Mi van most ingyen a PS Store-on?

Fórumok Általános PlayStation témák Mi van most ingyen a PS Store-on?

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
97 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      zoli12i
      Tag

Akkor ez azt jelenti, hogy nem is lehet számítani új tartalmakra majd ? Lásd SW BF2.

martin
      Adminisztrátor

Vagy meg kell várni, amíg a Teszkóban valami droid félreárazza.

mentoloshypo
      Felhasználó

Vagy majd adják Plus-ban.

TCr
      Felhasználó

Ezen a logikán elindulva senki ne vegyen day1 játékot, mert 2 év múlva úgyis csak ezeröccáz lesz, nem?

HUN_hatrix
      Felhasználó

Ui:Amúgy meg ezt az EA eljátszotta már anno:- BF4- BF Hardline- SW Battlefront 1… esetében is.Szóval aki ezekből nem tanult… az megvette a Premium Pass és most csodálkozik. XD XD

HUN_hatrix
      Felhasználó

A lényeg:Mostantól ilyentől nem kell félni. ;)Nem lesz Premium Pass.

soliduss
      Felhasználó

Értem amit írsz…. de szerintem a Bf1-et day 1 se tolták annyira sokan. Szerintem inkább itt most az lehetett a helyzet ,hogy nagyon kevesen vették meg a dlc-t és azok nem tudtak játszani akik fizettek érte.Az alap mapok nagyon pörögnek még most is…. de a Dlc-ket megjelenés után a franc se tolta sajnos… az utolsó Dlc az apokalipszis előtt már nyáron kiadták az előző Dlc-ket egyben.

probi
      Felhasználó

Ez nagy igazság hogy megjelenéskor kicsit nagyobbat ütnek a multis szórakozások de.Battlefront 1-re is azt mondták be fog dőlni ha megjelenik a második rész, rengetegen játszák a mai napig, mindig elsőre találok teli szervert. Nekem szinte mindegy hogy 4 millió vagy 1000 ember játsza egy időben ha ebből csak 32-t látok egy menetben 😀 Élmény u.a.

97 hozzászólás mutatása