Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

Monster Hunter: World

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Fórumok PlayStation 4 játékok Monster Hunter: World

940 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      HolfyTeebee
      Felhasználó
      • Kommentek: 1097
      • LvL.11

Srácok, hogy lehet elindítani a master rank küldiket? Story kész, legördült a credits, de sehol se találom. Dlc-t se engedi elindítani.

Egyedül a speciális küldetésekben kell a Behemothot legyőzni, de ez eddig nem sikerült.

Valami ötlet?

PSN ID: haumaniac85

REDALERT99
      Felhasználó
      • Kommentek: 287
      • LvL.3

Nemrég újra elkezdtem 2 év után a játékot 😀 elég sokat felejtettem, dlc miatt mindent lehet kukázni 😀
      Az új szörnyek tetszenek 😀

PSN ID(UK): Redalert99 -==#1HUN in U2==-

HUN_hatrix
      Felhasználó
      • Kommentek: 7919
      • LvL.31

PSN ID: HUN_hatrixx ... Nincs hiszti! 😉

tiNk
      Felhasználó
      • Kommentek: 1964
      • LvL.20

Ha valaki csak a csetelést hallja játék közben, olyan out of context dolgok vannak, amin mindig nevetünk:
      – Rám dobta a golyóit, vágjuk le a farkát! (Uragaan)
      – Kiment belőlem az ital… (Hot/Cold Drink)
      – Gyere te nagyfarkú, szőrös állat, hadd lovagoljalak meg! (Wulg mount)
      – Vidd, már innen a nagy farkad! (Bazelgeuse bejött a képernyőbe, miután legyaktuk a target monstert és lootoltam volna)

😀

"We don't have to do this. You know that, right?"

alucccard
      Felhasználó
      • Kommentek: 1455
      • LvL.15

Aki kitalalta ezt a kincskeresest az elmehet a jo edes…..
      Az meg rendben vagy, h jo otlet meg tetszik is, de az mar, h koralban rottenben nyolcadjara megyek, h legalabb a masodik kincset megtalaljam es nem adnak tippet ez mar gusztustalan. Jobbnal jobb cuccokat viszek a semmire, es ezt a rohadt toltokepernyot kell neznem mert teleportalgatni kell…

tiNk
        Felhasználó
        • LvL.20

Ezekre a rare spawnokra gondolsz? Azokat én is pokolba kívánom.

tiNk
      Felhasználó
      • LvL.20

170 órám van a játékban és most jöttem rá, hogy nincs meg még az augmentation lehetőség… :S

HUN_hatrix
        Felhasználó
        • LvL.31

World? Mert ott az Augmentálás egy “szopás”.

Kb. soha nem ahhoz a fegyverhez adott fejlesztést amihez kellett volna.

Iceborne ezzel szemben sokkal egyszerűbb.

tiNk
          Felhasználó
          • LvL.20

ISZBORN!

zsalesz_hun
      Felhasználó
      • Kommentek: 913
      • LvL.10

Valaki meg tudná mondani ez a játék mennyire játszható egyedül? Vagy kimondottan ccop-ra lett kihegyezve? Egész jó áron van most, lehet tennék vele egy próbát.

