Mivel játszol éppen?

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Fórumok Dühöngő Mivel játszol éppen?

4,907 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      HUN_hatrix
      Felhasználó
      • Kommentek: 7844
      • LvL.31

House Flipper

Nagyon rákattantam. Jó pár ház kitakarítása és felújítása után tegnap bementem az OBI-ba. Kicsit vicces volt a fürdőszoba osztályon azokat a cuccokat látni, amivel a játékban dolgoztam. 😀

https://store.playstation.com/en-hu/product/EP5347-CUSA23089_00-HOUSEFLIPPER00EU

PSN ID: HUN_hatrixx ... Nincs hiszti! 😉

Burzum
      Felhasználó
      • Kommentek: 341
      • LvL.4

Immortal Unchained

Nem akartam mostanában Soulsborne játékkal játszani, mert marhára időigényesek és mivel imádom ezeket a cuccokat, tudom, hogy totál beléjük tudok borulni! 🙂 Mivel nem volt kedvem semmi máshoz, ez most valahogy felpiszkálta a hangulatom. Amúgy technikailag istentelenül pusztulat a game, de megvan benne a souls fíling és a “na, mégegyszer neki futok és eltelik ezzel megint 1 óra” téma, szal jó lesz ez…

jime
        Felhasználó
        • Kommentek: 4372
        • LvL.31

ilyenek ezek az indi soulslike cuccok 😀

mi a Hellpoint-ot toljuk napok óta, szerintem istentelen jó a game, fasza harc & exploration, de mikor fél óráig tart mire lemegyünk egy lifttel, mert először kirepül a játékból az egyik player, aztán csak simán kifagy, utána nem működik a liften gomb stb 😀

"wake up, you're dead!"

Lotar
      Felhasználó
      • Kommentek: 716
      • LvL.8

CarX. Brutál lett az új update-tel. Eddig is bitang volt, de most valami extrém jó lett. Köszi. 🙂

psn/sen id: pcpmate

Nova
      Felhasználó
      • Kommentek: 1798
      • LvL.18

Kipróbáltam a Fall Guys-t.

Jópofa, egy pár menetet le lehet tolni néha.

De ez engem jobban kikészít mint pl. egy Dark Souls. 😀

" I'm my own worst enemy "

ColdHand
        Felhasználó
        • Kommentek: 3774
        • LvL.31

A kicsik Dark Souls-a? 🙂

Nem én írom a szabályokat. Én csak kitalálom őket!

TCr
          Felhasználó
          • Kommentek: 4149
          • LvL.31

Az. Szénnészopat. 😀

"Mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele!"

Nova
          Felhasználó
          • Kommentek: 1798
          • LvL.18

Kb. 😀

" I'm my own worst enemy "

Burzum
      Felhasználó
      • LvL.4

Call Of Duty MW2 Campaign Remastered

X360-on anno nagyon szerettem az MW2-őt (mondjuk az összeset :)), így nagy öröm volt, hogy a PS Plus-ban adták a remaster-t. Elég szépen fel van újítva, jöttek elő a nosztalgikus pillanatok. Az a pár óra elég hamar elrepült a pörgős küldetéseknek hála, szal gyorsba veteránon is végigszaladtam rajta!:) Egy konzolgenerációval ezelőtt elég sok csőFPS volt, melyek tök szórakoztatóak voltak, sajnos mostanában eléggé kevés az ilyesmi, szinte csak openworld témában jön vmi, pedig az ilyen instant akció is marha jól esik olykor.

CountofHell
        Felhasználó
        • Kommentek: 1789
        • LvL.18

A Spec Ops nem hiányzott ? Sokat játszottunk szólóban és co-op-ban is veteránon 3*-ra csináltam mindet, MW3-at is ami az utolsó COD volt amivel játszottam.

PSN - CountofHell_HUN

Burzum
          Felhasználó
          • LvL.4

Őszintén megmondom, nem hiányzott! 😀 Anno X360-on meglett 1000-re a játék és a legtöbbet a spec-ops-okkal szoptam, melyek igazság szerint annyira nekem nem is tetszettek, szal személy szerint nem volt miatta hiányérzetem.

VictorVance
        Felhasználó
        • Kommentek: 2471
        • LvL.25

A 2019-es Modern Warfare megvolt? Többé-kevésbé visszahozza azt a szeretett korszakot, és hasonlóan izgalmas-pörgős, mint amilyen az MW-trilógia volt. És szerencsére mellőztek benne minden open world-sémát.

Örülünk?

Burzum
          Felhasználó
          • LvL.4

Sajna még nem, de tervben van!

jime
      Felhasználó
      • Kommentek: 4372
      • LvL.31

Control

nagyon rég terveztem már, igen jó cucc, de kicsit gyilkolja a PS4-t, néha olyan framdrop van, mint az állat.

kb végig csak pislogtam, hogy mi történik a játékban, a készitők túl sok x-aktát meg twin peaks-et nézhettek 😀

Vampyr

ez is pótlás, ebbe még csak belenéztem, de szerintem is fasza lesz.

Hellpoint

nem akartam megvenni még, de nem birtam ki, nagyon meglepődtem amúgy, rosszabbra számitottam, de szerencsére a harc fasza, a coop is fasza, már amikor rendesen működik xD

tegnap egész nap ezt csapattuk, már kifolyt a szemünk.

alig várom a Mortal Shell-t is.

"wake up, you're dead!"

LadyV
        Felhasználó
        • Kommentek: 729
        • LvL.8

Éreztem én, hogy a cusimát elő gyorsan be kéne fejezni. xD

(⌐■_■)--︻╦╤─ - - - (╥﹏╥) ladyv89

ColdHand
        Felhasználó
        • Kommentek: 3774
        • LvL.31

jime írta:

Control

nagyon rég terveztem már, igen jó cucc, de kicsit gyilkolja a PS4-t, néha olyan framdrop van, mint az állat.

kb végig csak pislogtam, hogy mi történik a játékban, a készitők túl sok x-aktát meg twin peaks-et nézhettek

Igen, sajnos a PS4 már nem bírja. A Pro-n simán megy 1080p-ben. egyébként elvileg jönni fog PS5-re a Definitiv verzió, ott leszakad majd a szemünk, annyira gyönyörű lesz! A PS4 porton sokat butítottak sajnos. Bár még így is jól néz ki! 🙂

Nem én írom a szabályokat. Én csak kitalálom őket!

Lotar
      Felhasználó
      • Kommentek: 716
      • LvL.8

CarX, CoDMW2CR, Days Gone, Titanfall2. Most ezek mennek. 🙂 De a The Phantom Pain-t is felraktam a gépre, ideje lenne befejezni (plusz most erről beugrott, hogy az RDR2-t is jó lenne… 🙂 ) Nemrég végeztem ki a CoDWWII-t,nem volt rossz: 7 pont.

psn/sen id: pcpmate

Burzum
      Felhasználó
      • LvL.4

Shadow Of The Tomb Raider Definitive Edition

A 2013-as epizód valahogy nem  igazán tetszett. Érdekes módon a Rise már sokkal inkább kedvemre való volt. Ez a befejező rész meg eddig kb. arra hajaz. Szép, kellemes, meglátjuk, mi kerekedik ki belőle a végére.

4,907 hozzászólás mutatása