Midnight Club: Los Angeles

Fórumok PlayStation 3 játékok Midnight Club: Los Angeles

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
724 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      PlayStation.Community
      Adminisztrátor

Midnight Club: Los Angeles

kimi79
      Felhasználó

Valószínű 2régios a játékod!Ahhoz meg csak az eu-s kiegészítők mennek!

Egy kérdés: letöltőttem US store-ról a South Central Ultimate Content Pack-ot, ez tartalmazza mind három DLC-t, de valamiert csak 3x 1Mb-tot tölt le a PS…..es játékban nemtalálom az uj kocsikat meg semmit! Tudna valaki ebben segíteni?Megköszönném!

Rigel77
      Felhasználó

de délen nagyobb lett .

Egy kérdés?Letöltöttem a Store-ról a játékhoz ingyenes két DLC-t, a Southern Central Map Expansion-t, illetve ezt az új Police Car vagy mi DLC-t.Nos ezek mit takarnak? A rendőrős ha jól értelmeztem, kettő újabb rendőrautót. És a Map-es? Mert nem láttam, hogy nagyobb lenne a térkép tőle. Vagy ez csak online meccsekre szól?

matzy
      Felhasználó

Köszi. Remélem ez sikert hoz.

Sup
      Tag

Ahoz hogy hívjon tuner,luxury,stb. bajnokságra,ahoz az kell,hogy az adott kategória autójával csinálj mit tom én kb. 5 versenyt,és akkor hív a bajnokságra,és ezt el kell játszani az öszessel,ha meg 5 után nem hív,akk addig csinàlod a versenyeket ugyanazzal a kocsival,amíg nem hív.

matzy
      Felhasználó

Segítség!!! Kb. 2 hete eljutottam 95%-ig a karrierben, azóta viszont csak ugyanazt a 12 versenyt adja be feladatként (4 nyerj meg 2 versenyt, 4 fogadásos, 4 tournament), és már rohadtul unom. Van, hogy megnyerem valamelyiket, és alig érek vissza az utcára, máris a sor végéhez csapja újra… Már újra összejött 800e dollár, pedig az 1 millát is kicsengettem rég. Még kellene az Exotic, a Luxury, a Muscle, és a Tuner bajnokság. De ezek nem jönnek valamiért. Mit kellene csinálnom??? Kínomban az összes időfutamot megcsináltam az összes lehetséges autóval, a Goal attack is mind csillagos, mi a baja ennek a ˘°`&@-nak?????

724 hozzászólás mutatása