Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Post Type Selectors
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
EA Play Live 2021
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Future Games Show: Spring Showcase
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Gamescom 2021
Gamescom 2021 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
State of Play 2020. február 25.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
The Game Awards
The Game Awards 2020
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward
Videó

Mivel játszol éppen?

Kezdőoldal Fórumok Dühöngő Mivel játszol éppen?

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
5,062 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      c1b3rpunk
      Felhasználó
      • Kommentek: 15
      • LvL.1

Callisto Protocol! Annak ellenére, h folyamatosan megy a negatív foskupac a játékra,  én – PS5-ön – nagyon jól szórakozom.

gabe82_
        Felhasználó
        • Kommentek: 648
        • LvL.7

Ennyire fikázzák? Eddig semmilyen értékelést nem olvastam róla, de akkor keresek valami tesztet. Kíváncsi vagyok, mert gondolkozom a vételen.

Simonyi Zoltán
      Felhasználó
      • Kommentek: 910
      • LvL.10

Psychonauts 2, hogy ez mekkora egy elcseszett elborult egy játék, és jó értelemben, nem is értem eddig ,hogy maradhatott ki, kikúrt jó lett ! Nekem most ez az év egyik legnagyobb meglepetése, tudom nem új, de akkor is😳

Sakamoto
      Felhasználó
      • Kommentek: 3099
      • LvL.31

Days Gone – A harmadik nagy tábor első pár küldetésénél vagyok csak, de már kezd repetitív lenni. Új eszközökkel, képességekkel apránként lehet, hogy változik azért. A sztori remélem érdekesen alakul azért. Nem rég a két Pókembert meg a Tsushimát is végigvittem, azok után ez a lassú, realisztikusabb haladás, lootolás kicsit tönkreteszi az ütemet.

Mellette apránként haladok még az Oddworld-del, egynek elmegy.
      Hollow Kight – számítottam rá, hogy nehéz lesz, de arra nem hogy soulsborne platformer. Félbemaradt sajnos, a bossok újrakezdéséhez percekig kell ugyanazt végigvinni, nagyon kevés a gyorsutazó pont, és a boltokban szerezhető apró előnyökért is rengeteget kell ismételni. Nem igazán az én stílusom, de pár próbát még biztos adok neki. A látvány, hangulat és a harcok alapvetően még jók is.

Greg
        Felhasználó
        • Kommentek: 4090
        • LvL.31

Én szerettem a Days Gone-t de egy idő után valóban önismétlő volt. Itt ismét csak a fantázia hiányát lehet felhozni. Egyszerűen képtelenek változatos érdekes feladatokat és játékmenetet belepakolni.

Simonyi Zoltán
      Felhasználó
      • LvL.10

Evil West, nagyon vártam ezt a játékot, nem fogja megváltani a világot, de nagyon hangulatos lett, viszont annyira élénk színekkel operál,hogy nekem 1 óra játék után szétcseszte a szemem, szóval egyszerre sokat, nem lehet vele játszani vele egyhuzamban😳

VictorVance
      Felhasználó
      • Kommentek: 2634
      • LvL.27

God of War Ragnarök

Szépen haladok vele, csinálom a mellékküldetéseket is sorban. Jelenleg ott tartok, hogy sokkal jobban tetszik, mint a 2018-as rész, pedig már az is etalon volt nálam.

Simonyi Zoltán
      Felhasználó
      • LvL.10

Ez pörgött 3 napig, kár, hogy vége lett!

Sparrow
        Felhasználó
        • Kommentek: 3010
        • LvL.31

Inkább vártál volna vele egy évet hogy harmad áron vedd meg ezt az unalmas egysíkú valamit.

Simonyi Zoltán
          Felhasználó
          • LvL.10

1/3-ad áron vettem, és a véleményem ettől függetlenül nem sokban változott 👍 Körítés pazar, sztori elmegy kategória, játékmenet jó kategória, ennyi…de azért ne “szopjuk” már fel annyira, mert Sony ex🤔

HolfyTeebee
      Felhasználó
      • Kommentek: 1456
      • LvL.15

Cyberpunk 2077… második felvonás.

Tavaly végigvitttem ps4 slimen… elvoltam vele… de nem volt benne élet. Foltozgatták, javítgatták… mégis egy középszerű játéknak éltem meg, de szerettem.

Most kipróbáltam a ps5 verzióval, mintha teljesen mással játszanék… odaragaszt a képernyő elé, nem tudom letenni! Egyszerűen együtt élek vele, én vagyokba főszereplő!

A látvány, a 60fps egyszerűen olyat rak le az asztalra, hogy aki csalódott benne, vagy az előző generáción nem barátkozott meg vele, annak azonnal bele kell kezdeni… ez valami zseniális ebben a formában. Így kell kinézni egy játéknak 2022-ben 😍

Lotar
      Felhasználó
      • Kommentek: 1052
      • LvL.11

Majd elfelejtettem: Darksiders Genesis. Ez sem gagyi. 🙂

5,062 hozzászólás mutatása