Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
State of Play 2020. február 25.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
The Game Awards
The Game Awards 2020
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

Mivel játszol éppen?

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Kezdőoldal Fórumok Dühöngő Mivel játszol éppen?

4,891 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      Lotar
      Felhasználó
      • Kommentek: 851
      • LvL.9

Fallen Order delete.

psn/sen id: pcpmate

HolfyTeebee
        Felhasználó
        • Kommentek: 1118
        • LvL.12

Na, mi a baj vele?

PSN ID: haumaniac85

Lotar
          Felhasználó
          • LvL.9

A technikai háttér. Gyenge nagyon…

HolfyTeebee
          Felhasználó
          • LvL.12

Nekem nem volt ilyen bajom vele, kellemesen elszórakoztatott.

Egyedül a jégen, sáron csúzdázás idegesített, azt kihagyhatták volna.

Lotar
          Felhasználó
          • LvL.9

Sima PS4-en a legjobb, azt mondják. Sajnos maga a játék sem fogott meg annyira. Pedig akartam, tetszett is, vagyis tetszik is, de csak akkor állok neki, ha kap egy patch-et. Bár már akkor sem biztos…

HolfyTeebee
          Felhasználó
          • LvL.12

Akkor a sima slimmel azért futott jól 😂

Én rohadtul örültem a full offline és story módnak, pláne a “souls-os” irányításnak is. Az első bolgón kell túljutni, addig kicsit száraz, de utána jönnek a skillek, és ezeket kombinálva iszonyat beszippant a játék. Pedig nem vagyok SW fanatik, sőt…

Kicsit a lootolható cuccok szegényesek, sőt nagyon, csak ruhák, robot és hajófestés meg lézerkard skineket gyűjthetsz. Ebből egyedül a lézerkard jópofa, egész jókat lehet összehozni.

Tehát egyedül a lézerkard lesz a fegyvered, na meg a force 😁 Viszont a megtanulható skillekkel és erőkkel változatosan lehet harcolni, nem fullad unalomba. Legalább is nálam nem volt ilyen. Az első SW játék volt, amit igazán élveztem. 😉

jime
      Felhasználó
      • Kommentek: 4468
      • LvL.31

Luigi’s Mansion 2
      azt se tudom utoljára mikor játszottam ennyire zseniális (nem is tudom minek nevezzem) puzzle!!!??játékkal, nagyon ötletes, kreatív, remek cucc.

The Medium
      csillagos 5ös hangulat, atmoszféra, sztori, egyedül a gameplay sántit, sajnos alig több, mint egy sétaszimulátor, bármiféle harc az nuku, ismétlődő puzzle-ök, keresgélés, a végére már elég szenvedős volt, 7+ órás játéknál ez nem igazán jó. örülök, hogy első nap bekerült a game pass-be, 50 helyett 10 dollárból megúsztam.

"wake up, you're dead!"

• A hozzászólás módosításra került: 3 hét, 2 nap telt el-jime.
        HolfyTeebee
        Felhasználó
        • LvL.12

Na akkor a Medium nálam kilőve. 😉

MrBubbels
      Felhasználó
      • Kommentek: 615
      • LvL.7

Mafia 3 Definitive Editon.

Végigjátszottam az első rész Remake-jét ami nagyon harmatosra sikerült sajnos ,de arra jó volt ,hogy meghozta a harmadik részhez a kedvem. És a grafikát leszámítva egész jó lett így a végeredmény minden Dlc-vel. A zenék fenomenálisak és nekem a sztori is bejön.

Lotar
      Felhasználó
      • LvL.9

Blackthorne. SNES. 🙂

Lotar
        Felhasználó
        • LvL.9

Végigjátszva. Kurtajó móka, nagyon bejönne egy új Blackthorne PS5-re. Bírnám. 🙂

Lotar
      Felhasználó
      • LvL.9

Unravel -majd a 2. rész, de párhuzamosan tolom a Star Wars Jedi: Fallen Order-t, meg belenéztem a NFS Heat-be. Holnap délelőtt jön co-opba a A Way Out. Meg a plusos cumók. Hirtelen ennyi. (380Ft az EAplay most)

Hot Sauce
      Felhasználó
      • Kommentek: 152
      • LvL.2

Divinity: Original Sin 2

Egy év alatt csak végigviszem, már a vége fele járok. Simán van 100+ órás élmény, nagy újrajátszási potenciállal. Kis túlzással azt lehet mondani, hogy tökéletes. Minden csúcsminőség, a történet, a karakterek, a játékmenet, a fejlődési rendszer, a zenei aláfestés, de nem tudok eltekinteni attól, hogy ez az egész madártávlatos nézetből van. Bár szép dizájnos a látványvilág, sajnos minimális vizuális élményt nyújt így, hogy narrátor felszólalásával olvasom el azt, hogy mi történik, ahelyett, hogy megjelenne. Pedig úgy mekkora király lehetne a játék, belső nézetből látni ezt mind…

nem szósz, hanem száúcse

• A hozzászólás módosításra került: 1 month telt el-Hot Sauce.
        CountofHell
        Felhasználó
        • Kommentek: 1843
        • LvL.19

A generáció legjobb RPG-je toronymagasan, nekem nagyon tetszett, a zenéktől kezdve a történetig minden talán csak a loot és a várásolható dolgok lehetnének random viszont akkor nem tudom mennyire lenne jó ez játék szempontjából. A belső nézet nekem abszolút nem hiányzik a játékból, a zoomolás lehetősége és amikor automatán ráközelít a játék a történésekre az nekem bőven elég. Talán tegyél egy próbát a Dragon Age Origins-el PC-n, abban nincs kalandmester aki mesél játék közben hanem minden animálva van.  🙂

PSN - CountofHell_HUN

Hot Sauce
          Felhasználó
          • Kommentek: 152
          • LvL.2

Azóta a végére értem. Ez a játék nagyot ütött, nem számítottam ekkorára. Azt hiszem bekerült a 2010-es évek Top 10-es listájára.

