Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
State of Play 2020. február 25.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
The Game Awards
The Game Awards 2020
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

Mivel játszol éppen?

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Kezdőoldal Fórumok Dühöngő Mivel játszol éppen?

4,891 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      Hidari_HUN
      Felhasználó
      • Kommentek: 6505
      • LvL.31

Akkor lehet csak gyengen kezdodik es idovel beindul.

Hidari_HUN
      Felhasználó
      • LvL.31

(Hard fokozat utan van meg egy pro, meg egy legendary.. es en ugy gondolom nem vagyok gagyi a jatekban bar meg bele kell razodnom boven)

Hidari_HUN
      Felhasználó
      • LvL.31

Igen, csak pl egy eros es jobak szamito karakter fel staminaval is pikk pakk szetkap, nem lassabbak az utesei, es a mozgasa konkretan ugyanolxan 0 staminaval mint maxon ( csak ha nagyon az aljan van mar)Rendesen hardon meg kell izzadnom a gep ellen hogy ne farasszam le magam tul koran, itt idobe telik minden, nincs olyan hogy bemesz az oktagonba aztan fel perc alatt felklvakarod a padlot valakivel. Max nagyon tapasztalatlan emberek ellen online. Fele staminad van az ellenfel meg szinte fullo konkretan halalra vagy itelve.. lassab vagy, lassabban usz, gyorsabban faradsz. Maximalisan jo iranyba viszik a sorozatot.Es igen a god of war is varos 😉

Matichku
      Felhasználó
      • Kommentek: 1439
      • LvL.15

Az intrója is mekkora királyság már! Ha 20 alkalommal nem néztem és hallgattam már meg akkor egyszer se. 🙂

Nil Satis Nisi Optimum

Matichku
      Felhasználó
      • LvL.15

Nincs mit! :)Én még csak tanulom, most találkoztam először ezzel a játékkal. Örültem, hogy egy dalt végigvittem. Igaz C-re, de megvan. :)A 200 bpm-est kb. 10 másodpercig bírtam, normál nehézségen… :DElsősorban a dalok miatt kedvelem ezeket, mint pl. a Project Diva F.

Nil Satis Nisi Optimum

Névtelen
      Inaktív
      • Kommentek: 785
      • LvL.8

Köszönöm, szedem is! 8 év után feléleszthetjük a DJ MAX fórumtémát is. :)http://playstationcommunity.hu/forum/296

Névtelen
      Inaktív
      • Kommentek: 785
      • LvL.8

Mivel játszok:A King’s Tale: Final Fantasy XV: még az FFXV megjelenésekor volt előrendelési ajándék (ezért rendeltem elő… azóta persze ingyenes Store-on :). Annak idején játszogattam vele, de a szemét challenge-eket nem tudtam teljesíteni. Most újult erővel újra nekiálltam, jól haladok, hamarosan kivégzem a game-et. 🙂 Baromi nehéz amúgy, de hangulatos.MGSV: viszsatértem ehhez is, ezúttal PS4-en. Nehéz volt visszaszokni az irányításhoz, de most már magabiztosan lopakodok. Cél a platina, ismét. 🙂 Baromi jól néz ki PS4-en (mondjuk PS3-on is meglepően jól festett).Pac-Man 256: már csak egy farmolós trófea és a multiplayer hiányzik a 100%-hoz. Amíg volt benne kihívás, szórakoztató volt, mostanra picit meguntam.

Matichku
      Felhasználó
      • LvL.15

Magyar store illetve akkor EU-s.

Nil Satis Nisi Optimum

4,891 hozzászólás mutatása