Mi van most ingyen a PS Store-on?

Fórumok Általános PlayStation témák Mi van most ingyen a PS Store-on?

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
97 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      HUN_hatrix
      Felhasználó

Ugyanez a PSPLUS akkor. Mégis mekkora köcsögség, hogy én megvettem a Mafia3-at, másnak meg odaadták ingyen. 😉

HUN_hatrix
      Felhasználó

Mikor akar játszani vele? 2 év múlva? Vagy Premierkor? 4.000.000. emberrel együtt vagy 1000rel szobák nélkül?Mert hidd el, ha most mennél fel nem lenne olyan élmény, mint akkor amikor premier napon tolod. Nem találni sokszor szobát, ha kedvenc pályádra keresel. Én is megvettem PS4 premierkor a BF4et, majd azonnal a 15000ért a season pass-t.Egy évig csak azt toltam, mert nem is vettem rá más játékot. Majd mindenkinek rá 1.5-2 évvel oda adták ingyen a pályákat.. Játszottam még akkor vele? Nem, mert akkor már nem volt aktuális.BF1 is ki fog halni egy hónap múlva a BF5 megjelenésekor. Most az fáj neki, hogy 1-2 hónapja odaadták ingyen, úgy, hogy már senki nem lesz rajta Novemberben? Élvezte amikor játszott vele? Megérte neki az a pénzt? AZÓTA IS JÁTSZIK VELE? … ha igen, akkor örüljön, mert szereztek neki játszótársakat, nem egyedül ugrál a szervereken… még egy hónapig.

HUN_hatrix
      Felhasználó

A Multiplayer játékok a premier időpontjában élnek nagyon.1.5 év múlva sokkal kisebb a részvétel a szervereken.

soliduss
      Felhasználó

Hát itt a pront.Hatrix: nem tudom mi van az EA-val, de ezzel a day 1 vásárlókat nézi hülyének. Haverom megvette anno a Bf1-et +préniumot…. most meg őrjöng, hogy ennek kurvára semmi értelme nem volt.Tudom ,hogy az V nem fog kapni semmilyen támogatást, de érdekelne az üzleti háttere a dolgoknak .Anno a Bf3 és a Bf4nél ez volt az egyetlen játék amelynél tényleg tartalmat kaptál Dlc-ként. Ennek sajnos nyoma sincs.

probi
      Felhasználó

Csak azt nem tudom kinek van bizalma ezek után teljes áron 28000-ért megvenni ha 1,5 év múlva 1500-ért hozzádvágják az egész pakkot ingyenes premium passal. Bf1 esetében pár hónap se kellett és már majdnem féláron megkaptad az egészet a Tescoban 🙂

HUN_hatrix
      Felhasználó

Egyszerű a válasz.Minden kiegészítőt ideadnak ingyen, így ösztönöz arra, hogy ha már megvan minden kiegészítő megvedd az alapjátékot. Pláne, hogy a múltkor még a játékot is levitték 1500 forintra a store-ban. Jön a BF5 a BF1 a kutyának nem kell, de így ha csak pár ember megveszi BF1et, az is pénz. Az Ubisoft csinálja még jól. Megjelenik a játék, max. két hónap és már olcsóbban adják, majd még olcsóbban. Ezzel pont azon az áron kínálják mindig a játékaikat, amennyiért a használt piacon adják. Inkább tőlük vegyék, mint használtan.

TCr
      Felhasználó

Nincs már belőle profitjuk, így egyfajta mézesmadzagként használják az új részhez.

soliduss
      Felhasználó

😀 úgy értem ,hogy mi a faszért osztogat szét mindent az EA.Múltkor betettem a prénium pass-t, de nem tudom hogy ennyire megcsappant a játékos bázis? Anno a 4 rész esetében is volt hasonló akció felvezetvén az Bf1-et….

97 hozzászólás mutatása