PSN ID: zsalesz_77

HUN_hatrix
        Felhasználó
        • LvL.31

A játék alkalmazkodik a játékosok számához, ezért aztán semmivel nem nehezebb egyedül lenyomni egy lényt, mint co-op-ban. Néha még könnyebb is, persze ehhez nem árt kitanulni a játékot és a lényeket. Annyi biztos, hogy kb. itt is az a “szlogen” mint a dark souls játékokban “felkészültél a halálra?” 😀 Nem tudom miért akarod egyedül játszani… mert nincs PSPLUS-od?
        Ha van PSPLUS-od, de nincs kivel tolni, akkor az az egyszerűbb eset, mert ha valahol elakadsz a sztoriban egy lénynél akkor fellősz egy SOS-t és esélyes, hogy jön valaki segíteni. Ez mondjuk LUTRI, mert nem tudhatod milyen ügyes vagy béna a játékos. Lehet, hogy miatta bukod a küldetést. 😛 Persze ha bejön egy ICEBORNE vadász hozzád, akkor időd nem lesz semmire, mert ránéz a lényre és az meg is halt. 😀
        Mi volt, hogy úgy mentünk be valakinek segíteni, hogy amíg ő megcsinálta a küldetést, addig mi a másik két sárkányt aki még a pályán volt gyorsan becsapdáztuk. Mivel az a két dög sokkal jobb volt, mint amit ő ölt, így küldetés végén kapta a király kis rewardot az illető. Sokkal jobb cuccokat tudott belőle kreálni.

Amit ajánlani tudok, hogy próbáld ki a gyakorlószobába a fegyvereket, melyik esik jobban kézre neked. Szerinted melyikkel tudnál jobban harcolni. A kombókat is kipróbálhatod/megtanulhatod ott. Vannak a lassabb fegyverek, amivel kevesebb találatot tudsz bevinni(great sword), de nagyobbat sebeznek / és vannak a gyorsabb fegyverek (Dual Blades), amik kisebbet sebeznek, de többet tudsz velük ütni. Meg van kb. a köztes út. Mivel egyedül vagy nem árt a védekezésre is odafigyelni, melyik fegyverrel tudsz jobban.

Eleinte talán ezeket nézd meg (A többi fegyverről is találsz ilyen videókat.):

Long Sword Tutorial
        Great Sword Tutorial
        Switch Axe Tutorial
        Charge Blade Tutorial

(Van egy “tökéletes fegyver/páncél” kombináció amivel kb. mindenkit le tudsz nyomni utána pikk pakk, de ez csak az Iceborne-ban érhető el. Garuga kis lőfegyverrel + tapadó lövedékkel brutálisan le lehet vadászni a lényeket pikkpakk. (Sűrűn kapnak KO-t és fetrengenek a földön.)

Egyedüli nehézség talán annyi, hogy amíg co-opban játszotok, addig egy kis lélegzetvételnyi előnyhöz tudsz jutni, amíg nem téged támad a sárkány, hanem az egyik csapattársad. Bár van egy macska melletted, plusz a macska be tud fogni kisebb raptor szerű lényeket támadásra, akkor már 3an vagytok. Emellé még az Iceborne-ba hoztak be még plusz segítőket, minden pályán más és más van. Ha mindig behívod őket segíteni a macskával, akkor egyre magasabb szintre fejleszted velük a kapcsolatot, ezáltal sokkal jobbak lesznek és tovább maradnak bent veled.

Nem tudom melyik verziót tervezed megvenni, az alap WORLD vagy a WORLD+ICEBORNE-t. (Monster Hunter World: Iceborne Master Edition)

(Fontos tudni, hogy CSAK AZ ICEBORNE egymaga külön nem működik . Tehát kell hozzá a WORLD is, mivel annak a folytatása. )

HUN_hatrix
      Felhasználó
      • LvL.31

JÓ HÍR!
      Elérhető az összes küldetés amiben nagyobb eséllyel tud az ember KIS/NAGY KORONÁS lényt ölni.
      Mai nappal megjött a havas pályára is ez a quest.
      Szóval pörgesse mindenki aki ki szeretné farmolni.

—————
      Nekem már csak a Barioth Nagy és az Scarred Garuga Kicsi/Nagy kellene.
      A Barioth a mostani havas koronás questből nagy eséllyel meglesz, de az a rohadt Scarred Garuga… azzal nagyon beszoptam. Nagy eséllyel az lesz a mostani “Rathalos”. A MH Worldben ugyanis abból 200+ öltem meg mire meglett mindkét korona.
      UI: Átléptem az 1300 órát…

940 hozzászólás mutatása
Advertisements