Mivel játszol éppen?

Fórumok Dühöngő Mivel játszol éppen?

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
4,890 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      Greg
      Felhasználó

Days Gone

Elértem az első hordás részhez…. hát még gyakorolni kell az tuti. És gondolom ennél csak keményebbek lesznek… lehet hogy agyhorpadás lesz a vége.   😀    😉

Névtelen
        Inaktív

Molotov és napalm legyen nálad, fullos tölténytáskák a motoron, és a chicagoi fűnyíró (vagy valami ilyesmi volt a fegyver neve) és esélyük sem lesz akárhányan jönnek. Menni fog, sok sikert!

arhatati
        Felhasználó

Emlékszem az elsőnél én is néztem, hogy mi a bré van, az olyan is volt, ahogyan megcsináltam (elég lassú volt és parás), de később belejöttem és a helyszínek sokszínűsége miatt nagyon jó lesz ellenük fight-olni. 🙂

Csak az nem lesz mindegy, melyiknek mikor mész neki. 😉

• A hozzászólás módosításra került: 2 hét, 3 nap telt el-arhatati.
        • A hozzászólás módosításra került: 2 hét, 3 nap telt el-arhatati.
          Greg
          Felhasználó

Szerintem valamit nem jól csinálok mert nem ezen szinten kellett volna ideérnem.  😉

arhatati
          Felhasználó

Az első szopóka volt nálam is,meg halasztottam amíg csak tudtam. De a 2-3. után már könnyebb lesz. 🙂 Mivel változatosak a helyszínek, sehol sem lehet lazítani. 😉

trx
      Felhasználó

The Last of Us Part 2

Csalódtam.

• borzalmas
      • szörnyű
      • gusztustalan
      • undorító

Nem szeretem.

IMÁDOM.

És igen: aki ezt a gamét lehúzza, az egy ostoba baromállat (ez itt az erősen cenzúrázott véleményem…). Ehhez semmiféle kétség nem fér.

jasi
      Felhasználó

The Last of Us Part II

Reggel óta folyamatosan pörög. Előre is bocs, tudom ízlések- pofonok, de aki ezt a játékot szidja, az vagy már korán reggel iszik vagy tényleg egy barom.

jime
        Felhasználó

kiváncsi vagyok változik e a véleményed a második felében.

én elengedtem 😀

Greg
        Felhasználó

Multi ide vagy oda.  😉

CountofHell
      Felhasználó

DOOM Eternal

Most győztem le a Demon Huntereket, ez a játék odabasz. Nálam eddig GOTY és a generáció egyik ha nem a legjobb FPS-e.

Nehezen indult nálam a reboot folytatása de most már kezdem megszokni.

UV-n játszok vele, hogy ne legyen túl könnyű de ne is halljak meg 1-2 sérüléstől. Első végigjátszásra ez így pont jó nekem.

Épp a napokban érkezett hozzá 7+GB patch nem tudom mit tartalmaz de szerintem közel van az első DLC.

CountofHell
        Felhasználó

*Doom Hunterek. Javítva.

Nekem még az a véleményem a Doom Eternal-ról, hogy annyit kell benne Glory killelni, kiszámolni milyen töltényből hol, mennyi van és ugrálni, kapaszkodni platformokon, hogy ennek köze sincs a Doom 1-2-3-hoz, ez a Doom Eternal már inkább First Person Action game mert inkább már csak félig shooter.

Ettől függetlenül nagyon jó játék de látszik, hogy nem kifejezetten az old-school FPS-ek rajongóinak készült.

Greg
      Felhasználó

Days Gone

Egyre jobban tetszik. Eddig úgy érzem minden jól van belőve (bár gondolom lesznek jóval meredekebb helyzetek). Nincs bajom azzal sem hogy a motort viszonylag sűrűn kell benzinnel feltölteni, mindig találtam benzines kannát egy adott területen ha kellett (volt hogy többet is). A helyszínek iszonyt hangulatosak és a lehetőségekhez képest változatos is. Egy csomó helyen csak álltam és néztem. Eddig nekem simán 10 pont. Két apró kritika: néha azért beszaggat rendesen illetve nyilván nem lesz olyan hogy betévedünk egy igazi amerikai nagyvárosba és ott kell kalandozni… az azért még feltette volna az i-re a pontot. De persze így is szuper… szó szerint el lehet veszni benne.

jime
        Felhasználó

10pont?

Mindjárt más ha játszod, mi?! 😀

Greg
          Felhasználó

Amíg nem játszottam addig is kb 10 körülire saccoltam.  😉  De valóban így más mint youtube-on. A motor irányítása is megszokható…

trx
          Felhasználó

ja, a motorozást szokni kell benne. kicsit érdekes a fizikája… 😛
          szóval ha igaziból akarsz motorozni, na azt nagyon ne a daysgone-ban tanuld meg… 😛

• A hozzászólás módosításra került: 3 hét, 3 nap telt el-trx. Indok: typo
      Lotar
      Felhasználó

Days Gone. Kurtajócumó. Meg CarX. Az meg favorit!

trx
      Felhasználó

lastofus.

frissítek péntekre… 🙂

MrBubbels
        Felhasználó

Szintén zenész. A Survivor mode-ot kóstolgatom és eddig ízlik. 🙂

arhatati
      Felhasználó

Egy gyöngyszem, a Horizon újra. 🙂

4,890 hozzászólás mutatása