Azt viszont nem merném állítani, hogy a legjobb RPG, mert az inkább a Witcher 3. De ha kizárólag az RPG elemeket nézzük, ott valóban jobb, és ennyiféle variációs lehetőséget a történet alakításában még nem láttam. Nagyon király történet volt ez. De akkor is fennmaradt az a hiány, amit írtam, hogy nem tudott akkora audiovizuális élményt nyújtani, mint az akcióorientáltabb közelebbi kamerás játékok, amibe könnyebben éli bele magát az ember. Ha még az is teljesült volna, akkor simán az évtized játéka. De akkora részletességgel még senki nem csinált ekkora tartalmat (a Witcher 3 van ehhez a legközelebb), úgyhogy kb. elérhetetlen elvárás lett volna ez. A Dragon Age Origins és az Inquisition is megvolt, ez mindkettőnél jobb élmény volt így is.

nem szósz, hanem száúcse

HolfyTeebee
      Felhasználó
      • LvL.12

The Surge.

Sokáig csak szemeztem vele, de valahogy a futurisztikus látvány, robotok stb miatt sose vettem rá magam. Pedig barátom régóta ajánlotta, hogy mindenképp kezdjem el. (Kösz druszám 😁)

Kb 20 órát beletettem már, azt kell mondjam, hozza, amit elvártam. Tetszett a Lords of the fallen is, sokat fejlődött a cég azóta. A harcrendszer, lootolás, kivégzések adnak egy kis pluszt hozzá, és a nehézség is el van találva. A mezei ellenfelek sokszor jobban copatnak, mint a bossok. Eddig azok is tetszettek.

Bugokkal, fps droppal nem is találkoztam még, csak ajánlani tudom, aki szereti a Souls harcrendszer féle játékokat.

Ha ezzel végzek, tuti belekezdek a második részbe is.

jime
        Felhasználó
        • Kommentek: 4468
        • LvL.31

mondtam én, hogy jó lesz!!!
        …a második meg még jobb!! 😀

"wake up, you're dead!"

CountofHell
      Felhasználó
      • LvL.19

Bioshock Remastered  ( PS4 )

Jó régen volt amikor PS3-on végigjátszottam, most viszont teljes a játék, tartalmazza a DLC-t, nagyon tetszik, hogy a víz alatti szakaszok részletesebbek, tengeri csillagok, tengeri csikó, úszó halcsapatok árnyékának kivetülése stb. és szépen, tisztán fut a játék nem akadozva mint PS3-on, viszont a későn kirajzolódó textúrák PS4-en még sokkal rosszabbak mint PS3-on voltak erre emlékszem.

A játékmenete viszont már kissé elavult bár sokféle módon lehet vele játszani, elkerülni szinte minden mellékes tartalmat is akár de én mindent felkutatok, meghekkelek és fotózok még akkor is ha épp kétoldalról ütnek.  🙂

A Big Daddy-k legyőzése kellően izgalmas túlélő nehézségen de mivel ők a bivaly erejükre hagyatkozva támadnak mint a vadállatok én ésszel és trükközve viszonylag könnyedén legyőzöm őket.

Úgy vettem észre, hogy túlélő nehézségen szinte folyamatosan respawnolnak a splicerek, úgy emlékszem PS3-on nem termelődtek újra ekkora intenzitással mint itt a Remasteredben. Mintha ebbe a fejlesztők belenyúltak volna. De ha mindent felkutatok akkor több mint elég pénzem és lőszerem is van, úgyhogy simán csinálható.

PSN - CountofHell_HUN

• A hozzászólás módosításra került: 1 month telt el-CountofHell.
      • A hozzászólás módosításra került: 1 month telt el-CountofHell.
        mentoloshypo
        Felhasználó
        • Kommentek: 3734
        • LvL.31

Beszt gém evör

https://youtu.be/Mq3dlf03GVU

CountofHell
        Felhasználó
        • LvL.19

Már rég a végére értem és voltak itt-ott bugok de összességében ez még mindig egy örök klasszikus és az egyik legjobb, nálam csak a Prey 2017 tudja megszorongatni, az Arkane nagyon eltalálta ott a hangulatot, a befejezéseket és a csavart ami a játék végén vár, valamint a gloo gun szintén zseniális. A Bioshock remastered befejezése ugyan tetszett viszont az utolsó főellenség már egyáltalán nem, szerintem nagyon gyengére sikerült a véleményem a PS3 verzió óta sem változott.

Ezek után majd később következik a Bioshock 2 remastered és a Bioshock Infinite, amik lehet, hogy jobban fognak tetszeni így sok év elteltével mint az első rész de még előtte megnézem a Bioshock Remastered DLC-t.

PSN - CountofHell_HUN

4,891 hozzászólás mutatása