Mivel játszol éppen?

Fórumok Dühöngő Mivel játszol éppen?

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
4,890 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      mentoloshypo
      Felhasználó

Be kellene húzni, 12-t simán megér HA tisztességes a játékideje, meg persze Diablo klónként jó az újra játszási faktora.

Waldner
      Felhasználó

Shadow of Mordor végigjátszva (és platkózva), nekem még mindig nagyon bejön. Külön tetszenek a felszedegethető tárgyak, amik gyakran a sztoritól függetlenek, de Középfölde világából származnak (több olyan volt, ami például a két kék mágusról szólt, akik Gandalfékkal érkeztek).Most jöhet a Rise of the Tomb Raider.:)

HADESZ
      Felhasználó

Annyit írt ki a gép a játék hely foglalására.Lehet közeli nézetet is havas pályán fagyásmérő ha nem melegszel tüzeknél megfagysz á nagyon tuti legalábbis nekem Diablót is imádom.11,55 Gb írt a gép most direkt ránéztem.Fegyver váltogatások stb komolyabb harc rendszer brutálisabb mint Diablóé.

mentoloshypo
      Felhasználó

Biztos, hogy 11? A frissítések felülírják az addigi veziót általában.

HADESZ
      Felhasználó

6gb frissítést kapsz rögtön rá így 11gb.De nekem nagyon bejön a speckó verzió.Eddig még csak 2-ik pályánál tartok.

mentoloshypo
      Felhasználó

Nagyon érdekel ez a Diablo klón, kíváncsi vagyok mennyi tartalmat sikerült belepakolni ebbe az 5.5 GB-ba.

HADESZ
      Felhasználó

Jime ki fejezetten ajánlom figyelmedbe a játékot!

HADESZ
      Felhasználó

Vikingsben igen jól lehet abriktolni Thor kalapácsával.1-jó tanács aki játszik vele van oltár ott lehet növelni ezt-azt ne a nyilakat akard használni hanem bal oldali analóg kar mint Dragon Agben én is benyaltam elsőre:)

4,890 hozzászólás mutatása