Mikroblog – a Twitter után szabadon

Fórumok Dühöngő Mikroblog – a Twitter után szabadon

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
1,771 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      Hot Sauce
      Felhasználó

Csúfság vajon hol pusztít? Kíváncsi vagyok, mire jut az életben az ilyen elrettentő példája az embereknek.  xD :]

gabe82_
      Felhasználó

Azt hiszem, kiégtem. Úgy érzem, most jött el az idő, amikor munkát kellene váltanom. Ehhez nagyban hozzájárultak a főnökeim és az az atmoszféra, amit teremtettek. 17 év van mögöttem, de nem sajnálnám otthagyni az egészet…

Anori
      Felhasználó

Mint az eső után a földből a férgek, jönnek elő az emberszerű nyomorékok. 🙂 🙁

trx
        Felhasználó

annyira hiteles ez a pár órája beregisztrált sok lelki nyomorék. 🙂

ez is csak azt mutatja, hogy komoly baj van az emberiséggel…

Greg
      Felhasználó

Jó fejek vannak a Kétfarkú Kutya pártban. Super Mario húsevő virágot helyeztek ki.  🙂   A BKV-s meg azt mondta hogy 90 000 Ft kárt okoztak.  LOL  

LadyV
      Felhasználó

Hello, dobnátok nekem erre egy lájkot fészen? Elmaradt Taekwon-do kupa helyett ilyen videós szavazós hülyeség, de jó vóna megnyerni. Karanténra márcsak ez maradt. Köszöntem!

#Freestyle #FanniZsofiaDavid #Cyprus

Közzétette: Fanni Zsofia David – 2020. április 28., kedd

martin
        Adminisztrátor

Kitegyem főoldalra, hogy többen lássák / lájkolhassák?

LadyV
        Felhasználó

Hát ez eredményes volt. xD Még holnap estig nem késő rábökni a FB gombra a video jobb alsó sarkában és szavazni, lol 😀

Greg
          Felhasználó

Ment a big lájk.  😉

gabe82_
      Felhasználó

Komolyan mondom, néha már sajnálom az alattunk lakó nénit. Most nála telephelyesek az unokák, két kis ikerlány, olyan 3 évesek. Egész nap pörögnek, futnak, rosszalkodnak. Szerintem kikészül a mami ebben a pár napban.

Hot Sauce
        Felhasználó

Én inkább az alattuk lakót sajnálnám. Az ember sokkal könnyebben elfogadja az olyan zavaró dolgokat, amit saját maga okoz vagy vállal el, de aki alatta lakik és a feje fölött futkosnak és semmit nem tud tenni ellene, na annak lehet ez az egész kikészítő.

gabe82_
          Felhasználó

Ez is igaz, de abba inkább bele sem gondolok. Amúgy is olyan néha, mintha a plafonon futkosnának, annyira hallani. Mondjuk, azért elviselhető, túlzás lenne azt mondanom, hogy kikészít. De ja. Lehet, hogy nem mindenki van így vele.

Hot Sauce
          Felhasználó

Én lehet kikészülnék, nincs erre toleranciám. Vidéki csendben nőttem fel. Egyszer laktam ilyen kétszintes téglaépület egy lakásában, azt mondják sokkal jobb mint egy 10 emeletes panel, de ott is zavartak a hangok felülről és a lépcsőről, de még az utcáról is. Most egy családi ház külön bejáratú felső szintjén lakom, azt gondolná az ember, hogy minden jó, de nem… a vonatsín kb 30 méterre van, 10 percenként jön vonat bár csak a tehervonat az ami igazán hangos, de ami még rosszabb, hogy a templom is közel van és itt minden kib.szott reggel 7-kor harangoznak, még január elsején is. Mondjuk sokan cserélnének velem, ki lehet bírni azt az egy percet, de az sokszor pont elég hogy felkeljek rá és már nem sikerül visszaaludni.

• A hozzászólás módosításra került: 2 months, 3 hét telt el-Hot Sauce.
          gabe82_
          Felhasználó

Én is családi házban nőttem fel, csendesnek mondható környéken. Most a negyediken lakom. A környék itt is csendes, de azért több a beszűrődő zaj. Szerencsére el tudok vonatkoztatni, meg jó alvó is vagyok. Ma éjszakás leszek, le is dőlök mindjárt kicsit. Holnap délelőtt megint aludni fogok, akkor kalapálhatnak is akár… Mondjuk mostanában sokat fúrnak valamelyik lakásban. Az mondjuk zavar, mert nagyon közelinek hallatszik, és szinte minden nap hallom, igaz, csak 5-10 perc. Meg most építkezés is folyik lent. Az előbb is olyat robajlott valami, mintha ágyúval lőttek volna. De ha elalszok, nem lesz gond.

Sakamoto
      Felhasználó

A nap filozófiai kérdése: az ingyen szasimiben az a legjobb, hogy ingyen van, vagy az, hogy szasimi?

(kajatopik használhatatlan, marad ez, képet meg nem lehet feltölteni)

Hot Sauce
        Felhasználó

Képfeltöltés próba cseresznye.

Tényleg nem megy.

• A hozzászólás módosításra került: 3 months, 1 hét telt el-Hot Sauce.
      PlayStation.Community
      Adminisztrátor

Mikroblog – a Twitter után szabadon

1,771 hozzászólás mutatása