Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
EA Play Live 2021
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Future Games Show: Spring Showcase
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Gamescom 2021
Gamescom 2021 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
State of Play 2020. február 25.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
The Game Awards
The Game Awards 2020
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

Mikroblog – a Twitter után szabadon

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Kezdőoldal Fórumok Dühöngő Mikroblog – a Twitter után szabadon

1,782 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      gabe82_
      Felhasználó
      • Kommentek: 530
      • LvL.6

Komolyan mondom, néha már sajnálom az alattunk lakó nénit. Most nála telephelyesek az unokák, két kis ikerlány, olyan 3 évesek. Egész nap pörögnek, futnak, rosszalkodnak. Szerintem kikészül a mami ebben a pár napban.

Hot Sauce
        Felhasználó
        • Kommentek: 153
        • LvL.2

Én inkább az alattuk lakót sajnálnám. Az ember sokkal könnyebben elfogadja az olyan zavaró dolgokat, amit saját maga okoz vagy vállal el, de aki alatta lakik és a feje fölött futkosnak és semmit nem tud tenni ellene, na annak lehet ez az egész kikészítő.

gabe82_
          Felhasználó
          • LvL.6

Ez is igaz, de abba inkább bele sem gondolok. Amúgy is olyan néha, mintha a plafonon futkosnának, annyira hallani. Mondjuk, azért elviselhető, túlzás lenne azt mondanom, hogy kikészít. De ja. Lehet, hogy nem mindenki van így vele.

Hot Sauce
          Felhasználó
          • LvL.2

Én lehet kikészülnék, nincs erre toleranciám. Vidéki csendben nőttem fel. Egyszer laktam ilyen kétszintes téglaépület egy lakásában, azt mondják sokkal jobb mint egy 10 emeletes panel, de ott is zavartak a hangok felülről és a lépcsőről, de még az utcáról is. Most egy családi ház külön bejáratú felső szintjén lakom, azt gondolná az ember, hogy minden jó, de nem… a vonatsín kb 30 méterre van, 10 percenként jön vonat bár csak a tehervonat az ami igazán hangos, de ami még rosszabb, hogy a templom is közel van és itt minden kib.szott reggel 7-kor harangoznak, még január elsején is. Mondjuk sokan cserélnének velem, ki lehet bírni azt az egy percet, de az sokszor pont elég hogy felkeljek rá és már nem sikerül visszaaludni.

• A hozzászólás módosításra került: 1 year telt el-Hot Sauce.
          gabe82_
          Felhasználó
          • LvL.6

Én is családi házban nőttem fel, csendesnek mondható környéken. Most a negyediken lakom. A környék itt is csendes, de azért több a beszűrődő zaj. Szerencsére el tudok vonatkoztatni, meg jó alvó is vagyok. Ma éjszakás leszek, le is dőlök mindjárt kicsit. Holnap délelőtt megint aludni fogok, akkor kalapálhatnak is akár… Mondjuk mostanában sokat fúrnak valamelyik lakásban. Az mondjuk zavar, mert nagyon közelinek hallatszik, és szinte minden nap hallom, igaz, csak 5-10 perc. Meg most építkezés is folyik lent. Az előbb is olyat robajlott valami, mintha ágyúval lőttek volna. De ha elalszok, nem lesz gond.

Sakamoto
      Felhasználó
      • Kommentek: 3028
      • LvL.31

A nap filozófiai kérdése: az ingyen szasimiben az a legjobb, hogy ingyen van, vagy az, hogy szasimi?

(kajatopik használhatatlan, marad ez, képet meg nem lehet feltölteni)

Hot Sauce
        Felhasználó
        • LvL.2

Képfeltöltés próba cseresznye.

Tényleg nem megy.

• A hozzászólás módosításra került: 1 year, 1 month telt el-Hot Sauce.
      PlayStation.Community
      Adminisztrátor
      • Kommentek: 584
      • LvL.6

Mikroblog – a Twitter után szabadon

jime
      Felhasználó
      • Kommentek: 4488
      • LvL.31

de gáz bazmeg, nagyanyám leírja helyesen xD

gabe82_
      Felhasználó
      • LvL.6

Nem is olyan meglepő attól a generációtól, aki már magyarul sem tud írni rendesen.

Rockstar69
      Felhasználó
      • Kommentek: 757
      • LvL.8

Nem a közútkezelőnél dolgozott korábban? 😀 http://www.hajdupress.hu/cikk/buzs-avagy-ezen-rohog-debrecen-mi-nem-hisszuk

zola0306
      Felhasználó
      • Kommentek: 2531
      • LvL.26

Gondolkodtam, hogy ide vagy a humor topikba tegyem.Jöttek díszíteni szülinapra.Fel is díszítették a placcot, mi megterítettünk kaját intézem.Az, hogy valaki nem tud angolul az okè. Át tudok köpni toplákiába(Ausztria) gondolom nem is az angol a kézenfekvő.De egy olyan generáció aki napi 3-4 órát neten lóg és óránként minimum belefut egy olyan cikkbe ahol valakinek szülinapja van ENNEK ELLENÉRE felfűzik így ezt a szar fészket.Hessteg birthday.Mehetek hátra a létráért, mert engem zavar.VAGY lehet nem is szülinapja lesz, simán brith-eket várnak.

gugello
      Felhasználó
      • Kommentek: 1578
      • LvL.16

Reggel munkába menet. 😀

1,782 hozzászólás mutatása