarod egyedül játszani… mert nincs PSPLUS-od?
        Ha van PSPLUS-od, de nincs kivel tolni, akkor az az egyszerűbb eset, mert ha valahol elakadsz a sztoriban egy lénynél akkor fellősz egy SOS-t és esélyes, hogy jön valaki segíteni. Ez mondjuk LUTRI, mert nem tudhatod milyen ügyes vagy béna a játékos. Lehet, hogy miatta bukod a küldetést. 😛 Persze ha bejön egy ICEBORNE vadász hozzád, akkor időd nem lesz semmire, mert ránéz a lényre és az meg is halt. 😀
        Mi volt, hogy úgy mentünk be valakinek segíteni, hogy amíg ő megcsinálta a küldetést, addig mi a másik két sárkányt aki még a pályán volt gyorsan becsapdáztuk. Mivel az a két dög sokkal jobb volt, mint amit ő ölt, így küldetés végén kapta a király kis rewardot az illető. Sokkal jobb cuccokat tudott belőle kreálni.

Amit ajánlani tudok, hogy próbáld ki a gyakorlószobába a fegyvereket, melyik esik jobban kézre neked. Szerinted melyikkel tudnál jobban harcolni. A kombókat is kipróbálhatod/megtanulhatod ott. Vannak a lassabb fegyverek, amivel kevesebb találatot tudsz bevinni(great sword), de nagyobbat sebeznek / és vannak a gyorsabb fegyverek (Dual Blades), amik kisebbet sebeznek, de többet tudsz velük ütni. Meg van kb. a köztes út. Mivel egyedül vagy nem árt a védekezésre is odafigyelni, melyik fegyverrel tudsz jobban.

Eleinte talán ezeket nézd meg (A többi fegyverről is találsz ilyen videókat.):

Long Sword Tutorial
        Great Sword Tutorial
        Switch Axe Tutorial
        Charge Blade Tutorial

(Van egy “tökéletes fegyver/páncél” kombináció amivel kb. mindenkit le tudsz nyomni utána pikk pakk, de ez csak az Iceborne-ban érhető el. Garuga kis lőfegyverrel + tapadó lövedékkel brutálisan le lehet vadászni a lényeket pikkpakk. (Sűrűn kapnak KO-t és fetrengenek a földön.)

Egyedüli nehézség talán annyi, hogy amíg co-opban játszotok, addig egy kis lélegzetvételnyi előnyhöz tudsz jutni, amíg nem téged támad a sárkány, hanem az egyik csapattársad. Bár van egy macska melletted, plusz a macska be tud fogni kisebb raptor szerű lényeket támadásra, akkor már 3an vagytok. Emellé még az Iceborne-ba hoztak be még plusz segítőket, minden pályán más és más van. Ha mindig behívod őket segíteni a macskával, akkor egyre magasabb szintre fejleszted velük a kapcsolatot, ezáltal sokkal jobbak lesznek és tovább maradnak bent veled.

Nem tudom melyik verziót tervezed megvenni, az alap WORLD vagy a WORLD+ICEBORNE-t. (Monster Hunter World: Iceborne Master Edition)

(Fontos tudni, hogy CSAK AZ ICEBORNE egymaga külön nem működik . Tehát kell hozzá a WORLD is, mivel annak a folytatása. )

HUN_hatrix
      Felhasználó
      • LvL.31

JÓ HÍR!
      Elérhető az összes küldetés amiben nagyobb eséllyel tud az ember KIS/NAGY KORONÁS lényt ölni.
      Mai nappal megjött a havas pályára is ez a quest.
      Szóval pörgesse mindenki aki ki szeretné farmolni.

—————
      Nekem már csak a Barioth Nagy és az Scarred Garuga Kicsi/Nagy kellene.
      A Barioth a mostani havas koronás questből nagy eséllyel meglesz, de az a rohadt Scarred Garuga… azzal nagyon beszoptam. Nagy eséllyel az lesz a mostani “Rathalos”. A MH Worldben ugyanis abból 200+ öltem meg mire meglett mindkét korona.
      UI: Átléptem az 1300 órát…

HUN_hatrix
      Felhasználó
      • LvL.31

Ja a másik jó hír, hogy a páncélokat tovább lehet húzni.
      Pl. nálam az eddigi darabonkénti 178-as védelmet felhúzhattam 198-ra.
      Persze 300.000.- Creditbe és valami 7200 fejlesztési pontba fáj. 🙂

A korábbi 17+ millióm hamar leszaladt 15 millióra. 😀

939 hozzászólás mutatása