Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
State of Play 2020. augusztus 6.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Ubisoft Forward

Mivel játszol éppen?

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Fórumok Dühöngő Mivel játszol éppen?

4,919 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      CountofHell
      Felhasználó
      • Kommentek: 1795
      • LvL.18

The Witcher Enhanced Edition Director’s Cut (PC)

Meg akarom ismerni Geralt első kalandját, a történet eléggé érdekes, izgalmas, kellően összetett is és a cselekményen belül a döntéseimnek van fontossága nem mindegy kinek az oldalára állok Geralt-el mert életek is múlhatnak rajta, ez már az első helyszínen is kiderült.

Jó kis minijáték van, a Dice Poker amivel pénzt lehet gyűjteni, különösebb fontossága nincs talán ha esetleg majd kapok nagyobb jutalmat valakitől akkor lehet majd fontos.

Hard-on nehezen ment le a sokadik Boss de végül megoldottam vagy négy ital és sok szaladgálás, valamint a Sign folyamatos használata kellett hozzá.

PSN - CountofHell_HUN

MrBubbels
      Felhasználó
      • Kommentek: 585
      • LvL.6

Hades Switchen, míg a Journey to a savage planet Ps-en pörög. Mindkettő fantasztikus játék.

CountofHell
      Felhasználó
      • Kommentek: 1795
      • LvL.18

Code Vein, a Persona 5 második végigjátszásom pihenőre tettem ennek a játéknak a kedvéért. Eddig nagyon tetszik.

PSN - CountofHell_HUN

Ayame90
      Felhasználó
      • Kommentek: 479
      • LvL.5

Final Fantasy VII Remake, meg közben elkezdtem a Nioh 2-őt is.

Praise the Sun

Lotar
      Felhasználó
      • Kommentek: 727
      • LvL.8

Ghost of Tsushima. Bitang nagyon.

psn/sen id: pcpmate

Burzum
      Felhasználó
      • Kommentek: 359
      • LvL.4

Silent Hill 4 (PC)

A Pókinak a végefelé járok, de picit már uncsi a sok bunyó benne+ még a rengeteg DLC-je is hátravan, így pihenésképpen jól jött, hogy a Gog kidobta az SH4-et és lehet tolni modern(ebb) PC-ken is.

Anno mindig PC-n toltam az SH játékokat, szal a borzalmas irányítás már szinte megszokottá vált ezen címekkel! Az előző genben messiásként vártam az SH HD Collection-t, ami végül baromi nagy csalódás volt X360-on és PS3-on is, annyira ótvar borzalom produktumok lettek. Az irányítást leszámítva az első 4 SH game örök klasszikus nálam+ a Homecoming-ot is azért még kedvelem a sztorija miatt.

A Room még mindig fasza cucc, bár már nem olyan ütős, mint 16 éve volt, de azért még mindig megvan a hangulata, meg az a bizonyos érzés, hogy ” na, még a következő pályát elkezdem”, aztán megint eltelik 1 óra gaming! 🙂 Mondjuk biztos, hogy rosszabbnak érezném, ha nem kötne hozzá nosztalgia, de szerencsére megvan a kapocs. Sajnálom, hogy megfeneklett a sorozat, ill. nem volt gógyi hozzá senkinek, hogy értelmesen modernizálva menjen tovább. Kiváncsi vagyok, hogy a Konami SH szellőztetéseiből miféle “jóságok” fognak kisülni…

Burzum
      Felhasználó
      • Kommentek: 359
      • LvL.4

Marvel’ Spiderman GOTY

Ez a pillanat is elérkezett, hogy nekikezdjek és tényleg jó játék. Remélhetőleg kitart a lelkesedés a végéig. 🙂

Sparrow
      Felhasználó
      • Kommentek: 2929
      • LvL.30

TLOU2

Gyűjtögetek mint az állat.

"Véletlenül rúgtam be megint."

4,919 hozzászólás mutatása